Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Bice neka svirka u Holiday-u 24. ovog meseca, treba da nastupimo. Koliko znam nastupa i After life i jos jedan bend... a koji nemam pojma. Raspitacu se pa cu da javnem. Kao i za ostalo u vezi sa tom svirkom. Svejedno, dodjite! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,jel' ti zavlacis Zeljka ili ces stvarno da mu pokazes po koji fazon na klavijaturama?Da li je neko od vas isao u muzicku? 8)

 

verovatno si mislio na mene....

pa hotju da mu pokazem, shto da ne, dobro bi nam doshli mladi talenti na dirkama! biggrin.gifa: ....samo nemam bash neke napredne pedagoshke metode... ("NE! ne tako! vidi! ovako!") smile.gifbiggrin.gifsmile.gif

 

Sto se tiche muzichke, nazalost ja nikad nisam ishao...

sve shto znam danas nauchih sam, osim par korisnih fazona koje mi je jedan matori pokazao nekada davno ("ti ne koristish palac, sine?") smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"bele dirke su za muziku, a crne koriste mangupi kad zele da se prave vazni..."

 

hahahahaha biggrin.gifsmile.gifsmile.gif

 

Slazem se, crne dirke treba zakonom zabraniti, to sam i ja pre praktikovao. Sve pesme, iskljucivo iz Em (eventualno D) moraju da idu smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeljkos, pochetjemo prvu lekciju mojom teorijom iz davne '95 (il tu negde);

 

\"bele dirke su za muziku, a crne koriste mangupi kad zele da se prave vazni...\"

 

...to tje biti dosta za danas...

smile.gifbiggrin.gif:mrgreen:biggrin.gifsmile.gifbiggrin.gif:mrgreen:biggrin.gifsmile.gifbiggrin.gif:mrgreen:biggrin.gifsmile.gif

 

Хвала пуно на првој лекцији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ne znam da li sam ih vec nahvalio, ali opet cu...Odlican i izuzetno perspektivan bend sa odlicnom gitarom (Marko definitivno zna sta radi) i lead vokalom...Odlican performans, bend za vizualno i muzicki potkovano uzivanje. biggrin.gifa: Basista malo povucen, trebalo bi da bude malo pokretljiviji na sceni...Sto se izbora pesama tice cini se da je to jedna od stvari koje malo skripe...Svestan sam da su sve dosad izvodjene pesme izuzetno teske, ali mi se cini da je mozda lakse bilo odsvirati neke popularnije, a manje zahtevne pesme...Ono sto definitivno nedostaje(ali se nedostatak ne primecuje toliko za razliku od mnogih drugih bendova :twisted: ) jeste ritam gitara, ali se nadam da ce i to doci s vremenom...Fenomenalno, samo tako nastavite, a ja cu svakako nastaviti da posecujem vase svirke (unapred se radujem onoj sa After Life-om, e jesu likovi tongue.giftongue.giftongue.gif 8) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, crne dirke treba zakonom zabraniti, to sam i ja pre praktikovao. Sve pesme, iskljucivo iz Em (eventualno D) moraju da idu smile.gif

...and of course..... the King, "A" biggrin.gif

 

Хвала пуно на првој лекцији.

nema na chemu... biggrin.gif ako si zaista zainteresovan da te nauchim poneshto, reci... jel imash neku klavijaturu, bilo kakvu, kutji?

 

Basista malo povucen, trebalo bi da bude malo pokretljiviji na sceni...

u prvoj pesmi je iskljuchio marku adapter za procesor, pa ga je dotichni zamolio da se vishe ne *pomera* smile.gif

 

ali mi se cini da je mozda lakse bilo odsvirati neke popularnije, a manje zahtevne pesme...

kao na primer "telo vreteno" ? laugh.gif

...razmotritjemo... :wink: ....imash neki predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mnogo se ubutavas clanovima benda :mrgreen::mrgreen::mrgreen: heh strava ono sto sam cuo preko 202 necu imati prilike da vac cujem zato sto nisam iz glupog bga nego me zanima jedno el je neko od vas mozda iz trstenika?

 

Tи се не као не би "убутавао" (први пут чујем тај израз) бенду који свира баш онакву музику коју волиш. Не видим да сам се нешто пуно "убутавао" њима. Искрено сам их нахвалио, па су тражили да се упознамо, што сам и урадио. Био сам на њиховим свиркама које сам такође нахвалио. Можда је озвучење било лошије, али све у свему мени је било супер, тако да је и то било искрено хваљење. Пошто већ неко време имам жељу да свирам клавијатуре, зашто не бих тражио од Владе да ми покаже, па да видим да ли сам у стању да се бавим тиме.

