Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Kasapine,prvo dobro prouci slucaj sa Faustom pa onda pricaj. Ta dva ubistva se ne mogu porediti.

 

Sad si i mene zainteresovala.

Kako je tacno izgledao Faustov slucaj?

 

Izbo je tog homoseksualca 37 puta avgusta 1992. Koliko se sjecam, izjavio je da nikada prije ni kasnije nije osjetio nista slicno. Pricao je kako mu je nevjerovatno radio adrenalin i kako je gledao na sebe iz nekog spoljasnjeg svijeta, kao da on nije bio taj koji je izvrsavao ubistvo.Inace,u zatvoru je proveo 9 godina i 4 mjeseca. U zatvoru se i doskolavao punih osam godina.Kako je sam rekao,po pitanju muzike kasni 10 godina, jer je samo zadnjih godinu dana imao dozvolu da svira. Ono sto je veoma interesantno je da ni u jednom intervjuu nije sebe predstavljao kao "true,grim,necro" osobu, vec kao prilicno miroljubivog pojedinca. Sada svira sa Dissection.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasapine,prvo dobro prouci slucaj sa Faustom pa onda pricaj. Ta dva ubistva se ne mogu porediti.

 

Sad si i mene zainteresovala.

Kako je tacno izgledao Faustov slucaj?

 

Izbo je tog homoseksualca 37 puta avgusta 1992. Koliko se sjecam, izjavio je da nikada prije ni kasnije nije osjetio nista slicno. Pricao je kako mu je nevjerovatno radio adrenalin i kako je gledao na sebe iz nekog spoljasnjeg svijeta, kao da on nije bio taj koji je izvrsavao ubistvo.Inace,u zatvoru je proveo 9 godina i 4 mjeseca. U zatvoru se i doskolavao punih osam godina.Kako je sam rekao,po pitanju muzike kasni 10 godina, jer je samo zadnjih godinu dana imao dozvolu da svira. Ono sto je veoma interesantno je da ni u jednom intervjuu nije sebe predstavljao kao "true,grim,necro" osobu, vec kao prilicno miroljubivog pojedinca. Sada svira sa Dissection.

 

Dakle zlocin iz afekta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firey,u pravu si.

Kasapine,prvo dobro prouci slucaj sa Faustom pa onda pricaj. Ta dva ubistva se ne mogu porediti.

Naravno da ima veze koliko puta je izboden.Razmisli malo o tome  :roll:

pa dobro, ali ipak Faust je izbosio tog pedera 37 puta, sto je vise nego Varg Eura (23) - a dobio je manju kaznu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aoooooooo!!!

Peder je napao Faust-a!!! Bar je on tako ispricao....

Faust se samo branio od pedera....

A Varg je isao iz Bergena u Oslo sa namerom da ubije Eura....

I tamo u policiji smejao se i bilo mu je drago shto je Euro mrtav.....

 

 

Shvatas? Ovo je bila malo ludacka samoodbrana, a ovo drugo brutalno ubistvo bez pravog osnova(koji bi mogao da mu smanji kaznu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firey,u pravu si.

Kasapine,prvo dobro prouci slucaj sa Faustom pa onda pricaj. Ta dva ubistva se ne mogu porediti.

Naravno da ima veze koliko puta je izboden.Razmisli malo o tome  :roll:

pa dobro, ali ipak Faust je izbosio tog pedera 37 puta, sto je vise nego Varg Eura (23) - a dobio je manju kaznu...

 

Ja ti opet kazem da procitas ponesto o oba slucaja, pa da onda prosipas pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle zlocin iz afekta?

 

Da, i vid samoodbrane.

U slucaju Fausta je odbrana od (nametljivog) homoseksualca (prirodni nagon za sklanjanjem od neprijatnosti i bijes sto se nasao u takvoj situaciji). Varg zlocin nije pocinio u samoodbrani, barem ne da ja znam. On je otisao kod Euronymousa sa namjerom da ubije (a i broj uboda pokazuje da je htio da to ucini). Mucki je izbo nozem nekadasnjeg prijatelja. Faust ne bi napadao homoseksualca da doticni nije pokazao svoje namjere.Varg se nije pokajao zbog pocinjenog zlocina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

zasto je Varg uopste ubio Eura :?

on je izjavio da je to bilo u samoodbrani, posto bi da on nije ubio njega, ovaj njega ubio - zbog cega :?

nisu imali nijedan dovoljno jak razlog za to - mislim koliko mi znamo biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

p.s.

VARG RULES!

VARG RULES!

VARG RULES!

VARG RULES!

VARG RULES!

VARG RULES!

VARG RULES!

