Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

A jbt. ala oni kasne sa vestima...kupio sam taj Vecernji List juce ujutru,znaci 11.07. kad smo krenuli iz Osijeka za Bg i nishta,ni jedan jedini clanak nije bio o koncertu...jbte. ne verujem da su tek danas objavili clanke o koncertu...ovi hrvatski mediji i novinari su gori od nashih milion puta...kasne do yaya jbg.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nakon odličnog „Grin festa“ prošle nedelje u „Beogradskoj areni“ ovaj festival održan je prvi put i u Bugarskoj. Na stadion „Akademik“ u Sofiji, u petak uveče, došlo je više od 20.000 ljudi da uživa u nastupima legendarnih hard-rok grupa „Whitesnake“ i „Def Leppard“...

E jebem mu mamu,to je bre fest,a ne ovaj "nas" Green fest gde dovode neke pedere...ne znam ni ja koje :mad::udri::puke:

 

 

Nazalost,zbog drkanja sa vizom i pasosem (dobio sam ih taj dan u podne kad je bio i ovaj koncert u Sofiji) nije bilo sanse da stignem na ovo :(

A bas sam planirao... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi dovode sve neke nazovimo zvezde u pm...Milion DJ-eva dodje,vise i sam Bog ne zna odakle nicu,a ne mogu da se udostoje da dovedu ponovo Ws,Def Leppard da ne spominjem.Kakvi debili...

 

Iskreno me vishe i boli KURAC da li ce nashi jebeni organizatori da dovedu WS ili bilo koji drugi dobar bend,nek se jebu svi i ne moraju da dovode nishta,gledacu sve u okolini ako treba...Bosna,Hrvatska,Rumunija,Bugarska...au u kurac sa tim vishe!Cas ih dovode cas ne,cas otkazuju,cas ovo-cas ono...dosta bre vishe!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Vitez Kneza Lazara

Uh,najbolji koncert u mom zivotu,Whitesnake na Tas-u,in the still of the night turneji.Svako ko je bio zna zasto su najbolji,pogotovo Coverdale,covek rastura kako peva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da...Taj im je stvarno dobar...Ali,nista ne moze da se meri sa 87.

 

1987. je sigurno najbolji njihov album! Kupio sam pre neki dan u Atini original za nepunih 10 EUR-a,odushevio sam se kakv je zvuk,ono vredi svaki EUR ...

 

Da...Bio je to koncert za pamcenje...

 

Jeste,da znash...

A i Osijeku sad je isto bilo fenomenalno !!!

 

Edited by Ronnie_Wood

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam u poslednjih par dana nekoliko puta preslušao ovaj novi "Good to be bad" album i sad kad se to malo "sleglo" moram da priznam da je album ustvari odličan! Nije mi se nešto mnogo sviđao u početku al evo poslednjih dana zaista uživam slušajući ga. Matorani ali prže i dalje! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slusanje i nije nesto... sto vise slusam - vise mi se svidja.... sada upravo slusam Bes Years, koja mi se i prvi put najvise svidela, a i sada e na neki nacin favorit... s konqrencijom do duse xD ali odlicnam album.... fenomenalne gitare, rifovi a i Coverdale za svaq pohvalu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

@laza

 

pa došla sam BAŠ kasno. :) jbg. sećam se da sam gazila i 180 da stignem u beograd sa nekog puta, i stignem a koncert već počeo, a tapkaroša 2 cela stoje na ulazu, i panduri pored njih, i gledamo se, i ne mogu da uđem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...