Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Ma zajebi ti to... Verovatno bi drugaciji utisak ostavilo da su odmah rekli "idemo tamo" a ne "datum ne odgovara". Pa i da je neka druga zemlja bilo bi apsolutno isto, osim da nije negde na drugom kraju sveta pa da kazes da ne mogu da remete tok cele turneje da bi "skoknuli" ovamo. Ma... Kao sto vec rekoh... Povracam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da su svirali u Srbiji pa posle svirali i u Tirani, to bih jos i mogao da podnesem, jbg turneja po regionu, ali iscoolirati nas i onda svirati u Tirani, e to je vec drkanje, jos samo fali da zakazu koncert u Pristini .... ali srecom ta gamad tamo ni ne zna sta je WS pa od toga nema nista....

 

Sad sam se setio koncerta MEgadetha iz Beograda i reci Mustainea kada je izasao na bis ..... e to je pravi covek a ne ova pickica :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ne zna Dave licno, ali se to i te kako prati, zato je i Bon Jovi otkazao, a sto se tice Muustainea ...

 

 

Dave Mustaine, Beograd, 14.06.2005: "This song is dedicated to the fighting spirit of Serbian people. It's called HOLY WARS!"

 

i posle toga nije otisao u Pristinu ili Tiranu, a i citao sam njegove zapise sa puta gde od prilike kaze da su Srbi uz Ficne najvece legende u Evropi ......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо зато што су бенд, што је поента у музици коју волимо (/смо волели :bigblue: ), зашто су морали баш тада да иду тамо, али и био где другде (поготово тамо)?! Ја то доживљавам као понижавање својих стварно верних фанова (јер ми ти и јесмо), а на то НИКО, НИЈЕДАН бенд на свету нема право.

Тако да: г-дину Ковердејлу један :evotigana: од мене!

С поштовањем,

Layla

Pa nisu oni nama u inat otkazali koncert i zakazali taj termin za Tiranu zato što nas mrze i misle da smo najgori divljaci na balkanu. Mislim da su jednostavno dobili bolju ponudu iz Tirane a plus su videli da je kod nas u zemlji stanje nestabilno i po nekom njihovom kriterijumu procenili su da kod nas nije pogodno ili bezbedno održati koncert. Ne ulaze oni mnogo u detalje, to dal se mi mrzimo sa albancima, dal nam je učinjena nepravda i zašto su Srbi nezadovoljni... nego jednostavno su videli da nešto ne štima u našoj zemlji i po sistemu ''što je sigurno, sigurno'' otkazali nastup... Ako je tako, moje mišljenje je da su pogrešno procenili situaciju i da su slobodno mogli da sviraju... Jedino ako nije veliki keš u pitanju, moguće je da su albanci pljunuli veliki keš...

pa i stonsi su otkazivali koncerte iz bezbednosnih razlogi i zbog nestablne situacije uzemlji... i na kraju je ipak bilo koncerta. Tako da će i WS doći ovde opet jednog lepog dana...

 

btw. Inat je naš izum, nije u redu da ga oni koriste bez licence :lol::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar nista razmislili mozda ovako - ne zakazuje Coverdale koncerte,niti se bilo sta pita o tome,nego menadzer WS....pomenuto je na temi Castle festivala da su promenili raspored CELE turneje,a ne samo taj jedan jebeni dan da bi "zajebali Srbe"...neko ih je iz Tirane zvao onda i menadzer je zakazao datum...

Pitam se da li bi se isto tako ponasali fanovi Bjork da je ipak dosla na Exit.

A pominjete tu Mustaine-a koji je pojeo svoje govno 100 puta dosad...a to sto je rekao bi isto rekao i u Zagrebu i u Avganistanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da Mustaine je legenda, i ja imam veliki rispekt prema tom choveku i pored toga shto ga skoro svi metalci ovde mrze.

 

Mustaine je kreten alkoholicarski ali ga obozavam. :bigblue:

A ti bi warn mozda kakav, sta mislis o tome?

Iskoriscavanje sluzbenog polozaja. Ovo je demokratska drzava prijatelju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoriscavanje sluzbenog polozaja. Ovo je demokratska drzava prijatelju. :)

Ne, nego odgovor na direktnu provokaciju. Ja tom klincu nista nisam rekao, vec konstatovao sta mislim o ljigavom potezu ovih gadova, sto je moje misljenje. A on je odgovorio direktno meni. A posto nismo blizu da to kaze u lice, a ja odreagujem adekvatno, mogu samo warnom da pretim :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smor sto WS ne dolaze :(

Sinoc sam nabrzaka odgledala kod nas snimak i raspametila se kad sam se setila kako je do jaja bilo!!! Sva ta energija, pevanje u glas, nema pesme uz koju je masa cutala... :(

 

Šteta.

Ali biznis je biznis. Opšte poznato je da bend ide tamo gde ima veću zaradu. To bar svi znate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu oni nama u inat otkazali koncert i zakazali taj termin za Tiranu zato što nas mrze i misle da smo najgori divljaci na balkanu. Mislim da su jednostavno dobili bolju ponudu iz Tirane a plus su videli da je kod nas u zemlji stanje nestabilno i po nekom njihovom kriterijumu procenili su da kod nas nije pogodno ili bezbedno održati koncert. Ne ulaze oni mnogo u detalje, to dal se mi mrzimo sa albancima, dal nam je učinjena nepravda i zašto su Srbi nezadovoljni... nego jednostavno su videli da nešto ne štima u našoj zemlji i po sistemu ''što je sigurno, sigurno'' otkazali nastup... Ako je tako, moje mišljenje je da su pogrešno procenili situaciju i da su slobodno mogli da sviraju... Jedino ako nije veliki keš u pitanju, moguće je da su albanci pljunuli veliki keš...

pa i stonsi su otkazivali koncerte iz bezbednosnih razlogi i zbog nestablne situacije uzemlji... i na kraju je ipak bilo koncerta. Tako da će i WS doći ovde opet jednog lepog dana...

