Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Judas Priest su jedan od retkih ili verovatno jedini bend na planeti koji ima toliko mocnih pesama da bi mogao bez problema da ima 2 paralelna koncerta a da pri tom sve pesme budu razlicite. Zato, kakva god se lista pravila tu nema greske. Na zalost svih nas ovo je oprostajna turneja a ja se ipak nadam da ce oni potrajati jos deceniju. Nisam neki fan Whitesnake-a pa ne zelim pljuvati po njima jer bi bilo sebicno. Coverdale je OK a to sto su im fanovi isti oni koji posecuju koncerte Halida Beslica i Seke to je druga stvar. Nemam nista protiv Whitesnake-a iz vremena *Slade it in* i *Come and get it* mada previse su mekani za moj ukus.

Najvise me nerviraju novinari koji verovatno i ne znaju sta je metal muzika a izvestavaju o nekom takvom dogadjaju. Ipak o njima mora se posebno pisati...ali srecom njihova tupava tumacenja nas se ne doticu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooojj razbijačine.Jedino što mogu reći je METAL!!!!!!!!!!Bog te mazo ljudi sabiše.U pravu je narod kad kaže "Bez starca nema udarca".Uši mi još uvijek zvone.Potajno sam se nad'o da će odsvirati Ripera...Jebi ga ne može uvijek sve.WS ništa posebno.

 

Nek sam i ovo vidio 90429066.jpg

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio odličan! Judas-i su pokazali kako jedan heavy metal koncert treba da izgleda i zvuči, svaka im čast na svemu! Highlight mi je, svakako, bilo spajanje Breaking the Law - Painkiller - Hellion/Electric eye... ma objasnili su! Stvarno kapa dole i svaka čast ljudima! :rockdevil: Što neko reče, slavno odoše u penziju (bar kada su turneje u pitanju).

 

Whitesnake... iskreno, očekivao sam više. Ok, bilo je "kratko ali slatko", ali trebali su još bar 4-5 pesama da sviraju, ovako su stvarno ispali predgrupa. Koliko sam ja čuo, Coverdale nije zvučao dobro koliko pre 5 godina na Tašmajdanu kada je pokidao. Ostali su, naravno, bili odlični, ali jednostavno nedovoljno od svih njih... prekratka setlista, prosto neverovatno da su falile pesme poput Cryin' in the rain ili Ready an' willing.

 

A sad lošiji utisci:

1. Ono sa kartama je bio totalni fijasko! :udri: Na kraju sam popizdeo i izašao na onaj izlaz koji je bio predviđen za ljude iz partera, ne za nas iz fan pita. I naravno - ostao sam bez karte, mamu im mrtvu organizatorsku jebem! :violent::violent::violent: Mogli su da pečatiraju karte, dele narukvice ili BILO ŠTA drugo što bi sprečilo to "švercovanje" karata van fan pita, a ne da ih oduzimaju! Ali ne... morali su da upropaste stvar. :violent:

 

2. Ne mogu da verujem da je bend Malehookers (ili kako se već piše) uguran da svira na ovakvom koncertu. Toliko su smorili, toliko su bili prazni i neharizmatični... ne znam. Umesto da dignu atmosferu pred WS, oni su ubili sve totalno. Još jedan očajan potez organizatora (ili ko je već odgovoran za to što su oni nastupili).

 

3. Najjeftinija Whitesnake majica 3000 din.??? A merch za JP bio još skuplji???? Pa jbt, nije koncert bio u Dubajiu pa da ljudi mogu da pljunu jedno 80-100 evra da bi kupili nešto za uspomenu sa certa! :udri: Mnogo sam se razočarao kad sam video cene, za te pare mogu sam da naštampam 10 majica. Tragedija...

 

No, sve u svemu - ko nije bio propustio je mnogo! Bila je čast i zadovoljstvo videti Judas Priest u svom svom sjaju i još jednom im svaka čast! Whitesnake dobro ali može i bolje, a svim organizatorima još jednom jebem mater zbog sranja sa izlaskom iz fan pita i oduzimanja karata!

:pivopije:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste vi sabani sto pljujete po Whitesnake-u.

LJudi su dobro svirali,nemam zamerki na to,mada je generalni utisak da su ipak ostali sinoc u senci nastupa Judas Priest-a.

