Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Iako album nije masterpiece,vredelo je cekanja.

 

Na prvo slusanje Best Years rocks (toliko o tankom zvuku,ko je cuo zna o cemu govorim)

 

E ne razumem se u TANKE zvukove pa da komentarisem... Best Years - pesma kida...mislim da ipak i kontam o cemu pricas... u svakom slucaju - album je premasio moja ocekivanja - a ona su bila niska.... Mislio sam da ce napokon pasti u prosek - nisu XD

 

Ovako - 10ak novih pesama za uzivanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem,uspeli su da ocuvaju WS i plus napreduju u svakom smislu.(sto me ne cudi kada pogledam postavu-matori je skupio muzicare koji su trenutno u najboljoj formi)

 

Mislim da kompletan utisak kvare balade za koje mislim da nisu lose samo su mi kinda nedovrsene.

 

Posebno me raduje pesma Good to be bad jer potpuno nastavlja swing Micky Moody style,neodoljivo me podseca na Ready'n'willing.

 

Ja sam iskreno ocekivao dobar album,ali ovako dobru produkciju....!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam novi album.

Tezak prosek. Pozdravljam nesto tvrdji zvuk i dobru produkciju ali pesme su mnogo dosadne i nemastovite.

 

:da:

 

Mnogo monoton album. Slusao sam ga juce, danas, sad i evo OK je nista novo. Svidja mi se tvrdji zvuk a pesme njah. Best Years je trash od pesme. :da: Barem za sada...

Nikako ne bi voleo da krenu sa tom pesmom na Castle-u, Burn/Stormbringer objasnjava. Ostacemo uskraceni za par starih hitova na koncertu zarad ovih novih....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam novi album samo jednom. Zvuci nekako otrcano, kao losa kopija starih hitova, bas "odradjen" , Coverdalov glas mi je nekako bez energije i cudno je mixan. Mozda i nije toliko lose uopsteno ali za WS standarde ispod prosjeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam novi album samo jednom. Zvuci nekako otrcano, kao losa kopija starih hitova, bas "odradjen" , Coverdalov glas mi je nekako bez energije i cudno je mixan. Mozda i nije toliko lose uopsteno ali za WS standarde ispod prosjeka.

 

E ima i ovde NECEGA s cim se slazem... nz sto vam trash pesma ova Best Years, jedina mi se ona izdvaja ... slusam sve ovo, i nikako da mi neka pesma bas onako udje u glavu... da je stalno pevusim, kao sto je stvar sa ovim s prethodnim albuma, cak ga je i Restless Hearts oduvao....Jbg, na pocetq mi je izgledalo da mi nista ne stize do mozga zato sto jos nisam dovoljno puta cuo... sto rece - nije los album (ok malo :P) ali za WS svakako ispod proseka...da sam Coverdale - ne bih vise izdavao albume, stvarno postaju tezga bend.... Kao Purple sto smara sa onim Bananama i glupostima.... Zna se sta masa voli - stare stvari xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Belouska

Ljudi, nova sam ovde. Iskreno, tu sam samo iz jednog razloga, a to je Whitesnake u Smederevu. Potvrdjen nastup, kazu. Ja sam sumnjicava. Nekako suvise dobro zvuci da bi bilo istinito.Videla sam ovde na sajtu ponesto, ali da ne bih uzalud lutala, puno bi mi pomoglo ako biste mi izasli u susret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Belouska
A sta te to interesuje? :bigblue:

 

Enclave mi rece o nekim stvarima koje su me zanimale. Pre svega, to je kupovina karti za Castle festival, ali samo za jedan dan. Ja bih na Whitesnake po svaku cenu! E sad, frka je sto nemam kod koga pouzdanog da se raspitam, a nisam ni dovoljno blizu Smedereva da bih se sama informisala. Kako vec rekoh, sumnjicava sam po pitanju dolaska Whitesnake-a. Ipak su bili u Srbiji nedavno...

Btw, nisam odusevljena novim albumom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji WS album koji mi se bas svideo je star 20 godina :D Posle toga je sve slabije i slabije. A inace i ja sam zainteresovan da idem u SD samo taj jedan dan kada je WS i ako je WS, nadam se da nece biti neke ispale! Mada nema veze, taman ce mi prijati da se malo provozam do SD a i imam praznu gabu tamo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enclave mi rece o nekim stvarima koje su me zanimale. Pre svega, to je kupovina karti za Castle festival, ali samo za jedan dan. Ja bih na Whitesnake po svaku cenu! E sad, frka je sto nemam kod koga pouzdanog da se raspitam, a nisam ni dovoljno blizu Smedereva da bih se sama informisala. Kako vec rekoh, sumnjicava sam po pitanju dolaska Whitesnake-a. Ipak su bili u Srbiji nedavno...

Btw, nisam odusevljena novim albumom...

Enclave je uvek tu da pomogne devojkama. Ja idem kolima pa ako ti treba prevoz javi se. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...