 

btw. Inat je naš izum, nije u redu da ga oni koriste bez licence :lol::pivopije:

 

Pametno je sve rekao covek,od "a" do "s" ,uze mi reci iz usta,pametno besedish !!!

 

 

Ako im je u albaniji veca zarada e onda jebiga!!! Osim ako im ne treba preko veze neki ljudski organ pa svratili malo da pogledaju kakvih sve ima i da li im odgovaraju :(

 

U Albaniji im je MNOGOOOOOOOOOO veca zarada prijatelju moj,mafija je opasna to,drze pola Amerike,kad su progurali bili onog Kerija da se kandiduje za predsednika SAD-a pa ti sad vidi koliko je sati :confused: ,ali srecom pa je pobedio Bush :da: No dobro,sad odoh u off-topic ...

A shto se organa tice,neverujem da im to treba,ipak to nisu Stounsi :D

Zato nemoj da kenjate mnogo,Coverdale tu nije nishta kriv,to je uticaj velikog novca koji je u igri zapada i Americke politike ...

I da,nemoj da raspravljate o Mustaine-u na ovoj temi,imate temu o Megadeth-u !

Edited by Janick_Gers

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Albaniji im je MNOGOOOOOOOOOO veca zarada prijatelju moj,mafija je opasna to,drze pola Amerike,kad su progurali bili onog Kerija da se kandiduje za predsednika SAD-a pa ti sad vidi koliko je sati :confused: ,ali srecom pa je pobedio Bush :da: No dobro,sad odoh u off-topic ...

O cemu ti pricas? Bus pobedio u Americi? Cela zemlja hoce da mu pljune u usta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko pominje Albance? Ovde se uglavnom pljuje po Whitesnakeu zbog tog poteza :meshuggah:

 

Na kraju krajeva, nije bitno gde su otisli, vec nacin na koji je to uradjeno. Toliki bend ima i ogroman menadzment, pa ako ne postoji jedan covek tamo koji je u stanju iskucati jebeni zvanicni info i staviti ga na WS website, gde bi bar mogli slagati da im je zao sto ne dolaze u Srbiju ali da ce se potruditi da to urade na sledecoj turneji... Ali njih zabole i to da urade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаки, синко, понашаш се као дете. Они су довољно велики да не морају да пишу ништа, никаква извињења, никакве меморандуме и глупости. Њима је најнормалнија ствар ако им се промени распоред турнеје и ако ће свирати овде или у Кини. Једноставно је тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko pominje Albance? Ovde se uglavnom pljuje po Whitesnakeu zbog tog poteza :meshuggah:

 

Na kraju krajeva, nije bitno gde su otisli, vec nacin na koji je to uradjeno. Toliki bend ima i ogroman menadzment, pa ako ne postoji jedan covek tamo koji je u stanju iskucati jebeni zvanicni info i staviti ga na WS website, gde bi bar mogli slagati da im je zao sto ne dolaze u Srbiju ali da ce se potruditi da to urade na sledecoj turneji... Ali njih zabole i to da urade.

 

 

Upravo tako

 

RNA mislim da ipak nisu toliko veliki, neko ko se tako ponasa definitivno nije veliki vec jebeni srebroljubac koji gazi i preko leseva zbog para. I naravno da Dave ne treba da vodi o tome racuna, da ostavlja poruke na web sajtu, ali mogao je to neki potrcko da uradi u njihovo ime.

 

I da, da dobijem ponodu da sviran u Izraelu i Palestini doooobro boh razmislio gde bih svirao i kako bih se ponasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаки, синко, понашаш се као дете. Они су довољно велики да не морају да пишу ништа, никаква извињења, никакве меморандуме и глупости. Њима је најнормалнија ствар ако им се промени распоред турнеје и ако ће свирати овде или у Кини. Једноставно је тако.

Nije to tako. I Bjork je dovoljno velika, pa je opet napisala kakvu takvu izjavu vezano za podrsku nezavisnosti Kosova. Tim vecim bendovima je jos osetljiviji polozaj nego malima, mali nemaju sta da izgube. A znas i sam koliko je frke Metallica recimo imala oko Napstera, iako su bili u pravu, svako malo su morali u javnost da izlaze sa izjavama zasto su pokrenuli taj postupak.

 

Pricamo o teritoriji od 12 i vise miliona ljudi. Jedna izjava to moze resiti. A sa druge strane, ako njih zabole za nas, zabole i mene za njih. As simple as that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu ti pricas? Bus pobedio u Americi? Cela zemlja hoce da mu pljune u usta.

 

Pricam o tome da je Bus pobedio na njihovim predsednickim izborima,pre jedno 5-6 ili koliko vec godina(nesecam se kada su tacno bili ti izbori),kada se i Keri(koji je poreklom Albanac ali je Americki drzavljanin)kandidovao na istim izborima i za dlaku izgubio od Busa.

Eto o cemu pricam,mada to nebih trebalo da se prica na ovoj temi,ali aj da ti pojasnim kad si me vec pitao! Je li sada OK ?

Edited by Janick_Gers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricamo o teritoriji od 12 i vise miliona ljudi. Jedna izjava to moze resiti. A sa druge strane, ako njih zabole za nas, zabole i mene za njih. As simple as that.

Напокон си укапирао!

 

Мада, што се Металике тиче... наравно да су у праву, али зашто они? Од свих смрадова на свету, ЗАШТО ОНИ? Мислим, бенд који је дошао до славе управо захваљујући пиратерији, снимању и преснимавању касета, такорећи пиратерији...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...