Al pljuvati sad po tome...bezveze,da ne kazem glupo.

 

 

Inace,divim se onim ljudima koji su usli prvi i cekali 50 sati da vide bend koji su cekali.Skroz nepotrebno.Mogli su da zajebu sve to i da udju kad je poceo Whitesnake,pa bi opet bili u prvim redovima (prva 2-3-4 reda).Nije bilo potrebno ulaziti TOLIKO ranije i,sudeci po pisanjima ovde,smarati se do pocetka headliner-a.Bolje da ste ostali napolju da drinkujete ako vec ne zelite da gledate predgrupe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JP je za mene ono sto je Iron maiden za 90% metalaca, bend koji sam prvi zavoleo a koji pegla pravi hm,\

 

e sad kad sam krenuo da ih slusam nisam skupljao albume niti bestofove vec LIVE snimke sve moguce i bootlegove i sl sta sam mogao da nadjem na berzi ispred SKC-a nedeljom ili na standovima.

 

Koncert mi je bio tuzan, jer... to je to ..cao a dio vise nema prista, sto sam video video sam, prvi put kad sam trebao da ih gledam 2004 sa kvinsrajhom u madjarskoj mislim izvadio pasos nasao ekipu i ..ostao u BG jer mi je tad pao prijemni za fax. To nisam nikad prezalio..do sinoc.\

 

nekako je bilo bzv sto sam pogledao plej liste sa prethodnihkoncerata tako da nije bilo iznenadjenja (ni pozitivnih ni negativnih) sto se izbora pesama tice.

Jasno mi je bilo da ce pokusati da odsviraju po pesmu sa svakog albuma a i to da bi im za sve epsme koje su nekada svirali uzivo a hitovi su .sada trebalo jedno 3-4 sata..mada, e bi se bunio.

 

 

Nedostajali su mi :Riper, drim disiver, rajding on d vind, skriming for vendzans(pesma koje mi je definisala metal), i mnogo drugih...

 

 

VAJTSNEJK.. ok video sam ih i eto zadovoljan sam sto sam ih video,, a jos zadovoljniji sto nisu udavili nego su opicili nekoliko pesama hitova tralala i eto dovoljno, da su svirali 2 sata ubio bi se, Koverdejl je matorac al da se nelazemo peva za 5 (jbg sa manjim padovima) a izgleda ko prava rok zvezda koliko god to danas bilo lose.

 

Zvuk, ne znam bilo je promena, al uglavnom zadovoljan sam,

poublika - nije bilo krcato, a i nekako bilo je fency i mlako, stvarnomnogo kratko osisanihljudi koji kao da su zalutali(eeej bre al za 2800 se ne zaluta neobavesten u arenu), pa mi je bilo cudno.|

video sam i dosta matoraca, al ne ono ljudi od 50+ vec i onih od 35-40+ koji su se skupili vidise u ekipe koje su odrastale nekad na metalu pa danas iako ne izgledaju ko nekad videlo se da jos dele ta secanja i zar prema hm.

 

U Globalu, JP vise nece postojati i ovo je bio malo mucan koncert za mene ali sam ga proveo u lepom drustvu i mogu da primetim da nisam popio nijedno pivo jer sam hteo ljude koji su zasluzni za moju ljubav prema metalu i undergroundu da ispratim kako su i zasluzili kao - zive legende

111

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

WhiteSnake - ok, nije lose, hvala im i na lepim recima, ali tezga. I nikako nije kao na Tashu.. ali na Tashu je bina bila samo njihova i tad su oduvali! Iznenadila sam se i Dejvidovim glasom..ocekivala sam da ce i pucati ili biti drugaciji, medjutim sve je otpevao extra!

Odlican koncert, mada videlo se da su Judasi headlineri veceri..

 

Judas - ne smem ni da komentarisem. Sve sto sam slusala do sad SNIMLJENO od Roba mogu da zaboravim, zapalim, bacim... nista vise ne vredi jer sam ga cula uzivo. UZIVO... I ono nije normalnoooo :D

Rob ima 60 godina okruglo i mislim da ne postoji i da nece postojati osoba koja peva i ima cist scream kao on... ikad.. nikad...

