Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Zasto mislis da niko nije slusao?Nema komentara? Ionako se svi napusavaju.

Prvo slusanje:prva stvar je mogla biti na Slide it in, druga je balada tipa 87 il Slip. Prvi utisak,necu dalje. samo fale poletne pesme tipa Give Me All Your Love. Previse mi vuku pesme na pesmu Best Years sa proslog. I ovo je sad prvi utisak nestrpljiv i prvo slusanje.

 

 

Sluam drugi put i kande je bolje, samo mi se cini da ima prizvuk proslog sto mi i nije najbolje. A ne sumnjam da ce ponovo oduvati na koncertu kod nas

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu, album je odlican! Vratili su se bluzu sto je najbitnije i najpohvalnije, dosta pesma su onako hitovi na prvu loptu, par finih balada od kojih je naslovna najbolja. Coverdale nazalost retko koristi svoj briljantni donji registar koji je njegovo najbolje oruzje. Premasili su moja ocekivanja, svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji utisci su da je u prvoj polovini albuma pokušao da povrati onu energiju sa slip of the tongue... bezuspešno.

Druga polovina albuma je zreliji, polaganiji i 'srećnije' obojen hard rock i lepše mu stoji da u ovim godinama peva umerenije ali i dalje sjajno i melodično, nego da vrišti o neuzvraćenoj ljubavi iz dubina mošnica i patnji posle raskida

 

Zanemarujući te 2-3 stvari koje ne vrede krivog... dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno stižem da napišem koju reč o albumu... Dakle, prvi utisak nije baš najbolji. Barem kod mene. Činjenica je da sam očekivao malo više energije i, što neko reče, poletnih pesama, pa mi ovo "spuštanje lopte" koje traje čitav album nije prijalo baš. No, i pored ovoga, daleko od toga da mi se album ne sviđa ili šta već, samo... ne znam, očekivao sam mnogo više "prženja", a manje bluza. Ipak, poučen iskustvom sa prethodnog albuma (koji mi, takođe, iz nekih razloga nije lepo legao na prvih par slušanja), tek kad ga budem dosta puta izvrteo usudiću se da kažem nešto konkretnije. Ovako, na prvo slušanje, album mi je malo bledunjav, nažalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Svi nabavili karte...a komentar o koncertu, niko!....da nisam bio prilično bih se zabrinuo...no srećom bejah tamo gde udaraju gromovi i vitlaju oluje.!

 

1. Best Years 2. Give Me All Your Love 3. Love Ain't No Stranger 4. Is This Love 5. Steal Your Heart Away 6. Forevermore 7. Guitar Duel 8. Love Will Set You Free 9. Drum Solo 10. Slide It In 11. Fool For Your Lovin' 12. Here I Go Again 13. Still Of The Night

 

http://www.youtube.com/watch?v=wMeUEDGESKs&feature=related

Edited by Ahonen Son of the sky

Share this post


Link to post
Share on other sites

smešno...pa to ne da nije za poredjenje niti su se takmičili niti su imali isti odziv....deplasiran je bilo kakav komentar. Inače, naravno nisam fan J.P...svaka čast onima koji to slušaju. Posle Vajtsnejka rekao sam im laku noć i zbogom.

Edited by Ahonen Son of the sky
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...