Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Cestitam ljudi! Ocena publike je bitnija od ocene zirija.

 

Jedina zamerka, bar sto se TV prenosa tice, je prazan zvuk- Marko se slabo cuo, a u toku solaza kao da nije bilo nikakve podloge. Cula sam da je preko radija zvuk bio bolji. Napred!!! biggrin.gifa: biggrin.gif

 

Hvala ti, Majo!!

Ljubim teeee!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna svirka!!Konacno da metal bend dobije nagradu publike biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: i da svira na dobrom ozvucenju biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Zbunilo me to da u nekim momentima zvucite prazno a to je aranzmanski propust: gitara i klavijatura sviraju solo u isto vreme a nema podrske u vidu jos jedne gitare (ili leve ruke na klavijaturi).Prateci vokal jos treba da se uhoda ( devojka lepo peva ali treba poraditi na vokalima u BAD IN ME- pesma je do jaja, steta ako se ne otpeva dobro).GITARISTA UBIJA (Yngwie RULES biggrin.gifa:) kao i klavijaturista. SVAKA CAST LJUDI (i devojke) i nadam se zajednickoj svirci uskoro ( i izvinjavam se ako sam previse kenjao- sve je iz dobre namere)!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,da,zaista-na snimku sam tek cula da sam spustila intonaciju malo u "krevetu",nazalost nama je na sceni sve zvucalo ok inace bi se to odmah popravilo... biggrin.gifa:

izvinjavam se za taj mali propust nece se ponoviti,makar je sve ostalo bilo super... :mrgreen:

imali smo samo 1 probu,a dan pre nje sam se ja vratila sa puta tako da da smo imali vise vremena-bilo bi perfektno...ovako eto-ko radi taj i gresi,ali obecavam-nikad vishe! :ne: 8)

 

a nije bilo prazno,tj nije trebalo biti prazno,samo je gitara bila malo tisa no sto je trebalo,pa smo Marka i mi jedva cule...a u toj situaciji blagi raskorak je neminovan...no ipak mislim da su to minorne stvari i da je opsti utisak-super...

 

poz svima,posebno Banetu i ekipi Spiritovaca i moje saucesce njihovim grlima,kao i metalu vernoj publici...ovo je mali korak za Moondive ali veliki za Metal... smile.gifbiggrin.gifsmile.gif ovu nagradu delimo s njima! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemas frke.Kritike su bile pozitivne i sa dobrom namerom. :roll: A to sto rekoh da zvuci prazno,nisam mislio na jacinu Markove gitare vec na aranzmane(bilo bi kul da zvuci punije a verujem da Vlada moze to da obavi kako treba)...Znam, znam ,Vlado ,kad se klavijaturista uhvati soliranja, smile.gifsmile.gifsmile.gif nikad kraja biggrin.gifbiggrin.gif bolest svih klavijaturista( pentatonike nikad dosta ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nemam zivaca da citam 19 strana zato cu reci samo ovo: Skinuo sam od njih demo stvar "End Of The Night", sve fino zvuci, ali ona DJEVOJKA (kultura izrazavanja na djelu - prim. WOTW poslije silnih kritika) sto pjeva - e, ono je glas! biggrin.gifa: Gledna ubija samo tako! Vrh! Stvarno za medalju! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...