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsi mamurluk je metal mamurluk. Glava i vrat u potpunom metal meltdownu, ali sve to ispred neopisivog osecaja srece gledanja metal legendi live.

 

Prvo 'aj'' par reci o WS. Ukratko, Plant za siromasne ima bas dobar bend iza sebe, izvukli gig otprilike, a to sto on zvuci vise danas kao Brian Johnson nego Coverdale i sto peva vise o ljubavi i pipa se po vrsnjaku nego sto je legalno dozvoljeno...no comment, ne znam, kome se svidja, fine. Nije bilo uzasno, eto, mogu reci da sam video WS, svirali taman toliko koliko mogu da podnesem naklapanja o ljubavi i slajdovanju in.

 

Ali glavnica veceri tek sledi naravno, jedan od bendova koji mi je promenio zivot i dao toliko toga metalu da ni za 3 veceri ne bi mogli da odrade sve. Za ovo jedno, odradili su vraski dobar posao. Sure, pesme su nesto usporenije, Halford je na jedvite jade izvukao Pkillera, Sentinel malo zabrljan, ali...fuck it, u 70 godina neko meni priredjuje career spanning concert od 140ak minuta, i to jos bez bezveznih drum i guitar soloa, sa, uz par omaski, vrlo respekatilnom izvedbom (Beyond The Realms je zvucao apsolutno fenomenalno npr., ukljucujuci vokal), vrlo jebitacnom classic/pikanterijskom listom...ne znam, na tako nesto je stvarno glupo dlakojajiti nego samo izvesti naklon do poda. Na vrh toga, osecao sam da bend uziva i da se trude i da je ovo neki vrhunac ovoga sto mogu da izvuku iz sebe i da daju. Preko toga bi verovatno bilo pogubno za zavrsetak turneje heh. Sa druge strane, definitivno ce im biti pametan potez penzija nakon ovoga. Treba znati kada stati, a momenat je definitivno stigao.

 

Stejdz fino i atraktivno izgledao, jedino su mi oni slajdshow-ovi poptuno nepotrebni bili, samo povremeno odvracali paznju, bolje da su samo menjali covere kako koja pesma ide ili sl. Povezano sa tim, Halford ga je malo preterao sa presvlacenjima, posebno jer mi pola onih odora i koznjaka izgleda...nepotrebno, da se blago izrazim. Vrhunac je onaj metal-bademantil na "Prophecy" xD No, opet, naklon do poda kako je, za malo i potpuno uspesno, uspeo da prikrije krhkost ljudskog tela i glasa i izvukao svoj vristavi maksimum.

 

Na WS je nekako cini mi se veca guzva bila u fan pitu, tako da mogu samo da pretpostavim da je jedan deo publike napustio halu posle toga. Zurili na nocni, nezainteresovani, sta li vec...ali stvarno mislim da je glupo da, ako si vec tu, dao si tolike pare, zasto da ne vidis jebeni bend koji je vec maltene 40 godina u akciji i gradio okvire jednog zanra? Njima na dusu.

 

I tako, desio se i taj dan, cuo sam ultimativnu metal pesmu, "Painkiller", uzivo. Sada mogu mirnije da nastavim zivot :]

 

Metal fucking gods :rockdevil:

 

PS. I da, upravo skapirah, ovo je bio verovatno najduzi metal nastup koji sam gledao.

Edited by Angelystor
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav koncert covece! :rockdevil:

Zaista mi je drago sto sam prisustvovala ovakvom spektaklu, Priste definitivno treba videti i cuti uzivo, oni koji nisu bili su se bas zajebali.

Jedina zamerka je sto se tice organizacije i karata, stvarno su sabani :no: I da, predgupe, zasu :puke:

Ja sam jedva izdrzala ceo koncert (inace usla na predgupe jos, zalim zbog toga), na polovini Prista je bas krenuo da me sustize umor, ali mi svejedno nije palo na pamet da odem sa njih :rockdevil:

Videlo se stvarno da je dosta ljudi doslo samo zbog WS-a, a i to sto je publika bila mrtva, garant zbog umora, treba stajati toliko covece

Sve u svemu, zadovoljna :D

 

e da, ako neko ima slike neka okaci! :pivopije:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći što već nije rečeno...

