Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Ta sranja od predgrupa ne moramo gledati, svi ispred da pijemo piva i rakije, okupljanje yumetal clanova. Kad krene normalan show upadamo.

Upravo tako,vidite kako stara ekipa zna :pivopije:

A ona vase diskusije za/protiv Atlantide su pociscene sa ove teme i prebacene na Domacu metal scenu,pa se tamo zezajte sa tim :meshuggah:

 

Inace,i ja bih najvise voleo da ima samo ta dva benda (Whitesnake i Judas Priest),al sad sta da se radi...

 

Za to vreme mogu ljudi da se bave nekim drugim aktivnostima... :alkos::smile:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem da je domacim bendovima potrebna promocija, ali mislim da ovakva navika samo u startu nadrnda vecinu publike na predgrupu/e.

 

Pored WS i JP je stvarno glupo predgrupu uvaliti.

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji ono pravilo da mora sve do 12 da se zavrsi?

Plasi me da ove predgrupe ne skrate koncert Judasa.

 

ono, upašće halfordu u sred 'green manalishi with the two pronged crown' milion pandura grada čikaga i reći će: shut the fuck up!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milose maiden-u,to je ona pitala jos 17. januara,dakle jos malo pa pre pola godine covece :meshuggah:

 

Ona je tu fan pit ulaznicu i nabavila. :P

 

Nego, pustite vi predgrupe, oni ce da odsviraju svoje dok se skupe ljudi, sigurno ce da pocnu oko 6-7, kad god da se ulazi otvaraju. Cisto sumnjan da ce bas od 20h da budu predgrupe, jedino ako ne bude zbog tehnickih problema, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prosecne setliste Whitesnake-a sa ove turneje:

 

01. Best Years

02. Give Me All Your Love

03. Love Ain't No Stranger

04. Is This Love

05. Steal Your Heart Away

06. Forevermore

07. Love Will Set You Free

08. Guitar Solo

09. My Evil Ways

10. Drum Solo

11. One Of These Days

12. Ain't No Love In The Heart Of The City

13. Fool For Your Lovin'

14. Here I Go Again

-

15. Still Of The Night

 

Boldovane mi je bitno da cujem, ostalo mi svejedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te zna svako ko je ikada čuo za bend (a i onaj koji nije). :haha: Od nekoga ko ide na koncert benda koji voli bih očekivao drugačije sklonosti. Opet, nisam upućen toliko u diskografiju dotičnih tako da može biti da je dobar deo pesama sa nekih lošijih albuma.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidna setlista..pre svega puno novih pesama, a s druge strane fale tu bad boys i crying in the rain...kako god, kapiram da ce malo da je koriguju kad krene turneja sa judasima, bar se nadam :haha:

Edited by LazaGNR
Ne quote-uj sve bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci pocele su set liste, od sad cu morati da izbegavam da gledam ovu temu jer apsolutno necu da zanm sta svira i Priest il Snake.

Zavidim na odlučnosti, ja ne bih mogao da izdržim mesec dana a da ne pogledam šta me čeka. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...