Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

  • 10 months later...

a brate uvek su imali neku lobalju negde, to mi je ok, jedino bezveze što nije mike d-jev tipični stil, nego neka obrađena fotografija.

ne mora do duše da znači da je ovo cover albuma, pošto je najava za singl.

što se muzike tiče, brtić, ceo metalcore žanr je sve rekao što ima negde najkasnije do 2008me, a bolje da su zadržali stil nego da su prešli u asking alexandria/architects/bmth vode. adam bog rifova. očekivanja su mi nula, ali dovoljno sam se uželeo, plus želim da čujem pesmu sa howardom :D

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

A možda taj mtv2 metalcore. Ja čekam i dalje neki novi Starkweather, Zao ili Shai Hulud da protresu iz gaća redom. 

Baš sam voleo KsE do tamo negde 2006e kad je otišlo sve niz reku, pa i Adamova inspiracija, sada samo teška reciklaža. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Neloša pesmica, naravno ništa epohalno. Možda fino preseče u toku albuma. Tekst je sa druge strane blamantan, kao dete treći osnovne da je pisalo, ukupan fond 30 reči. Nemam pojma, meni deluje kao da oni već 10 godina pišu pesme kao u okviru civilnog odsluženja vojnog roka, tek da se odradi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad zamisliš da je pisao tekst za mental health awareness, malo lakše prolazi, ali da, totalno drugačiji sentiment u odnosu na lirike koje je pisao u pre-howard eri.

ali obzirom da ga je žena ostavila pre cirka pola godine, godinu, i da je u međuvremenu smuvao neku striptizetu/hare krišna hipićarku, nekako je jasna situacija 😂

ima čak i jedan intervju skorašnji sa adamom gde kaže: "obično volimo da se skupimo i zajedno pišemo muziku, tada nam najbolje ide. ovog puta nismo tako radili, jbg, ali kao, dobar je album" 😂😂😂

kapiram da će album da bude smuti pa prospi... al kao što rekoh, neka budu tri solidne pemse, taman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam baš pratio situaciju na privatnom planu ali video sam danas neki intervju gde priča o depresiji i kako je dobro pušiti vutru i cepati pečurke, brat moj. Muzički ne očekujem ništa al daću mu šansu, stara ljubav zaborava nema. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poslušao album dva puta, jebemliga, možda malo bolje i interesantnije pesme nego na prethodna dva, al opet već sto puta ispričana priča, nisam zapamtio ništa osim par pritupastih refrena. Emotivno - ravna linija, iako se Jesse baš upinje da potencira suprotno, nema one sete prošarane ponegde optimizmom sa starih albuma. Daću mu još koju šansu, malo mi je ipak intrigantniji od template prethodnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...