Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

263887_1855023829101_1645993413_1755304_7806311_n.jpg

On zna da je bog!

270518_1855026469167_1645993413_1755311_2238309_n.jpg

261296_1855026309163_1645993413_1755310_6035773_n.jpg

262263_1855020269012_1645993413_1755297_3092287_n.jpg

Neke od drugaricinih slika, najbolje smo sacuvale samo za nase oci :D

 

Sve žene u prvom redu.

 

hahaha pa da, ali tu smo stajale sv vreme, stampedo od pozadi nije mogao da nas pomeri. Od 7 do 1.

Edited by Junikorn
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stampedo otpozadi.

 

Elem, da ne ispadne da trolujem, pratim temu i čitam šta se piše i drago mi je kada vidim da su legende konačno došle kod nas i da je sve prošlo kako treba (sa minimalnim zamerkama pojedinaca). Da ima više ovakvih događaja, gde bi nam kraj bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greska u kucanju.

Pa da, dosta zamerki cujem, ali sve je to zanemarljivo kad sednes i u glavi ti prodje da si tu zapravo bio tamo! Svi su bili odusevljeni publikom. Dejvid je prokomentarisao izmedju pesama " you guys are fucking warriors up there".

 

Whitesnake A ovo su neke profi slike.

Judas Priest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago da su oba benda opravdala ocekivanja, ovi snimci su fenomenalni, super sto je svima bilo dobro i sto (za promenu!) nema losih komentara. :pivopije:

Ne cudi me to sto vecina clanova istice da se fan-pit praznio posle Whitesnake-a. Ljudi koje poznajem uglavnom su isli samo zbog njih, jer Judas-e ne slusaju, a imaju love pa ce moci da se hvale da su bili. I stampa ih ocigledno istice u prvi plan, ali, bitno je cuti da su zvezde veceri uprkos toj suptilnoj sabotazi otprasile kako treba. :rockdevil:

Hvala za izvestaje. :meshuggah:

Edited by Crna_Dama
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha pa da, ali tu smo stajale sv vreme, stampedo od pozadi nije mogao da nas pomeri.

Pre pocetka Judas Priest-a,a i u prvih 30-45 minuta njihovog nastupa,je bas bilo cimanja i guranja u prvim redovima.U par momenata mi se ucinilo da cemo svi da popadamo od talasanja levo-desno.Posle toga se situacija smirila,cak je pred kraj koncerta i bila vise nego smirena,pa je bilo to da se neka riba ugurala u drugi red,sve se lepezom (lepeza na heavy metal koncertu...hm :rolleyes: ).To valjda dovoljno govoroi o tome koliko je publika bila mlaka pred kraj.

 

A i kao sto je Paya primetio - ajde sto su ljudi izlazili posle Whitesnake-a (govorim o fan pitu,za pozadi ne znam sta se desavalo),nego bre sto su poceli da izlaze a da jos Judas Priest nisu zavrsili sa koncertom :confused: Tacno se secam lika koji je bio ispred mene u prvom redu,par puta je rasirio neki beli carsav/zastavu,cak ga je/ju je i dva puta bacio Halfordu na stage (digresija:a ovaj se nije ni osvrnuo na to;samo je prosao/pregazio preko toga...mogao je bar ko Coverdale da je podigne i rasiri...jebi ga).E,taj lik je,zajedno sa jos nekima,napustio prvi red 2-3 pesme pred kraj koncerta.A ovamo celo vreme bio u prvom redu :confused: Jebote,ako si (bar) 3 sata stajao tu mozes da izdrzis jos 2 pesme do kraja majku mu njegovu.Svasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre pocetka Judas Priest-a,a i u prvih 30-45 minuta njihovog nastupa,je bas bilo cimanja i guranja u prvim redovima.U par momenata mi se ucinilo da cemo svi da popadamo od talasanja levo-desno.Posle toga se situacija smirila,cak je pred kraj koncerta i bila vise nego smirena,pa je bilo to da se neka riba ugurala u drugi red,sve se lepezom (lepeza na heavy metal koncertu...hm :rolleyes: ).To valjda dovoljno govoroi o tome koliko je publika bila mlaka pred kraj.

