Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

OOO,pa da li je moguce?Ajsha,da si se malo udubila u pevanje Jesse-a(KSE),shvatila bi da tip ima glas za SVE!To sto on peva "nu-metal refrencice"je apsolutno stvar izbora!Poslusaj pesme VIDE INFRA&NUMBERED DAYS,pa uoci njegove glasovne mogucnosti.Crnja ne moze da mu prismrdi! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da niko ne pricha nista o novom albumu!?!?

 

Odlichan je!

 

Melodicno pevanje zvuci mnogo bolje nego na proslom!

 

Jako zanimljivo, mnogo raznovrsno tokom celog albuma.

 

Produkcija je jedino sto me pomalo ne zadovoljava (ali nisam bas siguran da li je to do produkcije ili mi je zvucna karta nesto sjebana, nisam bas siguran).

 

Bolji je od oba prva albuma!

 

Svaka cast KSE!

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti makaze prestani da mi brishesh postove... koj si ti kreten ne mogu da verujem... shta si koj moj brisao moj post kad nisam pomenu nishta sem killswitch-a i njihovog zanra... to shto sam i rekao da ne koristish crossover kako treba, to stoji i dalje, a ti ako cesh tako da ispadnesh pametniji obrishi i ovaj post...

 

po stoti put obajavljujem da je

Killswitch Engage - The End Of Heartache

najbolji album koji sam chuo u 2004.

 

release date: 11. maj

label: Roadrunner

www.killswitchengage.com

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

brisaću sve i jedan post koji skrene sa teme, pun mi je kurac svih zafrkancija oko ovog foruma, crossovera i bendova koji tu pripadaju, a koji ne. ta diskusija se ponavlja milion puta i neću više da trošim energiju. tačka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti makaze prestani da mi brishesh postove... koj si ti kreten ne mogu da verujem... shta si koj moj brisao moj post kad nisam pomenu nishta sem killswitch-a i njihovog zanra... to shto sam i rekao da ne koristish crossover kako treba, to stoji i dalje, a ti ako cesh tako da ispadnesh pametniji obrishi i ovaj post...

 

po stoti put obajavljujem da je

Killswitch Engage - The End Of Heartache

najbolji album koji sam chuo u 2004.

 

release date: 11. maj

label: Roadrunner

www.killswitchengage.com

kad se gledamo? icon_biggrin.gif

 

bio bi red da dodjes malo do zemuna na alkoholisanje, i da poneses taj novi KSE naravno pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali je neko provalio da je Shadows Fall na thrashu a KSE na Nu Metalu....a iz istog su grada, isto su godiste, iz iste su HC scene krenuli i maltene sviraju istu vrstu muzike, taj neki americki crossover. Jebes ovaj yumetal. icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da pricam o tome koliko bendova sa avantgarde foruma lice na ta dva pomenuta... icon_uhoh.gif

 

prokleti moderatori! icon_wink.gif

 

inace, the end of heartache razbija, necu da se razbacujem epitetima kako je bolji od novog in flamesa, jer ove volim ko bracu, ali je jako veliko iznenadjenje new KSE...

 

otvoriti forum za new wave of american death metal icon_biggrin.gif

 

proverite i god forbid!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max S (epizoda "Besani u pazovi) se javlja iz inozemstva:

 

Hehe, camuga je sad i u KSE pa mi je losiji od proslog.

 

God Forbid ga isto lome!

 

odlican novi album, neki blazi fazon nego ono sto sam ranije cuo.

 

 

KSE konza!!!

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oni tesko a mogu da smore....ali ako su tebe uspeli..pa sta da ti kazem..

 

Inace, vec poduze vreme posedujem prva dva i odlicni su albumi...

Alive Or Just Breathing mi je bolji album...vokal je bolji i sve je bolje...

Novi jos nisam nabavio (mada veoma uskoro) ali po ovoj jednoj pesmi ocekujem do jaja album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj stari jednostavno nije bio dovoljno agresivan..... Umekshavao je celu stvar i bendu davao prosechan nu metal doprinos........ Shto im naravno nije trebalo (dechachic koji se klati levo desno i peva tipične Nu-refrene).... ..... God bless shutka!
Auuu bre ajsha....pa sad si ga odvalila za sva vremena..."stari" vokal je odlican i bolji od novog "crnje", po mom misljenju, i njegovo pevanje se uopste ne zasniva na nekom finom pevanju...ne daj boze umeksavanju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni tesko a mogu da smore....ali ako su tebe uspeli..pa sta da ti kazem..

 

Inace, vec poduze vreme posedujem prva dva i odlicni su albumi...

Alive Or Just Breathing mi je bolji album...vokal je bolji i sve je bolje...

Novi jos nisam nabavio (mada veoma uskoro) ali po ovoj jednoj pesmi ocekujem do jaja album...

icon_biggrin.gif

Svi smo mi drugaciji...

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

po stoti put obajavljujem da je

Killswitch Engage - The End Of Heartache

najbolji album koji sam chuo u 2004.

 

release date: 11. maj

label: Roadrunner

www.killswitchengage.com

kao shto sam vec rekao...

 

icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. mada je po kvalitetu novi All That Remains veoma blizu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj stari jednostavno nije bio dovoljno agresivan..... Umekshavao je celu stvar i bendu davao prosechan nu metal doprinos........ Shto im naravno nije trebalo (dechachic koji se klati levo desno i peva tipične Nu-refrene).... ..... God bless shutka!
Auuu bre ajsha....pa sad si ga odvalila za sva vremena..."stari" vokal je odlican i bolji od novog "crnje", po mom misljenju, i njegovo pevanje se uopste ne zasniva na nekom finom pevanju...ne daj boze umeksavanju....

Howard Jones je jedan od trenutno najboljih vokala na metal sceni... Killswitch su mnogo dobili njegovim uchestvovanjem na albumu...

 

mozesh da kenjash da crnja ne peva dobro, a mozesh i da pronadjesh neki album od Blood Has Been Shed pa da se uverish shta josh moze da uradi sa svojim glasom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...