 

Matorci su dali sve od sebe, podarili nam iskustvo koje sam mislio da nikada neću doživeti, i dostojanstveno otišli u penziju. Respect za Halforda, čovek se maksimalno potrudio iako to ne može da bude ono na šta smo navikli od njega. Glen i novajlija su razbili sa solažama, pravo zadovoljstvo stajati pored miksete i čuti SVAKI TON sa onih gitara, izvanredno. Jedina mana partera je što je malo ljudi oko mene bilo u euforiji kao ja, nije se mnogo pevalo, na Breaking the law sam maltene čuo samo sebe. :uhoh: Highlightovi večeri: You've got another thing coming, The Sentinel ( :rockdevil: ), Never satisfied, Heading out to the highway, Painkiller...

 

Što se tiče Whitesnake, sviraju ljudi za sve pare, odradili su dobar posao. Čak su mi se i svidele neke dve pesme, moraću da ih potražim na youtube. :zeleni:

 

Sve u svemu, sada i nikada više, ovaj koncert će imati posebnu vrednost za mene... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, svaka cast Halfordu, covek je pokazao da i dalje moze da peva kao da je na pocetku karijere... a sinoc je toliko glasno pevao, da sam nekoloiko puta imao osecaj da mi se mozak pomera iz lezista... fenomenalno... ostatak ekipe je takodje bio na nivou, novi gitarista je potpuno adekvatna zamena za Downinga, a s obzirom da sam bio sa desne strane bine, nije se nesto preterano osecao taj vizuelni nedostatak... Ian Hill je profesionalno obavio posao, dok je Tipton, cini mi se, najvise uzivao u koncertu... :rockdevil: I stvarno ne znam zasto im je ovo poslednja svetska turneja, kad ocigledno mogu da prase jos 10 godina minimum... :rockdevil:

Vrhunac koncerta po mom misljenju: Painkiller, naravno, takodje momenat kada Halford prepusta publici da otpeva Breaking the law, Sentinel, Hell bent for leather... :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a svim organizatorima još jednom jebem mater zbog sranja sa izlaskom iz fan pita i oduzimanja karata!

I ja bih se pridruzio tim pozdravima.

Jebote,prvo se ko magarci guramo tamo na ulazu zapad (kad vec na karti pise "ZAPAD - Fan pit",kad napokon stignemo na red nam neki redar kaze "E,vi ne ulazite ovde,nego na sever ili na jug" :udri: Ajde tamo na jug,Whitesnake vec poceli,prvo provere karata na ulazu,pa pretres,pa upucivanje na koji ulaz da udjemo na koncert...da bi nam tamo na onim stepenicama (kad se silazi na parter/fan pit) neki lik prvo odcepio bar-kod sa karte (?),a onda nam prakticno ukrade/prisvoji tu kartu (???).

Reko "Covece,sta to radis jebote?Vrati mi kartu!".A on "Dobices kartu kad posle koncerta".

Reko nemam sad vremena da se raspravljam sa tim mamlazom,Whitesnake vec sviraju,ko ga sisa.

I...kraj koncerta,ja na te stepenice da uzmem od tog mamlaza moju kartu,kad - mamlaza nema.A ni karte nema :udri:

 

E reko,jebem mu lebac,da mi sa ovakvog koncerta ne ostane karta za fan pit :violent::mad:

Kad vec zna da mi ukrade kartu na ulazu treba da zna i da mi je i VRATI posle toga.

 

 

Jebem ti takvu organizaciju :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno svi vec znate, al ajd reko da okacim ovde...

 

Judas Priest Concert Setlist at Belgrade Arena, Belgrade on July 1, 2011:

 

1. Rapid Fire

2. Metal Gods

3. Heading Out To The Highway

4. Judas Rising

5. Starbreaker

6. Victim Of Changes

7. Never Satisfied

8. Diamonds & Rust

9. Prophecy

10. Night Crawler

11. Turbo Lover

12. Beyond The Realms Of Death

13. The Sentinel

14. Blood Red Skies

15. The Green Manalishi (With The Two-Pronged Crown)

16. Breaking The Law

17. Painkiller

 

18. The Hellion/Electric Eye

19. Hell Bent For Leather

20. You've Got Another Thing Comin'

21. Living After Midnight

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Rapid Fire

...

