Jump to content

Zanimljivosti


Face Of Melinda

Recommended Posts

Znaci poslednjih 6 kapi je ovaj covek ispratio. Sto znaci da je ovaj covek izgubio oko 40 godina zivota ne bi li dokazao da je katran zapravo od tecne materije...

 

Ajmo jedan aplauz za ovog coveka.

applaud.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где је сад рогозуб да се позива на Нојеву барку и зло модерне науке. При том та наука заправо и није истинита.

 

http://www.extremetech.com/extreme/129499-paralyzed-woman-uses-mind-controlled-robot-arm

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zanimljiv video ali mislim da bi trebalo da ide malo sporije (ne mogu da pohvatam sve šta se dešava pri ovolikoj brzini) i da ima neku vremensku skalu pride (da se zna kad se koja promena desila), za većinu promena mogu samo da pretpostavim kad su se desile...

 

Nego, upravo čitam, ima dosta zanimljivih tekstova: http://elementarium....omeni/?lang=lat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah video. Život u takvim zajednicama definitivno deluje zanimljivo i primamljivo ljudima sa određenim psihološkim profilom ali me je ovaj Vissarion baš razočarao. Imao sam veća očekivanja od intervjua. Uopšte ne zrači nekom produhovljenošću i smirenošću a kamoli nečim božanskim. Deluje previše obično. Plus što u intervjuu nije rekao ništa pametno, praktično primenljivo ili vredno pamćenja. Sve neke uvijene i isprazne fraze. I još kad je na samom kraju rekao svoju životnu filozofiju: "Ne pokušavaj da budeš superiorniji u odnosu na druge tj. ne pokušavaj da se uzdižeš iznad drugih" a on sam je sušta suprotnost toga (hint: svečano-teatralni silazak niz stepenice i sl.). Ma folirant.

 

hint: svečano-teatralni silazak niz stepenice i sl

 

... među običan svet.

 

P.S. zašto nema više Edit opcije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

А то те чуди? Па, ти људи су углавном такви. Нађу неку необразовану и неразвијену заједницу, а такве је свакако без проблема могуће убедити у било шта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da nikome do sada nije palo kopanje na pamet. Smatrao sam da su to već probali i utvrdili da su tu samo glave.

A sumnjam da sve ovo vreme nisu imali sredstava da pokrenu ovakvu akciju.

 

Jedino ako ih je nešto zakonski sprečavalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je u pitanju ovo drugo s obzirom da se već odavno znalo da Moai statue imaju i telo:

 

AhuTongariki.jpg

 

Ja sam još pre nekoliko godina čuo da je postojala inicijativa da se i ostale glave iskopaju u dubinu da bi se otkrio ostatak statua ali da čileanska vlada iz nekog razloga nije dala dozvolu za izvođenje tih radova... sve do sada. E sad, zašto su baš sad dozvolili to iskopavanje, ko zna.

 

Pretpostavljamo da postoji jaka veza između tih simbola i identiteta tvorca statue, ili onih kojima je ona pripadala.

 

Očekujte uskoro novu epizodu Ancient Aliens-a na temu "Drevni vanzemaljci i misterija Uskršnjeg Ostrva". ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...