Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Gledao sam novi spot za Beauty and the Beer..znaci,pisanje od smeja.Neke ribetine piju pivchinu,Gare debeli im se nesto unosi u facu i peva...

laugh.gif dojaja! Gledao sam ja neki dugi spot tankarda, mislim da je za Space Beer, kad Gerre skakuce po nekoj sobi, a stomak uvek skakuce u dijagonalno suprotnom pravcu od njegovog tele laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fat ugly and live je do jaja samo zato sto su pijani, ali gere je gresio u tekstovima i skracivao previse. to je losa strana zbog kojeg taj koncert nije cenjen.

kings of beer ti dodje u fazonu "znate kako, mi jos nismo trezni", ali zato ovi posle su do jaja albumi, ali nisu do jaja za standarde tankarda pa su samo dobri albumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato ovi posle su do jaja albumi, ali nisu do jaja za standarde tankarda pa su samo dobri album

 

al' si sklopio recenicu... laugh.gif

 

Iskreno, meni su se zadnja tri albuma(Kings of Beer, B-day i Beast of Bourbon) veoma svideli(Beatuy and the Beer jos nisam cuo), nisu bas na nivou neprevazidjenog Meaning of Lifea ali su stvarno do jaja, jedni album gde im je opao kvalitet je bio Two-Faced

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krecemo...

 

S obzirom kako "Ice-Olation" krece da razvaljuje kroz spikeri odmah sam pomislio da ce ovo mozda biti i bolje no Zver Burbona..Ali daleeekoo.. Pored prve odlichna je i sredina albuma, ali sve u svemu

songwriting je slabiji nego na prethodnom.

Anyway "Led-olacija" je odddlichna pesma, sa riffovima i melodijom koje su vishe u nekom doom feelu dok je refren zarazna thrasherchina! E sad dalje.. Sledece 3 pesme su meni lichno najslabiji deo albuma, s tim sto je "Forsaken World" nesto bolja(ako nista drugo onaj refren udje u glavu..), a Rockstars i We drink.. su dosta prosecne thrash pesmice, Rockstars dodushe sa zanimljivijim tekstom..al nyah. Bolji deo albuma krece od naslovne.. "The Beaty And The Beast". Svidja mi se pesma, u stvari..sto je vishe slusham postaje mi najbolja pesma na albumu, pesma na trenutke i vuche na power jebte(mislim na onaj glavni riff u pesmi(pre i posle refrena)). Najduza pesma na albumu, al uz fin refren, odlichne riffove uopste ne dosadjuje, +soloi..bombona bre. "Blue Rage-Black Redemption" nastavlja ovaj najjaci deo albuma, ova kao da je ostala sa Zveri Burbona..ocu ovu pesmu da chujem live u bgu! "Frankfurt" cenim da ce brzo postati live favorti, iako je imho dosta bolja "himna" od nje "Die With A Beer In Your Hand"(al od nje ionako nema jache!). "Metaltometal", ova pesma je drugi power momenat na albumu(dodushe tu je i solaza na BRBR). Lagani intro, a onda riff a la grave digger. Heavy/power pesma dakle! Cenim da je ovo novo u Tankard katalogu..i pozdravljam!!!

Tu se negde i zavrshava onaj bolji deo albuma..Sto se tiche zadnje dve, "Dirty Digger" usporava(na trenutke), i ima dobrih riff jedan, ali jedna lasta ne chini prolece. Dok je "Shaken Not Stirred" iskreno pesma koja mi se sve vishe svidja sto je vishe slusham, a ime pesme je genijalno! Dakle i ona moze uci u bolji deo albuma.

 

8/10 icon_mrgreen.gif

 

DRINK! IT'S ALL YOU CAN DRINK icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...