Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Administrator

Znaci radi rimejk jedne od najkultnijih kvadrologija , Smrtonosnog Oruzja ?

 

Ja prosto ne mogu da verujem kakva je ovo neopisana glupost !

 

Holivud = LA Grandshow

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conan, Total Recall...

Ne gledam akcione i avanturisticke filmove od kako su efekti progutali radnju :icon_ne:

 

E da, Konana, ratnika sa severa glumi crnac. O zivote. :haha:

 

Prokleti efekti su unistili avanturisticke filmove - meni je i danas draze da gledam Sindbada iz 70-ih sa stop-motion tehnikom i slicne filmove iz te zlatne ere, nego ove danas gde se samo trude da naprave vece eksplozije i ruznija cudovista. Ti filmovi imaju magiju u sebi i tu bajkovitu atmosferu, a danas se to gubi. Stop-motion mi je uvek bio drazi, mozda to vuce jos od detinjstva kada sam bezao iz skole da gledam originalni Clash of the Titans, pa sam nekako odrastao uz takve filmove. I evo, uporedite samo taj film sa rimejkom, ko kaze da je rimejk bolji ne zna sta valja. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

slike

 

Evo njegovih slika, sta znam, nekako mi je los izbor za Konana. A i nema tu gradju, Konan je mnogo masivniji. Ovo je vise neki gay urbani izgled. :haha: Ne volim Svarcenegera od kako je presao u politiku i poceo da pravi razna sranja, ali jedno mu priznajem - bio je savrsen Konan. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

A ladno to onaj lik iz one Havajske serije ! :D

 

Pa , cist crnac nije. Moze biti melez.

 

A realno , Konan u stripovima ima crnu kosu i tamniji ten pa je odmah pocetna greska bila sto su ubacili Arnolda Svarcernegera jer smo mi eto navikli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konan je ratnik sa dalekog severa, i koliko se secam on je prototip kelta - plave oci i tamniji ten, ali ne tamniji u smislu da je crnac ili melez. Mnogo je blizi dakle nordijskom tipu nego crnackom te je Svarceneger bolji izbor u svakom slucaju. To i sam Hauard jasno stavlja na znanje kada opisuje Konana.

Plus, u vecitom je sukobu sa lemurijancima i reptilima, da spomenem samo Tulsu Duma, Seta.. tako da on i simbolicki ima tu nordijsko - hiperborejsku ulogu. Hiperboreja/Sever protiv Lemurije/Jug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...