Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ti se tome raduješ? :uhoh:

 

Od rimejkova za koje sam čuo da su u pripremi me boli glava... Prvo sam čuo za "Konana", znam da ste i vi, i pomislio da će biti propast. Onda sam čuo za "Totalni opoziv" gde će glavnu ulogu imati onaj peder sa mladežom (čitaj: Kolin Farel). Poslednje što sam čuo - "Vrana"; glavna uloga: Bredli Kuper. Pa, koji kurac, doke više sa sakaćenjem i skrnavljenjem kultova... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konana (originalnog) gledao, ne svidja mi se. Totalni opoziv nisam gledao, a Kolina Farela uglavnom ne volim (mada je bio dobar u The Way Back). Vranu nisam gledao, a Bredli Kuper je dobar u Limitless.

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze nekome da se ne svidi prvi Konan, taj film je kult, umetnicko delo, najbolji varvarski film, najbolja Svarcijeva uloga.. rimejk ce biti sranje, naravno.

 

Totalni Opoziv takodje, pa taj film su pustali u moje vreme u osnovnoj skoli, stari dobri filmovi za razonodu. :)

Edited by Novaliis
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konana (originalnog) gledao, ne svidja mi se. Totalni opoziv nisam gledao, a Kolina Farela uglavnom ne volim (mada je bio dobar u The Way Back). Vranu nisam gledao, a Bredli Kuper je dobar u Limitless.

"Totalni opoziv" i "Vranu" nisi gledao, a "Konan" ti se ne dopada, nije ni čudo što se raduješ "Američkoj piti"... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj burazer je odgledao sve delove "Američke pite" nekoliko puta. Na mom kompu uvek ima dobrih filmova koje on nije gledao. I razgovor teče ovako...

 

"Ne znam šta da gledam, imaš neki film da mi daš?"

"Imam film1, film2, film3, totalno je do jaja, film4 je kult, a znam da nisi gledao, film5..."

"Hm... Šta je film3, kakav je taj film5?"

"Blablabla"

"Neka, nema veze..."

 

Nekoliko minuta kasnije, on po deseti put gleda "Rush Hour" ili "Američku pitu".

 

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje filmovi koje mogu da gledam vise puta, ali to sigurno nisu ovi sto je naveo Lou haha. Jedan od filmova koje gledam cesto u poslednje vreme je Dracula, bas mi je nekako kul film. Konana sam odgledao 100 puta, film je odlican za motivaciju, dizanje volje itd.

 

Americku pitu sam odlgedao davno, mozda jedan ili dva dela, nekako mi je meh. Nisam preterano uzbudjen sto izlazi nov nastavak.

Za Konana mi je i dalje zao, po meni, jako los izbor za glavnu ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se tome raduješ? :uhoh:

 

Od rimejkova za koje sam čuo da su u pripremi me boli glava... Prvo sam čuo za "Konana", znam da ste i vi, i pomislio da će biti propast. Onda sam čuo za "Totalni opoziv" gde će glavnu ulogu imati onaj peder sa mladežom (čitaj: Kolin Farel). Poslednje što sam čuo - "Vrana"; glavna uloga: Bredli Kuper. Pa, koji kurac, doke više sa sakaćenjem i skrnavljenjem kultova... :angry:

Konan nije rimejk i nije nesto odradjen bio ako cemo iskreno, da ne govorim o Svarciju koji nije za ulogu Konana uopste, za ostalo se slazem... Sto se starog Konana tice ubedljivo najbolja stvar u njemu je muzika - fenomenalna je. Sto se novog tice - mnogima se ne svidja izbor glavnog glumca, a on mnogo vise odgovara Konanu iz knjiga, nego Svarci koji nema blage veze.

Neko je Drakulu spomenuo - super je to filma, al' mi smeta sto ima onaj prednaslov Bram Stoker's, a film i roman se znacajno razlikuju...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Novaliis: Gledao si jedan ili dva dela, a zamisli da si gledao svih sedam... :haha:

 

@Denny: Meni su ta dva filma potpuno precenjena, neočekivano od tebe, moram da priznam. :razz: Scenariji su loši, priča puna rupa, fale delovi koji povezuju tok radnje. Viljem Dafo je jedina svetla tačka, po mom mišljenju.

 

@KinSlayer: Dobro, nije pravi rimejk, ali je nekako diranje u nešto što je već urađeno i to veoma dobro, po mišljenju mnogih. Meni je "Drakula" odličan film, pogotovo atmosfera koja je postignuta jednostavnim prelazima između scena i bogatom kostimografijom... estetika filma je vrhunska. Jedina smetnja mi je mala žgoljava, jer mi se njena gluma retko kada dopala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...