Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Uzeo danas za fan pit.

 

"Dobar dan, kartu za Judas priest"

"Za Whitesnake?"

"Ne, za Judas priest"

 

Samo kultno i beskompromisno :rockdevil:

Vrhunski ! :pivopije:

 

 

:frown::frown::frown::udri:

 

"It is with regret that Judas Priest announce that K.K. DOWNING has formally retired from the band and will therefore not be joining them on their forthcoming EPITAPH Tour."

Slayer bez Hannemana, Judasi bez Downinga....sta je sledece :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo danas za fan pit.

 

"Dobar dan, kartu za Judas priest"

"Za Whitesnake?"

"Ne, za Judas priest"

 

Samo kultno i beskompromisno :rockdevil:

 

:pivopije:

 

Taj novi je basista Lauren Harris koju sam, ne svojom voljom, slusao uzivo 2 puta. :haha:

Edited by Svart
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

APRIL 21st 2011

 

K.K. Downing press release

 

Dear friends,

 

It is with much regret that I will not be with you this summer. Thank you all from the bottom of my heart for your concerns about my health. Please rest assured that I am O.K.

 

There has been an ongoing breakdown in working relationship between myself, elements of the band, and the band's management for some time.

 

Therefore I have decided to step down rather than to tour with negative sentiments as I feel that this would be a deception to you, our cherished fans.

 

However I would urge you to please support the Priest as I have no doubt that it will be a show not to be missed.

 

All my love and respect,

 

K.K. Downing

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malopre kupih kartu za fan pit na blagajni Arene.

Blagajnica kaze da je za fan pit ostalo jos samo 60 (59 otkako sam kupila svoju xD) karata, a da se i za ostale kategorije broj alarmantno brzo smanjuje.

Pomenu nesto kako za neke kategorije ima takodje ima jos samo 50-ak karata, ne znam za koje. xD A vise nema dopunjavanja karata, kako kaze.

Tako da, pozurite ako cete u fan pit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za kontigent je i rekla da je poslednji, a da li je samo na toj blagajni, ne znam.

Ono sto mi je rekla je da je od ukupnih karata u prodaji ostalo samo 60, posto je pre nego sto mi je prodala kartu zvala nekog i proveravala koliko jos moze na blagajni da izdaje. Tako da verovatno ima jos karata, u steku za one sto narucuju online, i one sto kupuju pred sam cert.

 

Ne dizem ja uzbunu, samo prenosim sta mi je receno. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiji se jos taj koncert nije odzao koji je bio rasprodat! Bar ja ne znam za tako nesto.Tako da bez panike. Mi iz Kikinde dolazimo sa 2 kombija i niko nema kartu, nije nas strah. Ustvari meni lezi fan pit karta u Bg samo da je podignem:rockdevil:. Al sto pre uzmes, sigurniji si. Ja tako volem. I naravno, nikom sa yumetala sad ovo, al moram. Cuti. Ko zna razumece. Eto Wendigo se vec smeje. Pozdrav za moju stoku Saxona. Beszodtem Atlasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre kupih kartu za fan pit na blagajni Arene.

Blagajnica kaze da je za fan pit ostalo jos samo 60 (59 otkako sam kupila svoju xD) karata, a da se i za ostale kategorije broj alarmantno brzo smanjuje.

Pomenu nesto kako za neke kategorije ima takodje ima jos samo 50-ak karata, ne znam za koje. xD A vise nema dopunjavanja karata, kako kaze.

Tako da, pozurite ako cete u fan pit.

 

 

koliko kosta karta za fan pit?

ja kupih onu od 2800 prije neki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud sad predgrupa? Nije valjda da ce opet neki smorovi da sviraju pre njih? Kod nas je prokletstvo da te ubiju predgrupe, umres dok zasviraju ono sto oces. I kod Madjara je tako bilo kad je svirao Priest, Nemesis se uklapao al kratko, al one Block Out nisam mogao svariti nikako. Ko je bio zna sta je smor ili ko ih je nedaj Boze slusao.

 

Ispravka: Black Out ili kako vec, isti je kurac samo sto su ovi madjari a ovi nasi

Edited by heavyervin
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...