Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Па, нек неко после каже да овакви зајебантски бендови немају и едукатвну улогу. У ствари, то и јесте, или би бар требало да буде, сврха обрађивања других бендова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,cini mi se da nije to bilo sa kreatorima...znam da se vidi kako piju pivo(a sta bi drugo icon_smile.gif ) pred koncert i gomila nekih gajbi icon_smile.gif,...brate,ne znam,ali kako su energicni,bar na tom koncertu su bili...u jenom trenutku pevac,koji je stalno pravio kolutove,zamalo da mse sudari sa dzitristom koji je isto jurisao,znaci bruka icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je valjda Thrashing East festival

 

Tankard

Sabbat

Kreator

Coroner

 

Bilo jednom i nikada vise jbg. Mozda u nekom drugom zivotu budu opet isti bendovi na jednom mestu. Sigurno jedan od najboljih thrash koncerata ikada. Extra je sto je sve thrash, a opet su svi dosta razliciti. Nemam samo koncert Coroner-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене је једино тај концерт сморио од целе серије, зато што су вокали комплетно наснимавани у студију. Мислим да нема ни секунде остављене са оригиналног записа, вероватног због специфичног и тихог начина певања.

А са тог концерта сам се упознавао са Креатор опусом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam ljudi da li se mi razumemo icon_smile.gif ono sto ja imam je samo Tankardov divx,i kad pevach prica izmedju pesama prica na nemackom a na ekranu izlazi titl;ne verujem da Rna i ja pricamo o istom jer posebno u Open all night nema onog horskog refrena kao u studijskoj verziji,a valjda bi to stavili da su ga nasnimavali icon_da.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ако их ви не доведете, нико неће. Него, јесте ли се извукли за Destruction бар до позитивне нуле?

Ne razumem sta to treba da znaci niko nece? Niko nece da dodje ili sta?

Nije valjda razlog to sto ih mi dovodimo?

Nemoj nista da se sekiras za destruction icon_cool.gificon_rolleyes.gif ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da za manje nije realno odraditi ovaj koncert.

Neka bude 200.odabranih fanova i mi cemo biti zadovoljni.Jer se ovaj koncert radi sa fanovske strane.

Uopste nije potrebno/bitno da se pojave "metalci" koji nikad pre nisu culi bend...

Promocija ce biti odradjena kao Destruction... A ako su oni prodali 470.karata, ovi mogu da prodaju 200.valjda sa manjom cenom karte?!

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da za manje nije realno odraditi ovaj koncert.

Neka bude 200.odabranih fanova i mi cemo biti zadovoljni.Jer se ovaj koncert radi sa fanovske strane.

Uopste nije potrebno/bitno da se pojave "metalci" koji nikad pre nisu culi bend...

Promocija ce biti odradjena kao Destruction... A ako su oni prodali 470.karata, ovi mogu da prodaju 200.valjda sa manjom cenom karte?!

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Pazi,vrlo je moguce, ali ne i sigurno, a to kazem jer necu da mene okrivite u slucaju da dozivite Finansijski krah icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Msilim ako ne bude 200.ljudi onda jbg. to bi bila stvarno sramota.

Sve u svemu :

 

FAT, UGLY AND STILL (A)LIVE Balkan Tour 2006

 

03. Nov. 2006 Rijeka - Tocka

04. Nov. 2006 Sarajevo - TBA

05. Nov. 2006 Beograd - Dom Omladine

 

Vise informacija kada saznam :)hehehe.

Bice thrasheraja u ovoj zemlji vidim ja :)hahahaha.

Ono sto znam da svako ko dodje ponese jedno pivo za bend:)hehehehee.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...