Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Tužna scena na auto putu kod smedereva. Na parkingu pokvaren autobus koji majstori pokušavaju da poprave, a gomila metalaca sa prekrštenim rukama, verovatno straaaašno pizdi.

Proklela ih Alogia, krivo im sto nisu predgrupa... ;) krecem uskoro i ja

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko subjektivnih utisaka:

 

1. Iako je koncert najavljen kao co-headline, Whitesnake je bio bukvalno predgrupa - svirali su jedva 75 minuta, Judas skoro sat vremena duže

2. Većina ljudi u Areni je bila tu zbog WS, što se osetilo najviše u prvih sat vremena Judas koncerta

3. (Veličanstveni) Halford je u mnogo boljoj formi od Coverdale

4. Najbolji momenti - Forevermore i Painkiller

5. Za sve pare

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio savršen, Whitesnake je bio odličan,a Judas Priest još bolji, pokazali su zašto su drugi najbolji metal bend na svetu.

Riči je sasvim pristojna zamena za KK-a, a Glen stari lisac dere gitaru.:rockdevil:

Setlista je fantastična, highlightovi večeri su bili: "Starbreaker", "Victim of Changes", "Night Crawler" (ovde sam morao da se pošnoteo izludim headbangingom i sviranjem air gitare), "Beyond the Realms of Death", "Painkiller (ovo nema potrebe ni pisati),a apsolutni vrhunac večeri je bila pesma "Blood Red Skies", kako je mnoćno zvučala. :rockdevil:

 

P.S. Hvala devojci koja mi je poklonila Tiptonovu trzalicu. :pivopije:

 

Atlantidu sam propustio sa velikim zadovoljstvom, a Malehooker sam čuo 3 pesme i 1 pesma mi se svidela.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlantida - smor.

Malehookers - govno, najgore sranje koje sam ikada cuo uzivo. Kome li su platili da sviraju...

Whitesnake - smorio sam se, love love love, Coverdale-u prso glas, love love love, izgleda kao baba, bend OK, pevali pratece non-stop da pokriju Coverdale-a, love love love. Sve u svemu, vise nemam nameru da ih gledam osim ako opet budu predgrupa. I oni koji su otisli pre Judasa su picke.

  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nije isto uzivo i preko You Tube-a, ali Halford je otpevao bolje nego na svim snimcima koje sam gledao, a bilo ih je dosta.. Koncert je bio stvarno predobar, Judasi neverovatno prase.. Jos uvek ne mogu da dodjem k sebi..

 

Apsolutni highlight : BEYOND THE REALMS OF DEATH!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu li nas oni to počastili za Turbo lover i Night crawler? Nisam upratio te pesme na setlistama od ranije.

 

Inače, WS sam bukvalno zaboravio posle Judas-a. Koncert za sve pare.

Edited by HADES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno - usporene brže pesme, Halford više ne zvuči kao nekad, sve to stoji. Ali sa druge strane da su dali sve od sebe dali su, sabili jesu, i suviše mi je drago što sam ih video da sad jedem govna nešto.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzudasi su bili neverovatni,ja ne znam da li sam ikada u zivotu gledao tako dobru metal svirku koja je odsvirana sa toliko preciznosti i uzivanja.Gledao sam snimke Judasa od pre par godina i nije Halford ni priblizno dobro pevao kad veceras.Ko nije gledao,jako je pogresio.Oni svi efekti nisu bili ni potrebni koliko je svirka bila do jaja.

Inace posle WS se bas ispraznio fan pit,mogao si maltene slobodno da se setas uokolo,a nekako me je publika razocarala.Mislio sam da ce da bude razvaljivanje od sutki,pevanja ali kao da posle WS publika nije imala snage i volje,vec samo tamo negde u sredini fan pita i jos negde retko gde.A toliko strasti pred ulazak u arenu,neizvesnosti...uuuu kad budu svirali Painkiller...kad ono,malo headbangovanja,malo air gitare i buljenja u Judase...pozercine

 

I to klasicne,one ribe sto su pevale narodnjake pred ulazak u arenu..ccc.Ko je video zna o cemu pricam:)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeni Judasi.....jebeni Judasi.....kakav cert. Kako su samo objansnili Judasi sta je koncert sta je nastup. Prebolesno...Ws je bio skroman, kao predgrupa par hitova par novih stvari zvuk los vokal pukao. Al zato brate....ma najbolji koncert u Srbiji zadnjih 6-7 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigo napokon kuci, oduvalii su, i kao sto sam rekao, 2004 od Travisa palica, ovog puta trzalica od Tiptona. Ja nemam reci uzdravlje svima koji su bili

 

I da dodam, Halford je neverovatno pevao, gledao sam ih u Pesti al tad nije ovoliko agresivno, mocno i sa emocijama pevao, svaka mu cast. bAS SE POTRUDIO STARI LISAC.odo sad da prespavam pa svatim sta je bilo tu ustvari. Ali trzalica TIPTONOVA...

 

Dajte snimke, mene ko i uvek ne zelim da trosim vreme na snimanje slikanje pa cekam druge, haha. Kad sam lenj. Ima neki Painkiller ustvari

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judasi su razvalili, al pokidali su.... :rockdevil: Halford je genijano pevao... Samo se pitam zasto Koverdejl nije ostario dostojanstveno kao Halford, Koverdajl izgleda ko raspala baba, a i ne zvuci mnogo bolje :angry:

 

Gaylord Halford u 60 dina zvuci bolje nego ikad, moracu da ih cujem barem jos jedom, gde god da sviraju :opusteno: legende... Samo publika je bila previse mrtva na judasima :frown: , ili se samo meni tako cini....

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio savršen, Whitesnake je bio odličan,a Judas Priest još bolji

Ukratko - to je to.

Crko sam,idem da spavam.

 

Inace,zovite me paranoikom,al cini mi se da je Halford pola tekstova pesama morao da cita sa onim mini-monitora,sta li su vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...