Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Kao stariji čovek,ne volim ni ja ove moderne tehologije,ali sam bio prinuđen da naručim željenu kartu preko neta.I tako ti ja u četvtak popodne lepo popunim obrazac,i istog trenutka mi stignu mail i sms sa brojem žiro računa.Ne budem lenj i odmah uplatim po svim instrukcijama,i čekam da mi potvrde uplatu.I čekam..četvrtak,petak,subota,nedelja,ništa mi ne stiže,a rok je 48 sati.Svašta mi je prošlo kroz glavu.I tek u ponedeljak ujutru stiže meni potvrda o uplati.Super je stvar što se karte moraju podići na blagajni arene najkasnije 2 sata pre koncerta,pa organizovanim prevozom iz Kg ne mogu stići,pa ću morati da se maltretiram da dođem ranije.Super je kupovina preko neta,ali sledeći put kupujem kartu na vreme

 

Prijatelju kad u Paracinu ima prodajno mesto (moje drugarice kupile tamo ulaznice),u Kragujevcu mora da je imalo bar 3 distributera i sve to pise na sajtu Eventima sa adresama i brojevima telefona u radnjama u svim gradovima.Trebalo je da pitas ovde a ne da te maltretiraju.

Draga i ja pazarismo danas po ulaznicu i dolazimo kolima lagano nas petoro,nadamo se da do 20h stignemo u Beograd.Zna li ko od mestana ili ko je skoro putovao kako je sa guzvom na ulazu u Beograd sa juga?Pozdrav svima pa se vidimo za 3 dana u Areni uz Metal gods,Green Manalishi,Electric eye i ostale naj hitove najhevimetalnijeg benda svih vremena! :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jbg, ne mogu da priustim ovo zadovoljstvo. :cry: Ono, jeste da su karte bile pristupacne, realno, al sta sad.

Ljudi, lepo se provedite, a ne sumnjam da svi hocete. Ovo je stvarno jedinstvena prilika da se cuju & vide dva velika, fenomenalna benda. I posle obavezno izvestaj! :rockdevil::muzicar::meshuggah:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jbg, ne mogu da priustim ovo zadovoljstvo. :cry: Ono, jeste da su karte bile pristupacne, realno, al sta sad.

 

Zar baš nikoga nisi imala ko bi mogao da ti plati jedan deo karte, ili makar da ti pozajmi? Ja sam recimo uvek spreman da pomognem prijateljima kojima je stvarno stalo do koncerta, zar je moguće da nema još takvih? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar baš nikoga nisi imala ko bi mogao da ti plati jedan deo karte, ili makar da ti pozajmi? Ja sam recimo uvek spreman da pomognem prijateljima kojima je stvarno stalo do koncerta, zar je moguće da nema još takvih? :confused:

 

Ma, nije samo u tome stvar, a i ti prijatelji su bankrot, tako da.... :ph34r: Sta da se radi.

Okacite snimke, napisite utiske i mi sto ne idemo imacemo dozivljaj. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju kad u Paracinu ima prodajno mesto (moje drugarice kupile tamo ulaznice),u Kragujevcu mora da je imalo bar 3 distributera i sve to pise na sajtu Eventima sa adresama i brojevima telefona u radnjama u svim gradovima.Trebalo je da pitas ovde a ne da te maltretiraju.

Draga i ja pazarismo danas po ulaznicu i dolazimo kolima lagano nas petoro,nadamo se da do 20h stignemo u Beograd.Zna li ko od mestana ili ko je skoro putovao kako je sa guzvom na ulazu u Beograd sa juga?Pozdrav svima pa se vidimo za 3 dana u Areni uz Metal gods,Green Manalishi,Electric eye i ostale naj hitove najhevimetalnijeg benda svih vremena! :veseli:

 

Pa ima i ovde 2 prodajna mesta,ali kad čekaš(zbog para)zadnji trenutak da kupiš ulaznicu,onda ostanu samo ulaznice za parter od 2700,a njih nisam hteo da pazarim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos davno smo ja i jedan moj drug komentarisali, mislim da uvijek pogresno odbrojavas dane :lol: :lol: :lol: Po tvom brojanju, cetvrtak je 000, a petak bi bio -001 :) :)

Ma nebitno na kraju, bitno je da nas u petak ceka HM spektakl!

:rockdevil: We are DEFENDERS OF THE FAITH! :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos davno smo ja i jedan moj drug komentarisali, mislim da uvijek pogresno odbrojavas dane :lol: :lol: :lol: Po tvom brojanju, cetvrtak je 000, a petak bi bio -001 :) :)

Ma nebitno na kraju, bitno je da nas u petak ceka HM spektakl!

:rockdevil: We are DEFENDERS OF THE FAITH! :rockdevil:

To je po kalendaru iz JNA,cetvrtak(dan pre koncerta) je 00 NOC,petak je 00 koncert ili 00 kapije BG ARENE,looool :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo vam satnice:

 

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/262855/Koncert-Whitesnake-i-Judas-Priest-u-petak-pocinje-u-19-sati

 

Nisam ni sumnjao da će biti drugačije. Judasi tek u 23. Nije loše, ja ionako pre 20 ne bih mogao da stignem, a sad kad vidim satnicu, nešto mi se ne dolazi ni pre 21.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...