Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

Pivopije svih zemalja, ujedinite se!!!!!

To bi ukratko bio slogan ovih krelaca. Bend koji bez prekida postoji 17 godina, ako se ne varam. Skidam kapu.

Omiljeni albumi: "Chemical Invasion", "The Morning After" i "The Meaning Of Life". Imali su neke od najboljih omota u istoriji thrasha, skroz zajebantske. Je li neko slu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ***Tiranix***

Bio sam na chatu s nekim leekom sa ovog 4uma imao je nick Tankard-Kings of Beer,zaboravio sam koji mu je nick...uglavnom,rekao mi je kakva je Tankard zajebancija,neznam mozda i kupim... 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zombie Attack mi je malo smor ali ostalo je fantasticno ... nisam ih slusao 100 godina jer njihove albume imam samo na kasetama a slabo ko ima diskove da srezem to...ali bez obzira, vec 10 godina tankard je jedan od mojih omiljenih bendova....Steta sto se nisu malo vishe probili u svetu....premda su imali neverovatnu podrsku Metal Hammera svojevremeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na chatu s nekim leekom sa ovog 4uma imao je nick Tankard-Kings of Beer,zaboravio sam koji mu je nick...uglavnom,rekao mi je kakva je Tankard zajebancija,neznam mozda i kupim... 8O

 

 

Taj sam...........ako nadjes nesto od njih kupuj odmah

Ja imam nesto na kasetama, a nesto u mp3-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Aj...cula sam B-day....dobar album...Pesma sa kojom sam pala na doope

"Ugly, fat and still alive", a moze i "Alcoholic nightmares"...Jebote i oni imaju pesmu koja se zove "Mirror, mirror"...Nesto mi se cini da kad bi krenuli da snimamo sve pesme u metalu na nekoj kaseti ili cd-u koje se tako zovu dobili bi smo jedan interesantan album koji bi se zvao "Mirrors, mirrors"...Naravno cula sam i legendarni Zombie attack, Alien i jos The meaning of life (samo zadnja dva imam)...Tolicko od mene sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš, to za takvu jednu kompilaciju uopšte nije loša ideja. Tu bi ušli, eto, i Tankard, Blind Guardian, Tygers Of Pan Tang (doduše, njihova se zove samo "Mirror") i ko zna ko sve ne. Bila bi to jedna fina mamipara.

A ova pesma "Fat, Ugly And Still Live" bi sada u potpunosti mogla da se odnosi na Gere-a jer je debeo k'o svinja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jesi video omot? smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Inace,odlicni su,ali kakve su to sprdnje od naziva pesama smile.gifsmile.gifsmile.gif "Hot Dog Inferno" biggrin.gif ili..."Hell bent For Jesus" smile.gif

Kako 'kave sprdnje'? Pa, ceo bend je vezan za zajebancije, sprdnje, a ponajviše za alkohol!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...