Jump to content

2011.03.04. Koncert: *Dom omladine, Beograd* Combichrist + Mortiis


devotee

Recommended Posts

Posle prvog gostovanja 2009. godine i proslogodisnjeg fantasticnog nastupa kao predgrupa Rammstein-u, u goste nam ponovo dolazi najpopularniji TBM/electro/agrotech sastav Combichrist. Posle rasprodatih koncerata na novoj turneji na kojoj promovisu novi album "Making Monsters", predstavice se beogradskoj publici 04.03.2011. u Domu omladine Beograda sa pocetkom u 21h.

Kao predgrupa ce nastupiti norveski industrial band Mortiis sa kojima su zajedno na evropskoj turneji a ovu kombinaciju je Mortiis opisao sledecim recima: "Combichrist i Morttis su mozda drugaciji bendovi, ali su u osnovi slicni. Imamo iste stavove koji su muzicki izrazeni na drugaciji nacin. Energija je tu i fanovi oba benda shvataju kakvi ce to koncerti biti".

Karte po ceni od 1800 din. se mogu kupiti na blagajni Doma omladine i svim prodajnim mestima Eventim-a. Na sam dan koncerta karta ce kostati 2000 din.

Za sad ovoliko. Uskoro poster i malo ozbiljnija najava.

165772_499025152551_760887551_5874289_7242679_n.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije pocetna cena karte 1500rsd?

Izvinjavam se, moja greska. Te od 1500 su skoro prodate pre nego sto je tema ovde otvorena pa nisam hteo da spominjem. Ako neko ide veceras na akademiju na najt neka vidi kod Gavre u kabini, mozda je ostalo jos desetak ili tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne. Kao sto rekoh ostalo ih je bas malo. One su generalno bile namnjene nekoj ekipi sa nekog foruma ili fb grupe, nisam siguran, tako da su odavno bile narucene. Ostalo je preko toga 10-15 kom i nalaze se kod Gavre tako da samo kod njega licno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek se sada nakanih da poslušam novi album, a ono dosadnoooo, jebo mater. Nisam ni mogao do kraja da stignem, u principu ništa novo nije urađeno, ali nema ni zaraznih ritmova i melodija. Naravno, potražio sam setlistu... Od petnaest pesama, osam je sa novog albuma. :confused:

 

Sala Caracol, Madrid, Spain Setlist on January 21 2011

 

01. Reclamation

02. Just Like Me

03. Follow the Trail of Blood

04. Today I Woke to the Rain of Blood

05. Electrohead

06. Throat Full of Glass

07. Get Your Body Beat

08. Deathbed

09. Slave to Machine

10. Fuckmachine

11. Blut Royale

12. They

13. Never Surrender

 

Encore:

14. This Shit Will Fuck You Up

15. What the Fuck Is Wrong With You?

 

 

Sranje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh pesma sa najboljeg albuma (uz The Stargate), licno misljenje :meshuggah:

 

Gledao sam starog trola u Mocvaci u Zagrebu svojevremeno (bas je to i bila The Smell of Rain turneja). Extra. A dobra kombinacija sa Combichristom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh pesma sa najboljeg albuma (uz The Stargate), licno misljenje :meshuggah:

 

Gledao sam starog trola u Mocvaci u Zagrebu svojevremeno (bas je to i bila The Smell of Rain turneja). Extra. A dobra kombinacija sa Combichristom.

Ne znam ja sam ga gledao ovde u Beogradu i to je to. nemam neke preterane zelje ponovo da ga gledam. Mozda bi jedino ovako uradio neki intervju sa njim, ali to bi i onako bilo vezano za njegova ranija izdanja...

U svakom slucaju polako pocinju pripreme za prebogati sezonu u Madjrskoj: Nevermore, Symphony X, Pagan Fest (Moonsorrow, Unleashed), Turisas, COB i Amon Amarth...pa onda Guardiani Balkan tour dates...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Slusao sam Combichrist pred Rammstein i smorili su za medalju.

 

Jako je monotona i nakucana muzika gde su bubnjevi na playbacku.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nesto ne secam da je bilo losih komentara. Bas suprotno... i to bas na ovom forumu na temi vezanoj za Rammstein koncert.

Pusti temu za Rammstein, bitnije je šta se pisalo na temi za Combichrist koncert, a tamo je mnogo ljudi reklo da je sve prštalo od bubnjeva umesto da ritam gruva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...