Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

biggrin.gif

hehe, meni je bilo jednako dobro, moramo to ponoviti definitivno. Pozdrav Dungeon Bell i Afterlife ekipama, vidimo se u nedelju, gledacu da budem tamo :oops: 8O 8) :ne:

Nemojte da dolazite praznih ruku!! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif  

hehe, meni je bilo jednako dobro, moramo to ponoviti definitivno. Pozdrav  Dungeon Bell i Afterlife ekipama, vidimo se u nedelju, gledacu da budem tamo  :oops:  8O  8)  :ne:  

Nemojte da dolazite praznih ruku!! tongue.gif

 

jos ne znam ko ce od ekipe doci,ali bice nas,to je sigurno!

 

necemo biti praznih ruku,nosicemo "gorivo" biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako.....primecuje se odredjena doza neorganizovanosti tako da bi trebalo poraditi na tome... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Sto se tice Maje sve pohvale samo mi je zao sto se dosta slabo cula(znam da je ona prateci vokal :roll: ...) i sto je bila sabijena u onom cosku kod pojacala tako da se jedva videlo da je tu.......mislim neki ce reci nije bilo mesta i bla bla :x ......ali bilo ga je sasvim dovoljno pored Smiljke.Pa valjda su svi clanovi benda ravnopravni??? :? Sto se tice Smiljke njeno pevanje kad je u pitanju Stratovarius i moze da prodje tj sasvim je ok,ali Nightwish :roll: definitivno treba da ukloni iz repertoara(bez uvrede) biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: .Ako se ipak insistira na pesmama Nightwish-a onda bi trebalo da dodje do zamene "pozicija" predhodno pomenutih vokala...

PS.Ova "kritika" se odnosi (uglavnom) na jucerasnji nastup Moondive u KST-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos ne znam ko ce od ekipe doci,ali bice nas,to je sigurno!

 

necemo biti praznih ruku,nosicemo "gorivo" biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

I tako i bi !!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

da da...i sva sreca pa mi niste napili bubnjara smile.gif bio je pijan kao majka i bacao je pegle ispred KST-a smile.gif

 

P.S: jos jednom,ako ovo procitas pre nego li otputujes,srecan ti put i lepo se provedi! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s Bathory (shto po pitanju Moondive-a , shto po pitanju njenog potpisa :wink:smile.gif ) , obrada Nightwisha je totalno nepotrebna , Angele tako dobro peva te mushke vokale ......jeste da Wishmaster prilichno podize gomilu ali ipak.......josh jednom moram da spomenem da su odlichno svirali u KST-u biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni zapravo nije smetalo mesto gde sam,prosto-nisam imala previse posla,mada jedino mi je krivo sto sam ledjima bila okrenuta delu bodrece ekipe koja se zdusno trudila da izvuce max energije iz svega i veliki poz svima! :* biggrin.gifa:

Istina je sledeca-ja u zivotu goru tonsku probu nisam nit imala nit videla,mada nije i da sam ocekivala nesto mnogo.Ipak,bilo je kako biti mora i ja sam zadovoljna kako svojim tako i performansom ostatka benda.

 

Bilo je uzivanje pevati ovom prilikom,kao i saradjivati sa ovako ozbiljnim(khm :wink: ) ma pozitivnim ljudima.

 

cya again some day! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za vas ali meni su se definitivno svidjali. Maja je bila ok iako se nije preterano cula, ali i Smiljka je bila takodje ok. Mozda bi trebalo malo da poradi na svom glasu ali ima vremena, za pocetak je odlicna. Pesme su bile sasvim u redu. Pogotovu njihove... Prvi put sam cula na koncertu sad i bas sam se odusevila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smiljka sest godina radi profesionalno na svom glasu, tako da joj nije jasno o cemu pricate. Kako bi bilo spomenuti nula monitora na bini u KST-u i gomilu ljudi koji su pevali cak i nase pesme (svaka im cast!!) jace od mene same, tako da nisam ni cula sta pevam, da budem iskrena. Atmosfera je bila fenomenalna, nema boljeg osecaja za mene. Pozdrav za sve ljude koji nas bodre i vole ono sto radimo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, upravo gledam onaj vas video iz Holideja... dosta dobro zvuci biggrin.gif

 

A sto se tice ovog koncerta, meni je bilo fantasticno, vase pesme su 10 puta bolje od obrada, i trebate maximalno da ih forsirate. Zvuk jeste bio gadan, jos smo mi bili skroz napred, tako da se vokali nisu bas najbolje culi. A i gitara koja se nije cula u Malmsteenu :ne:

 

Kako god, vokalne sposobnosti Smiljke definitivno nisu upitne, a ni Majine takodje biggrin.gif. Alikvotni niz...

Marko me odusevio kao gitarista, jedan od boljih metal gitarista u nasoj zemlji. Ne bih da poredim sa nekim nahvaljenim gitaristima, ali on je mnogo bolji od vecine takvih. Takodje, Vlada, covek je zasigurno JEDINI klavijaturista u ovoj zemlji na svetskom nivou sviranja. Jednostavno, covek je bez mane.

Pohvalio bih i basistu, ali kako se lose cuo, necu nista reci smile.gif

 

Vidimo se u skorije vreme, pa da sviramo MISHmastera 20 puta za redom biggrin.gif

 

POZdRaV!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...