Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

Anivej nisam stigao da čujem najnoviji album, ali meni su i oni prethodni malo formulaični. Udri po rifovima da se pokaže kako smo tough and rough, radost duple pedale, i onda romantični refren da se pokaže da i mi zajebani momci imamo srce i lijemo suze... Nešto kao muzika za lomljenje čaša u kafani ali za čvrste metalce koji ne jebu balade :D

 

:):):):):):)

 

 

I ne dirajte mi The Arms of Sorrow. Skroz je emo :da::cry:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ok, here's the deal. Adam and Howard were sick and wanted to do the Brixton show. Once they got to the club, both got to see the local physician. After both seeing the doc the prognosis was Howard had a chest infection, Adam however, was doing much much worse. No way he could do the show, and he was immediately ushered to a nearby hospital. After a series of test, it was decided that Adam would need back surgery again, no more shows, no flying home first, no exceptions. We are pleased to report that he has just left surgery, is doing fine and resting comfortably. Adam and the band appreciate all the messages and concern that everyone has shown. Concerning the rest of the tour, it will continue with Pete Wichers (ex-Soilwork) filling in for Adam on guitar. Adam will be missed, but he wants the tour to go on more than the rest of the band so we will try to miss as few shows as possible, and make up as many as we can. See you shortly and thanks again.

 

kako bih voleo da vidim na sta ovo lici...

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm Khm...Nije prvi KsE tribute...Ima vec jedan u Kragujevcu...Koji svira i As I lay...mada moze da se kaze da je to TalmeRko tribute:)

 

 

Ma znam ja da vi Bone Yard-ovci (ili bar neki od vas) obrađujete KSE. Al' veruj ovo je prava stvar (ne kažem da vaše nije ali...), ali baš i samo baš KSE coveri u krajnje detaljnoj varijanti. Spremamo ovih dana dosta dobar repertoar od 15-ak pesama koje planiramo u veoma skorije vreme da sviramo u Bg-u. Verovatno ćemo organizovati nešta u SKC-u sa još jednim bendom, videćemo kojim, bilo bi dobro kada bi uleteo još jedan sličan cover bend.

 

Inače postava ovog tribute-a se sastoji od članova bendova Nothing Left, No Comply i Violent Chapter. Čisto ako nekoga zanima, imena ne bi smo još da stavljamo jer se oko nekih članova još vodi polemika da li bi ostali da učestvuju u ovome ili ne bi. Valjda neće biti glupo ako i na ovoj temi kad dođe vreme najavimo svirku?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

xtra zvuci postava... navijam da Marko iz NL peva, mislim da bi on bio najbolji, od njih trojice za ovo...

 

EDIT: Video blog sa probe benda

 

evo i dobar deo postave :D jbg, moja zelja se nije bas ispunila... videcemo kako ovo zvuci... mada kudos za izbor gitarista...

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

xtra zvuci postava... navijam da Marko iz NL peva, mislim da bi on bio najbolji, od njih trojice za ovo...

 

EDIT: Video blog sa probe benda

 

evo i dobar deo postave :D jbg, moja zelja se nije bas ispunila... videcemo kako ovo zvuci... mada kudos za izbor gitarista...

 

 

Peva Marko (Junior) iz NL-a ali se kao pomoć ubacuje i Marko (VC). Samo onaj snimak ima kao 20 sekundi pa se ne vidi. A onaj drugi je čisto zajebavanje na probi :)

 

Postava je za sada ovakva:

 

Junior NL (Marko) - vokal

Marko VC (Fat Joe) - vokal

Peđa NC - gitara, vokal

Domuz NL gitara

Metallac VC - bas

Alexa VC - bubnjevi

 

Kao što rekoh ovo je za sada, videćemo za dalje. Hvala na podršci za ovo, svako od nas ima bend tako da je ovaj tribute "za našu dušu" i naravno za dušu onih koji bi da čuju KSE al' kao i svako drugi od nas nema uslova za to :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...