Jump to content

2011.07.06. *Beogradska arena, Beograd* Santana


enclave

Recommended Posts

"Славни гитариста, КАРЛОС САНТАНА, одржаће концерт у Београдској арени, 6. јула у 21ч!

 

Сантана ће наступити у Београду поводом промоције свог последњег албума „GUITAR HEAVEN: THE GREATEST GUITAR CLASSICS OF ALL TIME" објављеног у септембру прошле године."

 

 

 

Улазнице од 3100, 3500, 3900, 4500 и 4900 динара

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Borko i Minja !! Mada...meni je uvek lepse i bolje ici vozom (a i jeftinije) !

 

Inace...dobar izbor pesama na ovoj turneji :rockdevil: Drugar i ja vodimo matorce na koncert ... samo old school ekipa :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lep koncert,doduse profesionalno-tezgaroski ali opet zaista lepo.

Cudno je to sto nije bila prodaja fan pit ulaznica a parter bio podeljen na dva dela sa stolicama i bez,ne kontam jos kome se zalomilo da na karti dobije sektore za sedenje u parteru

Jimi Clif je svirao dosta dugo za predgrupu nekih sat pa se vracao i na bis,a Santana je krenuo malo pre 22h i zavrsio nesto posle 00h,full performance.Ona zena njegova rastura bubnjeve,zaista je sve iznenadila i takooo...

Vredelo je cenu:)

Bio i Blaza sa Arigo Sakijem al nesto kao da je dosao da bi bio vidjen...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je bas fino...otprilike ono sto sam i ocekivao! Malo je smarao s' ljubav sranjima (kao one americke crkve iz filmova ... love, yea :haha: ), al' dobro! Prate ga stvarno vrhunski muzicari, a devojka razvaljuje bubnjeve :rockdevil: ! Najlepsi momenti Sunshine of Your Love, Jingo, Black Magic Woman, Gypsy Queen, Oye Como Va ... nisam ljubitelj novih sranja tipa Marije, Corazon Espinado i sl.

 

Do tih fp karata se izgleda nije moglo doci...a stvarno mi je smesno sto su ljudi ispred bine sedeli! Najjace kad je njih 10-ak skocilo na Oye Como Va, a moj matori: "Pogledaj, fan pit je u transu"! :haha:

 

Sve u svemu...vredelo vredelo je cuti i videti jos jenu gitarsku legendu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...