Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

oduvek sam mrzeo tribJute i ostajem pri tome.

dajte ljudi, koristite malo talenat i kreativnost za autorske stvari.

 

Svako od nas ko svira u ovom tribute-u vec ima po dva i vishe autorska benda, ovo radimo iz chiste ljubavi prema KsE-u...a mozda i od ovoga ispadne neki autorski ali otom-potom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mislim da bi im bio dobar potez kad bi poslednja dva albuma smestili u jedan omot i prodavali kao dupli CD. niko ko do tada nije slusao ta dva albuma nece izvaliti da se radi o dva razlicita albuma, posto je sve identicno... da je bar prosli album bio do jaja, pa i da valja to sto se ponavlja, a ne ovako. kao da su uzeli prosli album, ispremestali rifove i istancovali "novi album".

 

Ja bi vise voleo da cujem neki novi autorski mjetalkor bend.

ja bih voleo da napravim do jaja autorski metalcore bend (koji bi poceo sa nekim obradama), ali mi ne ide, mada se iskreno ni ne trudim previse.

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey Everyone...

 

Just want to let you guys know that we recently filmed a new video for "The Arms Of Sorrow" on March 15th in L.A. We had a blast making this video. Thanks to the Aggressive team and crew for making the experience so painless. Also we just saw the first draft of the video and it kicks major ass. I think all you guys are going to be stoked when you see it. Hope to see some you maniacs on tour.

 

-KSE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa potrudi se! Sto se ne trudis?

pa zato sto znam da cu tesko da nadjem ostatak benda koji bi radio nesto isto kao i ja. PLUS tesko bi bilo da se nadju ljudi koji sa jedne strane ne bi hteli da vuku na jebeni NU, a sa druge strane (sto mi posebno ide na kurac) bi kao glavni uzori za nwoahm/metalcore/whatever fazon bili killswitch engage i as i lay dying.

i kad sve to saberem, gubim zelju i da se potrudim..... al sam se nakukao....

 

P.S. mada, sad definitivno ne bi radio neki aj da kazem cist MC...

.......moralo bi bar malo (ili malo vise) da bude melodic death/death momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prvo ja ni ovde ne trazim te osobe, a i lose zi razumeo.

rekao sam da samo NU necu i neke od NWOAHM/MC grupa (sta god bile od ta 2(?) pravca)...

u svakom slucaju bi radio neki MC, ali ne kao te navedene i jos poneke kao npr BFMV. mada koliko se secam kako zvuce vise su mi neki "alternative NWOAHM"... ne volim te nja nja nja bendove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...