 

A i kao sto je Paya primetio - ajde sto su ljudi izlazili posle Whitesnake-a (govorim o fan pitu,za pozadi ne znam sta se desavalo),nego bre sto su poceli da izlaze a da jos Judas Priest nisu zavrsili sa koncertom :confused: Tacno se secam lika koji je bio ispred mene u prvom redu,par puta je rasirio neki beli carsav/zastavu,cak ga je/ju je i dva puta bacio Halfordu na stage (digresija:a ovaj se nije ni osvrnuo na to;samo je prosao/pregazio preko toga...mogao je bar ko Coverdale da je podigne i rasiri...jebi ga).E,taj lik je,zajedno sa jos nekima,napustio prvi red 2-3 pesme pred kraj koncerta.A ovamo celo vreme bio u prvom redu :confused: Jebote,ako si (bar) 3 sata stajao tu mozes da izdrzis jos 2 pesme do kraja majku mu njegovu.Svasta...

 

Jao ja ne znam za tebe, ali ja sam u pocetku mogla da izdrzim, ali posle ne :/

Da nije bilo lika iza mene, ugruvali bi me bukvalno. Sredina judasa je bila najgora, jos su se neki iz inata gurali :S

Mislim da znam na kog lika mislis, tj ja ciljam na njih dvoje,troje :D

ali ne znam koji je kad izasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredina judasa je bila najgora, jos su se neki iz inata gurali :S

 

Dobro jutro,tako je na svakom heavy metal koncertu :haha::meshuggah:

 

 

Mislim da znam na kog lika mislis, tj ja ciljam na njih dvoje,troje

Sredina,ispred Halforda,nisam primetio da je jos neko imao tako neki carsav/zastavu (samo ne znam sta je bilo ispisano na tome).Lik je inace podivljao na Sentinel i tad je prvi put bacio to na stage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredina,ispred Halforda,nisam primetio da je jos neko imao tako neki carsav/zastavu (samo ne znam sta je bilo ispisano na tome).Lik je inace podivljao na Sentinel i tad je prvi put bacio to na stage.

 

Da,znam to, nego jel si mozda zapamtio kako izgleda, posto je vise njih tu drzalo zastavu :D

Pisalo je inace Judas Priest, logo i Novi Sad, posto je decko iz NS-a.

Edited by Junikorn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,znam to, nego jel si mozda zapamtio kako izgleda, posto je vise njih tu drzalo zastavu

Najvislji medju njima,nesto nizi od mene :haha:

Neko mu je viknuo pre koncerta (pre Judas Priest-a) "Queensryche" i na to se odazvao...samo se toga secam u vezi njega.

 

 

Pisalo je inace Judas Priest, logo i Novi Sad, posto je decko iz NS-a.

Aha,to smo drzali/tim smo mahali dakle...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjujem da je slika sa JP-a, znam jednu od cura sa slike, a ona je samo na Judasima reagovala ovako. :bigblue:

 

@Junikorn: Uopste ne sumnjam da ti je Richie dao vodu, ortakinji i meni je bukvalno pruzio trzalice (vec sam pisala o tome) a naravno, oteli su nam ih iz ruke. Ali sto se njega kao lika tice, covek je mnoooogo kul, i ima savrsen kontakt sa publikom. :pivopije:

 

I ljudi, odakle vam ideja da zene u prvom redu znace WS? Ko kaze da zene ne vole Priest? Aloo, bre, bile smo gurane, gazene, i udarane, ali smo i mi gurale, gazile i udarale zbog mesta! Moram da dodam i da su na Judasima zene oko mene divljale mnogo vise od tipova, i PEVALE za razliku od doticnih koji nisu znali ni tekst! (Cast izuzecima!)

 

Posebno moram da pohvalim devojku koju sam videla pozadi u fan pitu, sa nogom u gipsu, oslonjenu na ogradu, ali koja je ipak headbengovala, i pevala! :rockdevil:

Edited by AuroraFallen
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju znas? :)

Ja sam ova u ws majici ;)

Ovo nam je bio test realno, i prosle smo ga odlicno :D

Iskreno, ws mi je jedan od najomiljenijih bendova, ali sam se vise radovala zbog judasa i vise ludela na judasima, jer pesme imaju neverovatnu energiju. U jednom trenutku je na video bimu bila slika epitaph turneje, i lik neki red iza mene je prokomentarisao "jel im ovo novi album" :angry:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Junikorn: Onu skroz levo, Andjelu. :D E ja sam na Judasima bila 2-3 coveka od tebe! xD

 

Meni je Snejk drugi omiljeni bend posle (ajde, slobodno prozivajte) Bon Joce, bar sto se roka tice.

