Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Очекујем партер за 4-4.5 к.

И ја мислим да је за Таш цена била око 2 000.сигурно ће цене бити мало ниже него на остатку турнеје,морају да узму у обзир тренутно стање у земљи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ovi svirati na turneji sa Judasom, neki greatest hits ili neka promocija albuma? Ne slusam pa ni ne znam, a planiram ici na cert pa reko cisto da znam o cemu se radi :smile:

 

Sigurno ce svirati sve hitove i pesme sa novog albuma :)

 

ako ne budu svirali still of the night , zajebali su vas. whitesnake nemaju nijednu drugu dobru pesmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svirace je 100%... a pesme imaju dobre, samo je stvar ukusa...kome se sta svidja :)

Edited by Amai_89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очекујем партер за 4-4.5 к.

И ја мислим да је за Таш цена била око 2 000.сигурно ће цене бити мало ниже него на остатку турнеје,морају да узму у обзир тренутно стање у земљи.

 

Jeste, ali ipak je Arena nesto drugo. Uvek naduvaju cene za sve zivo. Mada, posto su vec bili, mozda nece hteti da razocaraju publiku.

Ali ipak su to DVA benda na jednom koncertu, tako da ce biti razumljivo i da karte budu skuplje.

Kao sto je vecina rekla, kome je stalo, snaci ce se. Znam da ja hocu. :DDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

dan ranije nastupaju u bechu , austrija. narode zajebace vas coverdale. do duboko u noc ce se opijati i sa beckim prostitutkama orgijati. nema nista od koncerta , pisi propalo !

 

Ako mu je bas do toga, to moze i ovde.

Ali ne razumem zasto se odjednom pojavljuju takvi hejteri. :confused:

Ako ne volis Snejk, sta onda trazis na ovoj temi?

Niko te ne tera da ides na koncert, ali pusti bar nas koje to zanima da se bavimo time.

Pa sta i da se otkaze? Sacekacemo sledeci, i tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dame, što se uzbuđujete... :meshuggah:

Možda se dopadate čoveku, možda on ne zna kako drugačije da privuče vašu pažnju, haha...

Znate, to vam je slična fora k'o gađanje sa zgužvanim papirom u osnovnoj školici. :D

 

Elem, nadam se da će Belazmija svirati i nešto starije, tipa "Walking In The Shadow Of The Blues", "Ain't No Love In The Heart Of The City", tako nešto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, još pitaš... :D

Ma biće nas, napravićemo već neku strategiju za odlazak.

 

Kad smo vec kod toga, meni je originalna Here I Go Again mnogo draza od one fensi/glam/komercijalne obrade (iako inace volim glam).

Samo sto uvek sviraju onu drugu.... :udri:

 

I da ne bude opet zabune, NE KAZEM da je Snejk glam bend!!! :violent:

 

Originalna je emotivnija, dok je ova što se prodala bombastičnija i ima bolji solo...

Što meni u datom slučaju više paše. ;)

 

Btw, bend Vajtsnejk nije...

Album Vajtsnejk jeste, i to teška GLAMČINA! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha. Kapiram ja da mi se neke pesme vise svidjaju samo zato sto sam zensko. Sto ne znaci da ne volim i rokacine.

To za album priznajem. Still of the Night je glamerska himna, sta god mi rekli. :muzicar:

Solo jeste dobar, al' mene nervira sto su reciklirali stari hit i skroz ga izmenili, samo da bi udovoljili publici, i tadasnjoj pomami za glamom. Mada, ko zna, mozda ne bi opstali da nisu...

Meni je bio ok i ranije.

Ali svejedno cu pevati na certu, bez obzira koja bude. :D

Edited by LazaGNR
Ne quote-uj sve jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dame, što se uzbuđujete... :meshuggah:

Možda se dopadate čoveku, možda on ne zna kako drugačije da privuče vašu pažnju, haha...

Znate, to vam je slična fora k'o gađanje sa zgužvanim papirom u osnovnoj školici. :D

 

Elem, nadam se da će Belazmija svirati i nešto starije, tipa "Walking In The Shadow Of The Blues", "Ain't No Love In The Heart Of The City", tako nešto..

 

Hahahaha moguce je :)

 

Volim obe verzije Here I Go Again :) Tako da ne pravim pitanje koju ce svirati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dva albuma su itekako Heavy prizvuk, stariji su vise Hard Rock. Meni svi odgovaraju, samo ne razumem kad kazu da je Whitesnake Glam. Vise bi reko da je Poison nekad bio Glam i ne vidim puno slicnosti sa 'snake-om, osim frizure i malko oblacenja. Naravno sve je to valjano sta god bili ili ih karakterisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...