17. Painkiller

 

Bis 1:

18. The Hellion/Electric Eye

19. Hell Bent For Leather

20. You've Got Another Thing Comin'

 

Bis 2:

21. Living After Midnight

Cisto da bude kompletnije ;):pivopije:

 

 

 

Moram reci i da su mi neki kliknci oko mene malo kvarili utisak,deruci se pred kraj svake pesme ime pesme koja je sledeca.

Ne moze da prodje,a da ti neko ne pokvari taj faktor iznenadjenja na koncertu :no:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da kazem, moja posljednja velika koncertna zelja je ispunjena, vidio sam uzivo Judas Priest. :rockdevil:

Nemam sta puno da palamudim, koncert je bio pravi HM spektakl visoke produkcije, oba benda su bila sjajna. Predgrupe sam propustio (iskreno nisu me zanimale), jer sam sa drugarima i poznanicima bio ispred Arene. Vidio sam masu poznatih ljudi i mnoge koje nisam vidio 100 godina. Usli smo u fan pit oko 21h, taman da ne cekamo puno na pocetak nastupa Whitesnake. Iako mislim da su Whitesnake taj faktor i to ime koje je na prvom mjestu privuklo puno ljudi u Arenu, kada se sve rezimira, ostaje utisak da su oni i prakticno bili predgrupa Priestu. Sto zbog relativno kratkog nastupa od 1h i 15 min, sto zbog poprilicno siromasnog stejdz dekora. Sasvim dobra setlista, veliki hitovi plus mozda i 3 najbolje pjesme sa novog albuma - "Steal Your Heart Away", "Forevermore" i "Love Will Set you Free".

Judas Priest - savrsena stejdz produkcija, laseri, vatra i sve ostalo, masa legendarnih hitova, odlican nastup u trajanju od 2h i 15min. Dva najjaca momenta su mi bila kad se Halford pojavio sa onom sljastecom kukuljicom i stapom na pjesmi "Prophecy" i naravno ono sto smo svi cekali - na "Hell Bent for Leather" kad je izasao na motoru - svaka cast majstore! :rockdevil:

Mislio sam da je definitvno kraj nakon "You've got Another Thing Comin'", kad ono uleti i "Living After Midnight" na koju sam posve zaboravio.

Mogao bih sada da nalazim zamjerke da su gitare bile mozda preglasne, da su zujale, ali vjerujem da je to vise bile do pozicije na kojoj sam bio, jer sam tokom Priest nastupa otisao dosta naprijed prema stejdzu.

 

Planirao sam da uzmem i tour majicu, ali kad sam vidio cijene - najjeftinije su bile 3000 din- rekoh sebi kako ipak nemam love za takvu zabavu. Sto je skupo - skupo je, a i dizajn na majicama i nije bas neki..

 

Pozdrav svima koje sam vidio, juce je bio jedan veoma zanimljiv dan! :pivopije:

Vidimo se na Kreatoru! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče na parkingu Arene vidim kako iz Emošnovog kombija sa naljepnicama "Leteći Start","48 sati svadba","Sve za Ljubav" iznose kamere i ostalu opremu i pitaju mene i burazera "Koji koncert večeras",šta li su radili tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laza GNR - Pa kako nisi navikao do sada jebo ga ti? :D ja se ne secam kada sam bio na nekom certu a da sam se iznenadio.. god damn internet..

Edited by ~MaX~
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na severu su vracali karte, bile su u toj kutiji i mogli ste da uzmete.. :haha:

 

Dve predgrupe potpuno nebitne, bilo bi mnogo bolje da je bila samo Atlantida sa onim kratkim nastupom, pa onda Whitesnake, pa BOGOVI!

 

Whitesnake je bio ok, cini mi se da je Coverdale malo losije pevao, ali super sto smo culi nekoliko stvarno odlicnih hitova..

 

+ zbog 2 predgrupe, do BOGOVA smo morali da cekamo oko 2 i po sata, naravno da ljudi izgube energiju, ali mislim da se Judasima svidela publika :bigblue:

 

Kako sam zaplakao na Beyond The Realms Of Death, jebem ti sve, pa to mi je jedna od omiljenih pesama na ovom svetu :frown:

 

Sve u svemu, po mom ukupnom utisku, ovo je bio najbolji koncert koji sam ikada gledao (izvinite Maideni :razz: )

 

Kad sam izlazio iz Arene imao sam neverovatan osecaj, najsrecniji na svetu, a u isto vreme veoma tuzan, jebote, video smo Bogove Metala, prvi i verovatno poslednji put, odsvirali su neverovatno, da ne moze bolje! I jos uvek imam taj osecaj..