Priest su mi omiljeni mjetal bend, i iako sam prvenstveno zelela da cujem Snejk, radovala sam se sto cu prvi i poslednji put cuti i njih. Poslednji pod znakom pitanja, naravno. :rolleyes:

 

Ali, da, Judasi su bili energicniji, mada mislim da bi i sa Snejkom bilo drugacije, da je repertoar bio duzi. Tek smo se zagrejali pred Still of the Night, i vec kraj. :cry: Ja sam do pola Judasa bila mrtva umorna, ali ne znam kako, uspela sam da izdivljam do kraja.

 

Epitaph novi album? Haha, veoma duhovit decko. Mene je ortakinja na WS-u, kad je pocelo Here I Go Again pitala: Je l' ovo nova pesma??? :udri: Nova? Curo, tu pesmu znaju svi, ali SVI! Pa i oni koji ne slusaju WS, a ona kao slusa! :udri::udri::udri:

Edited by AuroraFallen
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' Halforda nije mogla da omete! :lol:

 

Nkako, ali je Dejvida zavela totalno, kao i Daga :DD

 

 

Aurora, da, znam i ja Andjelu, druzile smo se neko vreme bas bas.

 

A uvek se nadje neki biser, to je vise nego normalno :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Junikorn: Onu skroz levo, Andjelu. :D E ja sam na Judasima bila 2-3 coveka od tebe! xD

 

Mene je ortakinja na WS-u, kad je pocelo Here I Go Again pitala: Je l' ovo nova pesma??? :udri: Nova? Curo, tu pesmu znaju svi, ali SVI! Pa i oni koji ne slusaju WS, a ona kao slusa! :udri::udri::udri:

 

Mozhda je bila toliko uzbudjena da se totalno pogubila. Ili je Coverdale znachajno pogledao. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozhda je bila toliko uzbudjena da se totalno pogubila. Ili je Coverdale znachajno pogledao. :haha:

 

Ma, tripovala se ona na sve i svasta. :mrtav: I da je Faulkner gledao u nas celo vece, i da je Halford pevao nama... :redface:

A tek o WS tripovima da ne pricam. Umislila je da Doug namerno stoji ispred nas? :confused: (Tad smo bile na drugom kraju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjujem da je slika sa JP-a, znam jednu od cura sa slike, a ona je samo na Judasima reagovala ovako. :bigblue:

 

@Junikorn: Uopste ne sumnjam da ti je Richie dao vodu, ortakinji i meni je bukvalno pruzio trzalice (vec sam pisala o tome) a naravno, oteli su nam ih iz ruke. Ali sto se njega kao lika tice, covek je mnoooogo kul, i ima savrsen kontakt sa publikom. :pivopije:

 

I ljudi, odakle vam ideja da zene u prvom redu znace WS? Ko kaze da zene ne vole Priest? Aloo, bre, bile smo gurane, gazene, i udarane, ali smo i mi gurale, gazile i udarale zbog mesta! Moram da dodam i da su na Judasima zene oko mene divljale mnogo vise od tipova, i PEVALE za razliku od doticnih koji nisu znali ni tekst! (Cast izuzecima!)

 

Posebno moram da pohvalim devojku koju sam videla pozadi u fan pitu, sa nogom u gipsu, oslonjenu na ogradu, ali koja je ipak headbengovala, i pevala! :rockdevil:

Vidim Riči je dobio simpatije publike i super je prihvačen, što je odlično. Još važnije je to što ga niko nije ishejtovao.

Pusti to ove što tvrde da žene ne vole Judas Priest, nemaju ti ljudi pojma. Ja sam video gomilu njih koje su uživale u njihovom nastupu i divljale. Jedna je sa mnom na 2 pesme svirala air gitaru.

Pridružujem se pohvalama za devojku u gipsu, svaka joj čast. :rockdevil:

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...