Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

@ona gore priča: Hahah... meni samo ludo kako oni uslovljavaju te devojke sa slike kao predmete. A sve te devojke imaju naloge ovde, i mogu opusteno da vide sta pisu. :D

Edited by Lunar
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ona gore priča: Hahah... meni samo ludo kako oni uslovljavaju te devojke sa slike kao predmete. A sve te devojke imaju naloge ovde, i mogu opusteno da vide sta pisu. :D

 

Мо'ш мислити, њој у лице може да се каже да је врхунска риба.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ona gore priča: Hahah... meni samo ludo kako oni uslovljavaju te devojke sa slike kao predmete. A sve te devojke imaju naloge ovde, i mogu opusteno da vide sta pisu. :D

valjda oslovljavaju . bolje idi istetoviraj jos neku hipsteroidnu piramidu . :rockdevil:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

cisto jos da napomenem da sam , uz doduse dosta natezanja , primio i blowjob od jedne slatke crvenokose posle certa , ali necu sada o tome

ti baš znaš kako sa ženama, ej? oooooooooooo podeli s nama tajnu veliku i bajnu :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ma mislio sam na određene taktike za sprovođenje tako plemenitih želja i zamisli u delo :mrgreen:

 

mislim, nije da mu ne verujem ali meni to deluje nekako previše dobro da bi bilo istinito. ajde da je u pitanju njegova (dugogodišnja) devojka pa bi možda nekako i razumeo ali ovako... za mene je ovo čista naučna fantastika

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa....krv ti jebem...koje kidanje :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Koliko sam ja sjebao grlo na ovoj pesmi, evo 10 dana posle jos ga nisam potpuno oporavio...doduse, u medjuvremenu me jeste sjebalo 'ladno pivo dva puta :haha: ali zlo pocelo nakon ovoga...

 

Jebem ti metal krv kad ovo cuh uzivo.. I obrcem sad snimak, u principu Halford samo na startu zvucao malo weaker, dalje ga sasvim respektabilno zlo izvukao :rockdevil:

 

U svakom slucaju vizeulni dozivljaj nije najbitniji, moze samo kolko tolko da dopriniese kompletnom dogadjaju, ali nikako da ga pokvari.

Meni je najbitnije da sve lepo zvuci, a sad dal cu videti vatre, munje i ostala pomagala mi je sasvim sporedna stvar.

 

Takodjer. Muzika na prvom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest pigfeeder

Niko od njih

srcem da ti pridje

Ti si zrtva rasne

diskriminacije

Svinje

shovinistichke

Na tebi ochi pare

I spushtaju te

Pa beze od moje

cere musave

Zar si ti prase

shto ne zna za se?

Siroche bez

svinjskog oca?!

Znaj da nisi sama

usred ovog blata!

Kod mene je

sve za dzabe

Kad nema nikoga

Uvce da ti gricka

I srce zaskichi

Od ljubavnog bola

Shirom su

ti otvorena

Vrata mog obora

Cheka te stari

dobri SMRAD

A na njima

Od srca pishe:

Dobrodoshla!

Ljubimmm te u

ChekInjice

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...