Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

"]
C c c... Kako to ljudi govore o devojkama - "riba" :mrgreen:

 

 

Naravno pozeraj se podrazumeva 8) 8) 8)

 

Ma, Smiljka je pastrmka i po biggrin.gif

 

P.S. Zasto pastrmka??? A ko sam ja uopste??? A o cemu mi uopste ovde govorimo??? :? :? :?

 

:mrgreen: Ni meni uopste nije nista jasno :? , za mene ste vi svi gomila pozera koji u 2 ujutru nemaju pametnija posla nego da razmenjuju misljenje sa drugim pozerima biggrin.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gitara i klavijatura sviraju solo u isto vreme a nema podrske u vidu jos jedne gitare (ili leve ruke na klavijaturi).

le... leva ruka? kakva leva ruka ?! 8O :? 8O :? ........... leva ruka je na pitch bend-u smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

(bilo bi kul da zvuci punije a verujem da Vlada moze to da obavi kako treba)...Znam, znam ,Vlado ,kad se klavijaturista uhvati soliranja,  :)  :)  :)  nikad kraja  :D  :D bolest svih klavijaturista( pentatonike nikad dosta ...)

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ma moze punije, naravno, ali mora da se navezba..... i moratju da se ne slozim sa tobom u jednoj stvari.... kamo sretje da je bolest svih klavijaturista soliranje... onda ne bismo imali ovoliko uobrazenih gitarista... zamisli samo..... onda bi bilo ritam klavijaturista, solo klavijaturista.... pa Zajecharska Klavijaturijada.... idi bre... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

bolje od onoga sto Vlada radi sigurno ne moze  :ne:  

Srbija ce mozda za sto godina videti takvog klavijaturistu. MOZDA.

:oops: :oops: :oops:

simche, hvala ti za tako neskromne pohvale, ali ne mogu da se slozim sa tobom... siguran sam da ima mnogo talenata na dirkama nalik meni koji tek treba da se probiju... meni tje biti najvetji kompliment ako svojom svirkom budem uticao na ljude da uzmu dirke pod prste i pochnu da vezbaju biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

P.S. navijam za baneta i djedu, oni su prvi mladi klavijaturisti koje sam upoznao, a da valjaju... :mrgreen: (nisu u fazonu znam sve molove i sve dureve, i sad sam faca :roll: )

 

a sta znaci biti pozer?

to ti je kad si ko angele ili [Cy_b_eR_S.T.A.R.] smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako hteo bih da pohvalim ucesce na Gitarijadu blistali ste samo jedna mala zamerka bio sam u prvom redu i gledao nasu dragu,zgodnu Smiljku:)

Imas mnogo veliki razmak izmedju prednjih zuba i ti si svesna toga pa ceo nastup si pokrivala onako gornjom usnom sto je umanjilo tvoje glasovne sposobnosti nemoj pogresno da svatis meni se cinilo tako.Najaci ste samo tako nastavite

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

smile.gif  :)  :)  :)  ma moze punije, naravno, ali mora da se navezba.....  i moratju da se ne slozim sa tobom u jednoj stvari.... kamo sretje da je bolest svih klavijaturista soliranje... onda ne bismo imali ovoliko uobrazenih gitarista... zamisli samo..... onda bi bilo ritam klavijaturista,  solo klavijaturista....   pa Zajecharska Klavijaturijada.... idi bre...   biggrin.gif   biggrin.gif  :D  :D  

 

 

biggrin.gifbiggrin.gif E, Vlakey , legenda si , majke mi biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: Odgovor ti je do jaja biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

POZDRAV!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako hteo bih da pohvalim ucesce na Gitarijadu blistali ste samo jedna mala zamerka bio sam u prvom redu i gledao nasu dragu,zgodnu Smiljku:)

Imas mnogo veliki razmak izmedju prednjih zuba i ti si svesna toga pa ceo nastup si pokrivala onako gornjom usnom sto je umanjilo tvoje glasovne sposobnosti nemoj pogresno da svatis meni se cinilo tako.Najaci ste samo tako nastavite

e Nergal aj se ne petljaj bolje kad se ne razumes smile.gif

Jesi ikad isao na pevanje? tongue.gif Nisi....bolje cuti....kad apsolviras (makar) tehniku pevanja onda se javi biggrin.gifa: ,i nemoj da izmisljas razne nebulozne razloge... :ne: :roll: smile.gif

I kako te nisam videla?!?! :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako hteo bih da pohvalim ucesce na Gitarijadu blistali ste samo jedna mala zamerka bio sam u prvom redu i gledao nasu dragu,zgodnu Smiljku:)

Imas mnogo veliki razmak izmedju prednjih zuba i ti si svesna toga pa ceo nastup si pokrivala onako gornjom usnom sto je umanjilo tvoje glasovne sposobnosti nemoj pogresno da svatis meni se cinilo tako.Najaci ste samo tako nastavite

e Nergal aj se ne petljaj bolje kad se ne razumes smile.gif

Jesi ikad isao na pevanje? tongue.gif Nisi....bolje cuti....kad apsolviras (makar) tehniku pevanja onda se javi biggrin.gifa: ,i nemoj da izmisljas razne nebulozne razloge... :ne: :roll: smile.gif

I kako te nisam videla?!?! :?

 

JEsam iso na solo pevanje na tvoje razocarenje smile.gif)))))BIo sam u prvom redu na gitarijadi kad pustali snimak bio sam na tv-u smile.gif))Nisi me videla jer sam odma u 3 uvece otiso na voz.Izvini Smiljka duso nisam mislio nista lose.

p.s Super pevas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...