Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Zaboravio si jedan deo - WS je prvo i bio planiran za Castle, pa su onda premestili na solo, pa o5 na Castle - pa sada od svega - nama fanovima jedna velika qrcinaa xD

 

:) :) :) :) ,e nisam se skoro ovako ismejao...što na ovom forumu ljudi mogu da zasmeju,to nemogu ni na jednom drugom :)! Otkazali,a ? :udri::udri: :udri: :udri: :udri: .... šta da kažem,neznam sad da li da se smejem ili da plačem!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi, Whitesnake imaju posebno mesto na mojoj listi omiljenih bendova....tako da ovim me nisu razocharali, jbg boli me uvo dal je Coverdale pichkica il nije, vazna mi je njegova muzika.

Ima tu milion stvari i veoma je diskutabilno. Ta muzika nije dosla sam od sebe vec iz njegove glave, uma...Povezi sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=93340

 

 

 

Nije daleko, a možda ima i organizovan prevoz.

 

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

Ništa me nečudi! Kad je Deep Purple svirao prošle godine početkom marta u Tirani što neće i Whitesnake! Jbg. pare su čudo,sve se vrti oko njih....Prosto jebeno nemogu da verujem! Jebo' im pas mater šiptarsku,oni mi znaju šta je Whitesnake :no: :no: :no: :no: :no::udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad' samn se bas skenjao... mozd jka i nisam bas najprisebniji u trenutq pisanja posta - ali ovo nije FEEEEER :\

Samo se nadam da ce doci o5 kod nas, posto sam vec 3 pu ta popio ispalu za WS, a stvarno bih voleo da cujem Coverdale-a uzivo....

 

A to da li je supak ili ne, i zasto je otkazao cert.... to me nimalo ne zanima, njega cenim zbog glasa, pesama, i muzike u opste, a kakav je - to nikada necu, a verujem (na zalost) ni vi, saznati :\ peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо зато што су бенд, што је поента у музици коју волимо (/смо волели :bigblue: ), зашто су морали баш тада да иду тамо, али и био где другде (поготово тамо)?! Ја то доживљавам као понижавање својих стварно верних фанова (јер ми ти и јесмо), а на то НИКО, НИЈЕДАН бенд на свету нема право.

Тако да: г-дину Ковердејлу један :evotigana: од мене!

С поштовањем,

Layla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbiju volim od bilo kojeg benda! :evotigana: A sad pogotovu i od WS! Jebote, jebu nas na svakom cosku, a ovo je bilo najvece ponizenje za mene! Otkazivanje je jedno, a ovo... ne znam... nemam reci... :no: E sad ovako, posto je Nirvana jedan bend koji ne mogu da podnesem, i onog Hrvata, picka li mu materina, sad cu da dodam i WS! Sad ce neko da mi kaze da ne mesam muziku i politiku (na gori nacin naravno), ali WS je to upravo uradio i dalje necu nista vise da pricam o tome! Mnogo mi tesko pada sve ovo sto nam se desava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...