Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

'de su nestali heroji kao Meklejn,Rigz,Rokatanski,Kobreti,Snejk,Rambo,Schwartzzijevi Dzonovi i Dzekovi,Roki,Indiana.....

'de su nestale vake tuce

http://www.youtube.com/watch?v=PnSHQHXvaTU

'de su nestale scene sa dobrom sisatom pickom na sredini filma

'de je nestala dobra zika

 

Sve otislo u kurac,pa vade iz naftalina ko ovi nasi sto vole devedesete.Treba Tesa dorganizuje strajk heroja u Holibudu,ne vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod muških old school akcionih filmova, overite ekipu za novi Expendables.

 

Testosteron.

Dobro si dao ime linku, bez ubrizgavanja toga Slaj ne bi mogao da izgleda kao što je izgledao u prethodnom delu. Kejdža ne bih voleo da vidim u filmu.

 

Van Dam bi trebao da bude glavni negativac.

Ali samo ako ima brata blizanca. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još je gore nego što sam mislio kada sam prvi put video tog glumca ćelavog pred snimanje. Čovek nikako nema glavu za ćelu, pa ispod svih šiljaka i šminke opet izgleda smešno i neubedljivo.

 

Ali, hajde da skinem i vidim šta su uradili, kad sam već odgledao sve prethodne. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo crno smece? Meni su svih 8 delova vrh!! Najbolji horori u istoriji zanra.

 

Ovaj novi Pinhead je straaaaaaasno uzaaaaaaaaasno los!!! Sta je ovo krv ti jebem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je nesto losiji moram priznati, ali mi nije nista losiji od drugih horora koji se sada prave.

 

A tebi je los inferno sa Shefferom? To je meni jedan od najjacih filmova u istoriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...