Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Okej Švedski film je dobar, ali zamisli šta sve može da ovaj film postigne ako ga Finčer režira. Moja predpostavka je da će uzeti sve najbolje iz originalne verzije i još to dodatno unaprediti. Inače se generalno slažem sa tobom, što se tiče plagiranja, ali eto u ovom slučaju veoma sam optimističan što se tiče ovog projekta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je svetska premijera valjda

http://www.youtube.com/watch?v=UQ6bsUmFxyE

 

 

 

Knjiga je bila sjajna, trailer obecava i glumacka ekipa sasvim ok..

 

bas gledam, omatorila ova Annabeth Gish, nisam je vidjao dugo u filmovima :D

lozio sam se na nju u X files dok je glumila :wub: no, daleko od tog da ne izgleda i danas odlicno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kristijan Bejl donosi Kini Oskara?

 

Sta mislite o ovom novom kineskom filmu gde se i Bejl pojavljuje kao glavni glumac?

 

Kinezi ga reklamiraju kao svetsko cudo, i nabijen je nacionalizmom protiv Japanaca.

 

-----

mali off: Jel ima nesto specificno za Bejla kao glumca tipa cuknut je, zigolo, humanitarac ili slicne price koje ga prate.

naime ja ga postujem kao glumca jos od filma Prestige i Masiniste samo me zanima,zna li se nesto konkretno o coveku?

Racunam covek koji smrsa onoliko za Masinistu ne moze biti skroz normalan( u pozitivnom smislu).

Hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj film vidim kao krunu koja oznacava kraj jednog perioda, trijumfalan kraj vladavine filmova uz koje smo odrasli. Svi ovi akcioni heroji su na zalasku karijere ili su je vec zavrsili, ovo je mozda poslednja prilika da ih vidimo jos jednom, u onome sto najbolje rade - serviraju nam testoteronom nabijenu prljavu akciju i sirov humor.

Kad se setim svih kultnih filmova Svarcija, Van Dama, Stalonea, Norisa, Lundgrena, Vilisa i kompanije, filmova kakvi se vise ne prave, na zalost, jer nema ko da zameni ove akcione heroje, uhvati me neka nostalgija. Zato je ovaj film poseban, to je to, nema dalje. Kraj originalnih akcionih filmova, prljavih viceva i pravih heroja, prezentovan u najboljem obliku.

 

E da, steta sto nisu ubacili Lorenca Lamasa, kakav je to kultni trash heroj akcionih filmova b kateogrije bio. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plakace se posle ovog filma sirom sveta!!

Mada bih voleo kad bi odradili i treci deo pa dubace i Lorenca Lamasa,Mela Gibsona,Sigala,Kristofera Lamberta i naravno Vokena,Toma Berindzera,Dzejmsa Vudsa...nije iskljuceno da od ovoga naprave serijal,kao oprostaj od pravih akcionih heroja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da: Bolo Yeung jbt. Opasan tabadzija, negativac u svakom flmu. On i Sven Ole Torsen ispod njega bi bili negativci. Sven je mozda i najpoznatiji po ulozi Torgrima u prvom Konanu. ;)

 

Za ostale ne bi trebalo da se objasnjava. Ovi likovi su mi prvo pali na pamet, ima tu jos dosta kultova da se doda.

 

edit - inace, ne diram ja nikog ovde u negativnom kontekstu. Ovo su sve kultovi, expendables b kateogrije. Bruce je tu kao spec bonus.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...