 

Svaka cast Judas Priest-u, svaka im cast za 40 godina onog pravog, pravcatog Heavy Metal-a! :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz duzno postovanje prema Ian Hillu, nije da ima neke toliko uocljive deonice da bi imalo sta da se cuje. Meni je bio super zvuk na Judasima, na Whitesnake-u preglasno.

 

Nedostajao je onaj groove, koji svaki metal bend ima sa bass gitarom. Na Rising In The East to se jako lepo oseti, OK to je DVD, pesme su overdub-ovane ili kako se već to kaže, ali izgleda da je sinoć na tribinama to zvučalo mnogo tanje nego dole (zato sada u glavi više zuji).

Samo da pojasnimo, kako sam ja razumeo Priest ne ide u penziju, samo više neće praviti svetske turneje. Biće tu još sporadičnih koncerata, a novi album je skoro spreman, očekujmo ga dogodine!

Još jednom svaka čast! Što bi neki rekli - Džudaja esencija hevi metala!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedostajao je onaj groove, koji svaki metal bend ima sa bass gitarom. Na Rising In The East to se jako lepo oseti, OK to je DVD, pesme su overdub-ovane ili kako se već to kaže, ali izgleda da je sinoć na tribinama to zvučalo mnogo tanje nego dole (zato sada u glavi više zuji).

Samo da pojasnimo, kako sam ja razumeo Priest ne ide u penziju, samo više neće praviti svetske turneje. Biće tu još sporadičnih koncerata, a novi album je skoro spreman, očekujmo ga dogodine!

Još jednom svaka čast! Što bi neki rekli - Džudaja esencija hevi metala!!

Dobro si razumeo, tako nesto sam i ja procitao nekim nasim novinama.

Dobar je bio koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laza GNR - Pa kako nisi navikao do sada jebo ga ti? :D ja se ne secam kada sam bio na nekom certu a da sam se iznenadio.. god damn internet..

Pa eto,nisam navikao,sta da ti kazem.

Trudim se da pre koncerta ne gledam te set liste (Ervin - sa foruma - me je sad razocarao,podlegao je pritisku i izdo metal :no: ),jer...

...jer kad krenu da sviraju nesto sto ne ocekujes - TAJ momenat ce mi posle mnogo dublje ostati urezan u secanju,nego ono kad znas sta je na redu,pa samo cekas da to i odrade.

 

EDIT:I still do it the old way :haha:

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Highlight mi je, svakako, bilo spajanje Breaking the Law - Painkiller - Hellion/Electric eye...

 

Isto tako :rockdevil: Samo bih u stvari doradio to u:

 

Breaking The Law - Painkiller - Hellion/EE - Hell Bent For Leather.

 

HBFL mi je bila prva Priest pesma koju sam ikada cuo i dan danas mi je u top 3 favorita, tako da...jos jedan dream come true.

 

Another Thing Coming i Living su sasvim dobri hitici za opusteno pevanje i happy kraj koncerta, ali prava havarija je bila za ovaj navedeni kombo. One dve su hitovi, ali ovo su metal himne.

 

3. Najjeftinija Whitesnake majica 3000 din.??? A merch za JP bio još skuplji???? Pa jbt, nije koncert bio u Dubajiu pa da ljudi mogu da pljunu jedno 80-100 evra da bi kupili nešto za uspomenu sa certa! :udri: Mnogo sam se razočarao kad sam video cene, za te pare mogu sam da naštampam 10 majica. Tragedija...

 

 

Meni bas gre'ota sto ne uzeh majicu, ali jebiga, van dometa :/ No, barem se utesih Turbo diskom :]

 

I da, za karte, jos jedan glas od mene da je bas idiotski potez, no, posle ko je hteo mogao je da uzme kartu nazad, no samo glupo cimanje...

 

A citajuci komentare, vidim da mi je odlican potez sto nisam usao na ispastam na Atalntidi i Malehukersima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...