Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

stesa sto Varg uopste vise neslusa black metal, citao sam neke intervjue i on je izjavljivao da sada u zatvoru slusa klasiku i tehno... :ne:

 

p.s. na sajtu za koji sam postavio link imate snimke njegovog hapsenja i neke snimke gorenja crkava koje je spalio...

 

i sto se tice toga da nije vise pravio black metal zato sto mu nisu dozvoljavali gitaru - nije tacno, u nekim izjavama pise da su mu dozvoljavali da ima gitaru u nekim zatvorima, dok mu u drugim nisu dozvoljavali da ima ni vokmen... ali ipak zbog drugih stvari je odlucio da nepravi vise black metal... ..steta...

 

HAIL OLD BURZUM!

 

ubedljivo najbolji black metal bend ikada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko se sjećam varg je rekao da crni krug nije ni postojao...da se samo glupi euronymus furo na to...i da on nikad nije bio u nekakvom krugu...isto tako je popljuvao knjigu lord of chaos jer je mnogo toga nasrano...bolje pročitaje knjigu koju je varg napisao..vargsmal... biggrin.gif istina da je rasistička i to ali ima nekih zanimljivih stvari unutra ali isto tako ima stvari od kojih ti dođe da se ubiješ od smijeha biggrin.gif

 

ps.euro je peder biggrin.gif znate da je varg rekao da je našo u njegovom ormaru dildo na kojem je bilo komadića govna:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

chitao sam i ja te intervjue gde je Varg rekao da crni krug nije postojao, samo nisam znao da je euro bio peder, mada neznam bash ni Varg negovori bas samo istinu u tim intervjuima da bi moglo da mu se sve veruje...

nije bash trebao da dobije 21 godinu, mogao je mnogo manje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

chitao sam i ja te intervjue gde je Varg rekao da crni krug nije postojao, samo nisam znao da je euro bio peder, mada neznam bash ni Varg negovori bas samo istinu u tim intervjuima da bi moglo da mu se sve veruje...

nije bash trebao da dobije 21 godinu, mogao je mnogo manje...

 

Sto da ne, otisao je coveku u stan i ubio ga, bez pravog motiva, sa predumisljajem. Koliko je trebao da dobije, 2 godine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali ste se upitali : Smaram li ja malo???

Buahahaha! Varg je na zalost(zasluzno) dobio 21 godinu zatvora!!!

Covece ubioga je sa 23 uboda...16 u ledja 7 u vrat!!!! Znas shta je to??

Najebo mu se keve - poshteno!!!!

 

Oladite malo sa tim nebulozama o Euronymous-u. Covjek je bio veliko ime BM scene i nema smisla da tako pricate o njemu :roll:  

 

Potpuno se slazem!!! Ako ce te iskreno Euro je bio masu bolji muzicar od Varga, iako ja Varg-a obozavam!!!

 

Faustovo ubistvo mislim da nije za ovu temu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznao se sa tim pederom,ovaj ga poveo u setnju po shumi gdje se obicno pederi okupljaju, krenuo da ga zagrli, i Faust ga bocnuo u ledja biggrin.gif  :twisted:

 

Ok, to sam znao, ali ima li nesto posebno u vezi slucaja, sudjenja ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...