 

jeste mu videli sliku sa obrijanom glavom biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

VARG SKINHEAD smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest emperor

Ako malo potrazite na netu mozete naci mnogo tekstova o Burzumu/Vargu. Od toga kako je poceo, u sta je verovao, da nije postojao nikakav crni krug, da Varg nije satanista, da sluzi kaznu od 21 godine ali ce verovatno biti pomilovan oko 2006, da je Wotanist ili Odinist kako vam vise drago i da vise nece praviti black metal muziku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste , on je zdrav pagan ,sad shto je u mladosti bio malo nestashan ...bi ga smile.gif ,uglavnom chitala sam da se zeshce iznervirao shto klinci ostavljaju poruke tipa 'Satan rulls' na Burzum forumu.....elem, meni se mnogo svidjaju zadnja 2 albuma (s instumentalima) a i svidja mi se kako Vargy sada izgleda onako plav ,pravi Norvezanin mmmmmmmmmmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako talent ,Varg je ipak obicna norveska pickica koja je obicna marioneta u rukama politicara. I da, prezire sve negermane, znaci i slavene ako to niste znali , bar je to jednom rekao u intervjuu.

Vjerovatno je i tu izjavu isprostituirao kao svoju glazbu, i danas tvrdi suprotno, ali to je jednom rekao, ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro nisam obracao paznju, mada Varg nije german...

 

p.s. citao sam njegov intervju gde je izjavio da nemrzi sve ljude koji nisu Norvezani i Nemci, vec da nemrzi nijednog belog coveka koji podrzava njegove ideale - a to sa germanima je sranje - nisu samo germani arijevci

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo stvarno prevazilazi sve mere i granice!!!!

 

Sta se ti Jevrej stalno hvatas za to ko je Arijevac a ko nije i sta je to uopste tvoj problem???? Za tebe znamo ko si i sta si, da ne pripadas nasoj rasi i da si stoga nepozvan da branis Slovene i da raspravljas o podgrupama arijevske rase.  

Seli se za Izrael, dok je vreme da ne odes na tusiranje!!!!

 

Svantvist: Dobro prijatelju kakve su to gluposti \"smrt Germanima\"? Ajde uozbilji se. Sve je to lepo i svi mi volimo svoje slovensko poreklo, ali ovo sto ti pises je cist sovinizam. Ako su tebi Germani veci neprijatelji od cionista onda stvarno svaka ti cast.

 

Sto se Varga tice, ajde da ne raspredamo vise legende o coveku. Voleo bih da mi neko pokaze taj intervju u kome Varg pokazuje mrznju prema Slovenima i takve stvari. Kome vise sve te izmisljotine pricinjavaju zadovoljstvo? Za pocetak ne bi bilo lose da procitate neki njegov intervju ili Vargsmal.

 

Ocito si jako mlad kad baljezgas takve gluposti, ja ipak vec 8 godina slusam black pa znam za takve intervjue, to je bilo na www.burzum.com dok se nije srusio.

 

A za zavjeru germana protiv slavena od pamtivjeka ako en znas onda se vrati malo u povijest i Moravsku i Rujan.

ili idi na www.panslavia.com pod radical wing pogledaj, ali naravno ova dva imena iznad se tamo ne spominju to ej malo dublja povijest.ž

Znaci li to sto germanizacija slavena u poljskoj?Znaci li ti sto cinjenica da su slovenci zadnji primili krscanstvo u ex yu zato sto su ga sirili germanski tojest austrijski svecenici?

Znaci li ti sto tisuce primjera preimenovanja gradova i šuma u njemacka imena iz slavenskih?

Vidim da nisi upućen, ali mi se ne da svadjati a ako te nesto zanima o paganstvu ili povijesti samo pitaj.

 

I nije povijest i paganizam zapoceo sa Vargom i norveskim black gay pokretom laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre civute, pazi da ti neko ne otkune taj pogani jezik!!!

 

I sa kojih ti pozicija uopste pricas o Slovenima, Germanima i ko je a ko nije Arijevac???? Imas 14 godina i tupis po forumu o stvarima o kojima niti mozes da imas svoje misljenje niti treba da ga imas. Smiri malo dozivljaje, sigurno na forumu ima jos koji Jevrej pa ne oseca potrebu da na svakoj temi o rasama tupi i siri toleranciju.

 

Na kraju krajeva ovo je tema o Burzumu, a ne mali Civut raspravlja o jednakosti ljudi. O takvim stvarima raspravljate u svojoj SJO (dok jos mozete).

 

Pakuj se za Izrael.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E pa ja moram da izjavim kako me je odushevila pesma Havamal sa Ragnaroka .....Han som reiste u pozadini i onaj lik koji recituje Odinovu bajalicu ...kakva poslastica...isti text su iskoristili bend Fire and Ice , mislim da se neshto radi o runama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Burzum najbolji bend.Hvis Lyset Tar Oss najbolji black metal album koji postoji.Ragnarok su demo snimke i neke neobjavljene.Svarte Dauen i Once Emperor su jos dva bootlega od Burzuma.Prema informacijama koje sam saznao iz Norveske Varg bi mogaoizaci iz zatvora 2006.To bi bilo izvanredno.Inace ja i jos jedan prijatelj planiramo slijedece godine ici u Norvesku posjetiti Varga u zatvoru ako netko bi zelio ici sa nama javite se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...