Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

album je totalni average

kopija prethodnog u svakom mogucem smislu

 

a kad bi uzeo tipa sve refrene sa albuma i izmesao ih po pesmama, niko ne bi izvalio razliku

toliko je album dobar

 

dosadno do bola

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga preslusavam ev ravno 2 dana, za sad mogu da izdvojim pesmu break the silence.

dobar je album, kvalitetno je odradjen, ali je nekako monoton.

dok je pevao prvi pevac, albumi su (barem meni) bili interesantniji i sam taj vrisak je bio nekako iskreniji.

ovaj i prethodni album su tehnicki odlicno odradjeni, al sta znam...sto kaze obucar, da neko izmesa refrene, niko i ne bi primetio razliku ako ne zna tekstove :ph34r:

 

edit: stsh brate, hvala za cd :pivopije:

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na shta ;)

 

Shto je josh gore, da neko izmesha refrene sa ovog i proshlog albuma niko ne bi izvalio, ako slusha prvi put. To shto su pesme na jednom albumu slichne i nije toliko strashno koliko je loshe shto je ovaj album bukvalno copy/paste prethodnog. Pa chak i spot lichi na Rose.

 

Ali dobro, ja nisam neshto posebno razocharana, kada se zazhmuri na gorepomenuto, dobije se sasvim fina muzika.

 

Ja nisam bash neshto slushala album lately, ali mi se chini da mi je The Arms Of Sorrow i dalje omiljena. Heh, emo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je dobar, ali prethodni je bolji, a veoma je slican, i to je dosadno, mogli su vala da probaju da naprave i neki drugaciji refren, i da ne sline toliko, i da imaju neku pesmu koja ne ide uvod/strofa/refren/bridge, ali neee, oni se ivatili sablona ko pijan plota i teraj, glupa masa ce ionako progutati. e pa nece svi.

 

aj sad uzmi da mi konetarises signature...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto ljudi uvek kazu te slusljivo,te ponovljeno te ocu ovo te ocu ono...pa da neces mozda da uzmu udaraljke iz plemena Katanambu i pocnu da igraju oko vatre..

album je super!definitivno naj je My Curse!...

a sad pljuvajte dalje ...

 

well excuseeeeeeee us

sto imamo svoje mishljenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je rame uz rame sa prvim albumom samo sto je novi album patetican za razliku od prvog! :)

Ne ovo ^ nije dobro... meni je prvi album bio najslabiji KSE ali se pojavio novi i sada prvi ima konkurenciju.

 

Mnogo su poceli da se ponavljaju. Na stranu vec isforsirane rifove i solaze ali Howard me je bas razocarao. Ja jesam fan Jessea ali sam isto tako svestan da je nigga bolji tehnicar ali nikakav kreativac. Svaki clean momenat u pesmi lici na prethodni. Iskreno se nadam da je KSE ovaj album izbacio zbog pritiska izdavacke kuce a ne zbog toga sto su morali da podele sa svetom svoju muziku. Blah...

 

Spot za "My Curse" me je na pocetku podsetio na "My Last Serenade"... izgubljena riba hoda (ne zna ni sama gde), clean gitare i to sve kroz neki slowmotion. Spot je dobro snimljen mada je glup.

 

For You, My Curse, Reject Yourself, The Arms of Sorrow, This is Absolution... su ok ali prosecne. Ostalo... :spava:

 

Shteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je dobar, ali prethodni je bolji, a veoma je slican, i to je dosadno, mogli su vala da probaju da naprave i neki drugaciji refren, i da ne sline toliko, i da imaju neku pesmu koja ne ide uvod/strofa/refren/bridge, ali neee, oni se ivatili sablona ko pijan plota i teraj, glupa masa ce ionako progutati. e pa nece svi.

 

aj sad uzmi da mi konetarises signature...

e moze...SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE OSIM NEKIH!..jel ti nedostajalo!

 

e ljudi nek prica ko sta hoce ja u ruci imam original njanajanjanajanjaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ste već pričali o tome ali slučajno sa naslovne strane kako se vidi pregled svih foruma vidim, NuMetal podforum i tema Killswitch Engage. Je li to neko antiameričko raspoloženje pa su zato strpani ovde? :D

Mislim, to je NWOAHM bend, tako ih svrstavaju, i koliko kapiram na njih se napolju lože upravo ljudi koji su glavni pljuvači NuMetala. A i Trivium ne kapiram šta će ovde. Mislim nisam ja pravi metalac pa možda ne znam :)

 

Anivej nisam stigao da čujem najnoviji album, ali meni su i oni prethodni malo formulaični. Udri po rifovima da se pokaže kako smo tough and rough, radost duple pedale, i onda romantični refren da se pokaže da i mi zajebani momci imamo srce i lijemo suze... Nešto kao muzika za lomljenje čaša u kafani ali za čvrste metalce koji ne jebu balade :D

Ali kul je svirka, znaju svoj posao, i imaju po 2-3 pesme na svakom albumu koje su mi kul, ostale mi zvuče kao da bi mogao da ih pomešaš međusobno i ne bi imalo veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...