Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Pa nemoj pljuvati po njima na temi koja nosi njihovo ime, pa neces. :icon_ne:

 

Nije ni vazno ko ce svirati prvi - bitno da dolaze oba! :rockdevil:

Pa zar da nas i Judasi zaobidju na oprostajnoj turneji ko sto su Scorpionsi? Nece da moze.

 

A ako se koncert otkaze, ja cu :violent: .....

 

prike, boli mene kurac koliko cu imati pluseva i minuseva, samo konstatujem cinjenice :pivopije:

 

a sem toga, u Blicu na celoj strani razvezli o whitesnake a samo jedno malo parce strane kaze, e koga zanima bice tu jos i Judas Priest, fundamentalno glupetanje

 

edit: hard-kor, ahahahahahahahah o tome upravo i pricam

Edited by Oddball
  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svratih ovde da vidim ima li neka informacija ali bolje da nisam posto vidim da ovde ima "strucnjaka" koji se razumeju u muziku "kao Mara u"...

Odrastao sam na Judasima ali obozavam i Whitesnake i ne vidim uopste potrebu da citam ko na sta ide..."ja idem na koncert".

Pre 15 godina bi dupe dali da vidite ovakve grupe u Beogradu a sad idete na ovog a ovaj drugi je kao shit...mislim stvarno

Whitesnake na Tas-u je verovatno najbolji koncert koji se ikada odrzao u Srbiju a gledao sam mnogo koncera i nisam jedini koji deli to misljenje.

 

 

Potpuno se slazem sa tobom.Obozavam oba benda i zaista je glupo nipodastavati bilo Judase ili WS jer su oni legende.Iskreno se nadam da ce publika reagovati u fullu na oba benda i da ce atmosfera biti za pamcenje.Dakle sto se mene tice,bice Judasi prvi put(osim ako ne uletim u lovu pa skoknem na neki od koncerata koji ce biti pre ovog u Areni,recimo u Pariz ili u Milano) i Whitesnake treci put(bio bi cetvrti da nisam propustio Tasmajdan 2006).U svakom slucaju festa u najavi.BTW,svidja mi se tvoj avatar.Njih sam prosle godine gledao 3 puta(Sofija,Drezden i Berlin).icon_rockdevil.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Oddball

Pocinjes da smaras, burazeru.

Sad je ovde kljucno pitanje koji je veci bend i ko ce prvi svirati i koliko ce svirati i koga treba ispostovati, a koga ne... O kakvim tricarijama vi diskutujete, jebem ti zivot. Kao sto to neko vec rece, da nije WS u ovom paketu, nikad mi ovde Judase ne bi vidjeli i tu je kraj price. Ko je bio krajem jula 2006. na Tashu na koncertu Whitesnake zna sta je jedan odlican hard rock koncert za sve pare.

Sto se mene tice, normalno da cu ispratiti oba benda, a svakako da sam triput vise zagrijan za Priest, jer ih do sada nisam gledao uzivo, a i ovo im je oprostajna turneja.

 

:pivopije:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednostavno ne mogu da smislim whitesnake i normalno je da me iritira kad u isti koncert nabiju bend koji volim i bend koji ne volim i usput predstavljaju svi taj drugi kao da su ne znam sta. Koliko je tesko to skontati, zamisli da stave fall out boy ili slicno djubre u isti kos sa black sabbatom, realno svako bi se posredno nasao uvredjen

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Oddball

 

Ti si izgleda bas majmuncina teska. Reci da je Whitesnake djubre je toliko idiotski i toliko glupo kao retko sta sto je napisano na ovom forumu. Idi i samoubij se nesreco. :udri:

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"24 sata".

 

Evo ga, lepo pise i Judas:

 

http://www.24sata.rs...ic.php?id=88071

 

Mada, jbg, pisu po onom Vukovom principu.....kako se izgovara... debili.

 

Logično bi bilo da prvo svira Whitesnake, ipak je Judas Priest veći bend.

 

Ne i u Srbiji. Slazem se da Judas zasluzuje vise, ali kad samo pogledam koliko se mojih vrsnjaka pali na Whitesnake, posebno ako su oni pozeri sa trga, tacno je da Judas ne bi prosao dobro da dolazi sam. Upoznala sam svega 5-6 ljudi koji tvrde da slusaju Judas, od toga polovina zna samo za najvece hitove. :confused:

 

Ja i dalje obozavam Belousku, da se razumemo, ali volim i Judase.

Edited by AuroraFallen

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bendovi Vajtsnejk (Whitesnake) i Džudas prist (Judast Preast) nastupaće 1. jula u Beogradskoj areni, objavljeno je na njihovim zvaničnim sajtovima..."

 

Aj što pišu po vuku, ali što ne znaju engleski.. :mrgreen:

Edited by Bokee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako piše na sajtovima, onda je potvrđeno. Ne znam što na sajtu Arene nema i što se još ne zna kada će ulaznice krenuti. Ako se otkaže, zna se kako se to radi u Srbiji - nekoliko dana pred koncert (ili na sam dan koncerta), tako da ne možeš na vreme da se organizuješ za varijantu u inostranstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da kazem da je lepo videti ovako veliki dogadjaj u Srbiji.

Drugo,Whitesnake nije heavy metal bend a Judas Priest jeste.

Trece,Snake postujem ali ljudi ih vise vole jer su komercijalniji (spotici iz osamdesetih sa golim zenskama po MTV-ju i srceparajuce baladice sa ljubavnim tekstovima u kojima se svi "nalaze") te je to jedan od glavnih razloga da ih volim manje od Judasa koji su definisali heavy metal cak i pre Maidena!

Cetvrto,postao alergican na bendove koji nemaju dva clana originalne postave i slepaju se na hitove od pre 20 i kusur godina a kotiraju se kao "veci" bend od majstora koji sviraju u originalnoj postavi preko 40 godina.Da pricamo o Deep Purple ili Led Zeppelin ili Black Sabbath u onim vremenima pa da skinem kapu,ovako Snake je za mene jos jedan od mnogih rock bendova osamdesetih,kvalitetan ali heavy metal svakako nije!

Mozda je ispalo malo detinjasto s moje strane ali moram da odragujem na postove brda decurlije koji su prekjuce poceli da slusaju muziku a juce se registrovali na forum i vec znaju da udaraju ljudima minuse i ljagaju se.

PETO:Seca li se ko sta je bilo isto prvog Jula pre par godina kad je Priest "OTKAZAO" koncert na Tashu pa smo se kao budale vracali kuci i to bez novaca od ulaznica da bi isti bio vracen tek nakon nedelju dana???

Ajde navalite,neka plane tema!!! :-)))

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...