Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Pitam se koliko ce da zabibere cenu? Ispod 4-5000 se ne nadam za fan pit, mozda i skuplje. Ako bolje razmislim 4000 verovatno za parter, znaci fan pit 6000. Ipak su to veliki bendovi. Samo nek puste u prodaju

 

Cene za bečki koncert:

 

Kat 1 Sedišta

CEE 66,40 EUR

Kat 2 Stajaća mesta

CEE 61,40 EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem zbog Judasa, nikada nisam bio preterani fan Whitesnake-a, ali mislim da svi dobro znamo da je Whitesnake ovde dosta veći bend. Da njih nije, Judase sigurno ne bismo ni gledali ovde, jasno je kao dan da ne bi mogli sami da napune Arenu.

 

Uzgred, dovedite već jednom forum u red, malo malo pa ne radi, what the fuck? :udri:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obožavam oba benda, s tom razlikom što sam Whitesnake već gledao, tako da sam prvenstveno zbog Judasa, s obzirom na prethodno pomenuto i da im je oproštajna turneja, bio spreman možda čak i u Beč da zapucam (pretpostavljao da će biti bliže).

Cena, koja god da je, opet će mi biti jeftinije nego da idem preko, tako da, ne' da se bunim, fan pit all the way. :opusteno: Naravno, bilo bi poželjno da cene budu što pristupačnije, da ne prsne koncert zbog slabe prodaje.

(zašto imam osećaj da sam ovo sve već negde pisao? a da, WS tema :mrgreen: )

 

 

Konacno pravi koncert posle tone gej vilenjaka iz Skandinavije :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Nemo' da mi diraš gej vilenjake iz Skandinavije. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hevimetal spektakl u Beogradu!

 

Judas Priest i Whitesnake nastupaju zajedno, saopštili su Beogradska arena i Avalon produkcija.

 

***

***

***

 

Beogradska arena je saopštila da će Judas Priest nastupiti zajedno sa Whitesnake, a da će bendovi na sceni biti najmanje četiri sata. Koncert će sigurno otvoriti jedna ili možda i dve grupe iz regiona čija imena će biti dopunski objavljena.

 

***

***

***

 

Cene ulaznica kao i datum puštanja u prodaju za hevi metal spektakl godine će biti objavljene uskoro!

 

http://www.mondo.rs/...u_Beogradu.html

 

 

 

Ostali deo teksta oznacen tackama nebitan...

 

Bilo bi lepo da bude 4 sata :) divljanja

Edited by aldj011
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svratih ovde da vidim ima li neka informacija ali bolje da nisam posto vidim da ovde ima "strucnjaka" koji se razumeju u muziku "kao Mara u"...

Odrastao sam na Judasima ali obozavam i Whitesnake i ne vidim uopste potrebu da citam ko na sta ide..."ja idem na koncert".

Pre 15 godina bi dupe dali da vidite ovakve grupe u Beogradu a sad idete na ovog a ovaj drugi je kao shit...mislim stvarno

Whitesnake na Tas-u je verovatno najbolji koncert koji se ikada odrzao u Srbiju a gledao sam mnogo koncera i nisam jedini koji deli to misljenje.

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodati i Judas Priest u naslovu :pivopije:

 

By the way.

 

Mozete da volite jedan bend i to jasno i kazete,ali ako vec ne volite onaj drugi - onda bolje da ga ne komentarisete.Oba benda su dobra (i vise nego dobra),meni licno Judas Priest nesto malo drazi,ali svakako ni jedan od njih nije zasluzio pljuvanje i ne znam sta.

 

Tako da...ne ponavljam 5 puta.Da ne bi bilo pizdarija.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...