Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

ali bole me kurac, rek'o sam tog dana me nema pa makar mi dali otkaz, i onako je sranje od posla

To Slobo :rockdevil:

Kad god mi neko kaze "Ej,ne mogu na koncert,zbog posla/radim" ja mu kazem "Pa daj otkaz i boli te kurac" :smile::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i don't know about the pre-party, but you can always hang out with bunch of crazy maniacs near the arena. just ask if there is anyone from the town of Ruma (pronounced Room-ah) and you can have some nice time drinkin & talking about all metal related stuff!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko za neki afterpary, moracu negde da ubijem vreme do jutra?

Primetih 2 ponude za sada...

http://www.facebook.com/event.php?eid=219229821450720 Crazy Horse (Skadarlija)

http://www.facebook.com/event.php?eid=165549166844048 Vrtoglavica (Šajkaška, kod ugla Cvijićeve i 29. novembra tj Bul. Despota Stefana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jeste na neki nacin, poslednja svetska turneja. Predpostavljam da su u fazonu da ce posle novog albuma svirati samo po Americi i to je to..

 

Meni na karti pise ulaz zapad, fan pit.

Na sajtu arene sam video da postoje samo severni i juzni ulazi.

Sta to znaci?

 

 

Tako je meni i za The Cult pisalo. Zajebi to zapad, idi na sever ili jug odmah, nemoj gubiti vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi again, is there any news on some kind of pre-party for the show? Or some place that will be playing some Priest at least? Cheers!

After party is in club Crazy Horse.

@Christcrusher:fuck Crazy Horse!

The owner is a fucking rip-off liar who will steal your money from you and you won't have a drink!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jeste na neki nacin, poslednja svetska turneja. Predpostavljam da su u fazonu da ce posle novog albuma svirati samo po Americi i to je to..

 

 

 

 

Tako je meni i za The Cult pisalo. Zajebi to zapad, idi na sever ili jug odmah, nemoj gubiti vreme.

 

Zasto bi isli po Americi?Kapiram da samo tamo nece ici...izglednije da ce praviti svirke u Evropi nego u Americi...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ulaz za sve kreće od 19h ili je za fan pit nešto drugačije (nešto ranije eventualno ili tako nešto)?

 

Ne vidim poentu u ranijem ulasku. Fan pit i treba da služi za to da kasnije uđeš, preskočiš smor predgrupe, a ipak budeš relativno blizu bine.

 

Sinoc neko gadjao novog gitaristu cipelom u Austriji, slicno kao onaj Indijac ili Arapin sto je gadjao Dzordza Busa. Stoka, nije on kriv sto je KK otisao.

 

Nadam se da ga gađanje cipelom nije istraumiralo do mere da zbog njega otkažu nastup.

 

Inače, sinoć Beč, danas dan pauze - da li to znači da su već stigli u BG, ili se to očekuje u toku večeri možda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whitesnake izgleda postaju sve gori kako turneja odmiče, sve je manje pesama a sve više solaža, kol'ko će oni (WS) da sviraju uopšte, sat vremena?

dobra stvar kod tog skracivanja liste je to sto su izbacili pesme sa novog albuma :da:

 

sutra :rockdevil:

 

Swoooooorn to avenge

Condemn to heeeeell

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...