Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Sto da ti oprostimo sto si to napisao? :confused: Pa tu nema nista lose. :D

 

 

Pa pazi,ako je Whitesnake bio tada glam,onda su bili naj bad boys glam bend ikad.Nisu oni onaj klasicni "Motley Crue,Poison i Cindarella" glam,bar po meni.Jbg,ljudi i Europe svrstavaju i u glam i u AOR,a sve je to jednom recju HARD AND HEAVY.

 

Lepo receno. :D Ok, mozda se jesu tapirali, ali setite se samo Breta Michaelsa sa karminom. Karminom, zaboga! :udri:

Tu prestaje svaka slicnost izmedju gljemera i Snejka.

Volim ja i gljem, i to dosta, ali Snejk ima mnogo slozeniji zvuk. Volim taj prizvuk old school-a i bluza koji se ponekad cuje.

Uporedite samo npr. njihovu baladu sa baladom Poisona, ili nekom drugom ljigavstinom. (Sem Bon Jovija, njih mi ne dirajte!!!)

Je l' kapira neko na sta mislim? :DDD

 

Inace, slazem se da je album iz '87 najbolji. I ne kazem da nova verzija Here I Go Again ne valja, vec samo da meni vise prija stara. :D

Edited by AuroraFallen

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To za album priznajem. Still of the Night je glamerska himna, sta god mi rekli. :muzicar:

 

 

"Still of the night" je nesto posebno...i slazem se, skroz, skroz je glam-hard-sta god himna u najboljem mogucem smislu. :muzicar: Mada, sad kad je Turunenova obradila, bice i gothicarska himna. :lol: Prvo "Poison", sad ovo, voli zena da skrnavi `80-te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nace, slazem se da je album iz '87 najbolji.

Naravno da je najbolji kada je na njemu svirao i komponovao pesme John Sykes, jedio je solo na "Here I Go Again" svirao Adrian Vandenberg.

 

 

Inače postoji i treća verzija pomenute pesme tj radio mix: http://www.youtube.com/watch?v=2IoSD9uSkoM

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta, 'treca' verzija bila je predvidjena za album iz '87, ali je Cov u poslednjem trenutku promenio misljenje, i resio da ipak zadrze onu, sto Breakthru rece, verziju sa sporijom prvom strofom.

 

Ovu su objavili '88.

 

Inace, sam Coverdale uopste ne voli prvu verziju ove pesme. :D

 

Procitah to u nekom intervjuu iz naftalina. :zeleni:

Edited by AuroraFallen

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...