Jump to content

Mushroomhead


cLoWn

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

...otvorio sam ovu temu vec na "ostrali pravci" ali niko je nije zarezivao...

jel neko cuo za ovaj band.....po meni najbolje sto se pojavilo u zadnje vreme na metal sceni....

solitaire-unravelling .....savrsenstvo od pesme

U potpunosti se slazem s tobom! biggrin.gif pjesma je stvarno genijalna! ali fuck,nidje ne mogu da nadjem cd! :ne: samo imam tu pjesmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ne slazem se, odlicni su. Ali bas me interersuje jesu li oni kopirali slipknot-ov imidz ili obrnuto

slipknot je kopirao njih....oni postoje mnogo duze od slipknota i uvek su imali imidz u tom fazonu....mada je moguce da tu nije niko nikoga kopirao nego je doslo do slucajne slicnosti :wink: ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lord Patnje jel' imas ti mozda njihov disk(ako imas da nije mozda promo). I pokusao sam jedno 1000000 puta da odem na onaj njihov sajt i nikako da mi se ucita isti(stane na 30-ak % i kraj). Majke mu ga... :x :x :x

 

Nazalost nemam ga. :evil:

A kad sam jednom bio u zagrebu, usao sam u prvi cd shop koji sam vidio i prvi disk koji sam vidio je bio od njih ali posto je bio original nisam imao para da ga kupim, kostao je negdje 15 eura :evil: :x :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Pa ljudi mushroomhead je originalan a chimaira je spoj svega i svacega.

I ne nisu uzeli imidz od slipknota, cak sta vise prica se da je slipknot njima ukrao fazon.

Najace pjesme su mi: the wrist, born of desire, 43

 

I trenutno su u studiju rade na novom albumu, ako ikoga interesuje mada nesto nisam siguran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je u redu prijatelju!!! smile.gifsmile.gifsmile.gif A sto se tice kradje imidza... ne znam, tj. ne znam ni kada je nastao Mushroomhead! Video sam samo jedan album od MH-a, dok Slipknot ima 3... :? No, ne interesuje me to! ALI, ja i dalje mislim da je Chimaira bolja od pecuraka! :wink:biggrin.gif Njam njam! :mrgreen:tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...