 

Они су ми омиљени домаћи бенд, пре свега због музике коју свирају. Можда то не раде добро као неки други старији и познатији бендови, али зар је то битно. Мени се свиђа да им се "убутујем".

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mnogo se ubutavas clanovima benda :mrgreen::mrgreen::mrgreen: heh strava ono sto sam cuo preko 202 necu imati prilike da vac cujem zato sto nisam iz glupog bga nego me zanima jedno el je neko od vas mozda iz trstenika?

 

Tи се не као не би "убутавао" (први пут чујем тај израз) бенду који свира баш онакву музику коју волиш. Не видим да сам се нешто пуно "убутавао" њима. Искрено сам их нахвалио, па су тражили да се упознамо, што сам и урадио. Био сам на њиховим свиркама које сам такође нахвалио. Можда је озвучење било лошије, али све у свему мени је било супер, тако да је и то било искрено хваљење. Пошто већ неко време имам жељу да свирам клавијатуре, зашто не бих тражио од Владе да ми покаже, па да видим да ли сам у стању да се бавим тиме.

 

Они су ми омиљени домаћи бенд, пре свега због музике коју свирају. Можда то не раде добро као неки други старији и познатији бендови, али зар је то битно. Мени се свиђа да им се "убутујем".

 

 

hehhe provali kad nisam reko tebi heheheheheh no bre opusteno sala mala :mrgreen: pitao sam clanove el ima neko da ima veze sa trstenikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mnogo se ubutavas clanovima benda :mrgreen::mrgreen::mrgreen: heh strava ono sto sam cuo preko 202 necu imati prilike da vac cujem zato sto nisam iz glupog bga nego me zanima jedno el je neko od vas mozda iz trstenika?

 

Tи се не као не би "убутавао" (први пут чујем тај израз) бенду који свира баш онакву музику коју волиш. Не видим да сам се нешто пуно "убутавао" њима. Искрено сам их нахвалио, па су тражили да се упознамо, што сам и урадио. Био сам на њиховим свиркама које сам такође нахвалио. Можда је озвучење било лошије, али све у свему мени је било супер, тако да је и то било искрено хваљење. Пошто већ неко време имам жељу да свирам клавијатуре, зашто не бих тражио од Владе да ми покаже, па да видим да ли сам у стању да се бавим тиме.

 

Они су ми омиљени домаћи бенд, пре свега због музике коју свирају. Можда то не раде добро као неки други старији и познатији бендови, али зар је то битно. Мени се свиђа да им се "убутујем".

 

 

hehhe provali kad nisam reko tebi heheheheheh no bre opusteno sala mala :mrgreen: pitao sam clanove el ima neko da ima veze sa trstenikom

 

nema niko veze sa trstenikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Moondive!

 

Mislim da ona tema "zasto su black metalci tako sujetni" ili kako vec ide, gde su se svi slozili da ovde vlada samo zavist i svi ogovaraju jedni druge dovoljno govori.

Ne znam zasto bi iko smatrao da ne treba da se gotivimo sa Moondive-om. To da oni nas kopiraju uopste nije istina. Muzika je totalno drugacija, a ako kopiranje zanci isto to sto imaju 2 devojke u bendu i klavijature to je glupost. Smatram da bas zato sto vucemo nekom slicnom fazonu ne trba da nas razdvaja.

Secam se koliko su nam svi zivi pljuvali Diluvium a i kako su njima govorili za nas. Kada smo se upoznali sa njima bili smo odusevljeni. Fenomenalni ljudi. Zvali su nas zatim da gostujemo kod njih u Nisu i to nam je bio odlican provod. Pozdrav Nislijama!

Imate pohvale za bend od nas, kao i zelju za dobar album. Kad vec mi Moondive ne smatramo rivalima onda ne znam ko treba. Dakle opet ona ista prica o podrzavanju medjusobnog rada koja je vec verovatno smorila ali nikako da ljudi pocnu tako da razmisljaju.

Upoznala sam Smiljku, nismo imale bas puno vremena za razgovor ali mi deluje jako kul.

 

Nadam se da cemo jednog dana zajedno zasvirati. Puno pozdrava i uspesan rad zeli vam ABONOS

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem, ja volim da slusam i gledam Abonos, posecujem skoro sve vase svirke i maximalno podrzavam to sto radite... Samo napred, i boli vas (i nas) uvo za sve sto nije iskrenost u muzici i medjusobno podrzavanje. Kad ce vec jednom taj album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo u studiju vec uveliko. Snjimanje albuma je pocelo pred kraj aprila. Nadamo se da ce biti zavrsen pred kraj maja, eventualno pocetak juna.

A gde je ta svirka 23. i 24. ???

Moram da pitam jer vec duze vreme samo ucim pa nisam ni pratila desavanja ovih dana.

Pozdrav!!!

 

8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...