Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

ajd ovo za čili i tabasko, to kontam, ali čokolada? ma dobro i to, uporedite to sa koverdejlovim proseravanjem sa vodom sa fidžija.

 

čitao sam negde kad su pokojnog Dia pitali šta mu treba pred koncert - rekao bi - pivo i pola džointa

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palica je pala prosli put, od Travisa, licno u ruke, ovaj put se nadam trzalici od Tiptona. Male su sanse za Hilla mada mi je on car iako je u senci.Btw, danas sedim u kaficu posle posla de tuku narodnjaci i tad sam tek poceo da skontavam sta me ceka u petak!!!!Kad sam video te jadne face.Vidimo se u fan pit!ARRRGGGGHHH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' osecao bih se totalno fejk da prvo dam 50 jevrica, a posle pevam soc-anarho stihove:

 

There I was completely wasting, out of work and down

all inside it's so frustrating as I drift from town to town...

:rockdevil: IDEEEMOOO

 

Samo se nadam da ce burazer da me kontrolise kad pocne ova pesma, da ne skinem majicu i pocnem da prskam ljude pivom, jbg, ako sam socijala ne moram da budem svinja :smile:

 

Dogadaj sezone, sta reci.... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni 'ladno nije siguran slobodan dan za ovo, ali bole me kurac, rek'o sam tog dana me nema pa makar mi dali otkaz, i onako je sranje od posla, drugačije neću da se nateram da tražim bolji. :P

Ovo mu sad već dođe sutra! :rockdevil:

Radoznao kakav jesam, nisam mogao da ne osmotrim liste. Judasi objasnili, 21 pesma bez da računamo introe, tu su i najveći hitovi i neki kvltovi iz naftalina (k'o kada bi Maideni rešili da sviraju Alexandera i Only the Good Die Young npr) a Whitesnake izgleda postaju sve gori kako turneja odmiče, sve je manje pesama a sve više solaža, kol'ko će oni (WS) da sviraju uopšte, sat vremena?

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...