Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Super ste bili samo ste mnogo dosadnu vrstu muzike uzeli da svirate... dok sam vas slushao ispred ochiju su mu leprshali leptirici, povetarac se igrao sa njima bacajuci njihova nezna tele tamo-amo...

jednostavno, svirajte vi tu muziku, samo to ne moze da se vodi kao metal, nego kao tehnichki odsvirana "Riznica" chika Jove Zmaja...

 

hvala

 

da, i pevachica, nosilac starog narodnog imena, ima die grosse asse

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram priznati (posto sam nova ovde...) da imate jako iskrene poruke fanova tj slusaoca...i prijatelje...

 

sve u svemu ... moju podrsku imate i zelim da vam uspe taj album koji upravo snimate

 

znam da ste zasluzili za sav ovaj rad i tako reci cak i ja sa vama =) hehehe =) malo nagrade... =)

 

Pozdrav Smiljki kao i celom Moondive-u !!!

 

Super ste to je cinjenica !

 

ps: -> ti sto silujes taj sintisajzer :wink:biggrin.gifa: ... verujem u tebe - good luck! .....ah da - i pij malo vise kafe da mi se ne srushis tamo na snimanju :wink:smile.gif love you

 

Hug u all :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican nastup stvarno... iskreno obozavam bendove sa zenskim vokalima, a pogotovu sa kombinacijom obicnih i operskih vokala. Malo sam samo bio razocaran u zvuk jer nije to bas kao sto je na snimku, mozda je to malo bilo zbog opreme, mozda i malo zbog ton majstora. Na momente se Maya nije uopste cula, a gitare su je prosto prekrivale umesto da u tom trenutnku budu povucene u drugi plan ...

 

Sve u svemu dobro je bilo ... snimite dobro taj album jer trebace jedan ovakav bend na metal sceni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...moje misljenje:

sto se tice klavijaturiste, ja licno njegovu "loodost" =) imam prilike da slusam svaki boziji dan tako da ga znam bolje od bilo kog bica .... =) i cenim njegov rad koji malo ko moze da ima m... da odsvira jer je takvih kao sto je on medju klavijaturistima jako malo u toj srbiji!!!!!!!

 

Moondive znam samo od kako je Vlada u njemu, i znam da je dobar band, imaju smisla za to sto rade i bave se necim cime se retko ko u toj maloj ali eto ipak znacajnoj zemlji bavi u tom svetu muzike i na taj nacin.

 

Sto se tice samog banda, za mene su to jako dobri ljudi, prijatelji koje sam stavila u svoje srce mozda dublje nego sto sam i sama mislila... i znam i verujem da su oni spoj kako treba ...

 

Moondive ne treba da menja bubnjara - jer je Kole nesto sto im ipak na neki umetnicki nacin pripada - i ne sumnjam u to da ce Kole svirati bolje i jace ... slushaoci za mene umeju jako da budu loshi ponekad jer zaboravljaju da je to ipak bice koje trebra isto tako privatan zivot - ... zaboravljaju puno toga... ali o tome cu ipak da cutim ...

Kole je dobar lik, kao bubnjar, kao chovek i kao chlan Moondive-a!

Moju podrshku ce uvek imati Kole kao i ceo Moondive!!!!!!!!!!!!!

A pojedinci bi mogli da malo ipak sagledaju "sebe".....

......

ps: izvinjavam se onima koji su ovo shvatili licno a da im nije namenjeno!

 

PUNO PODRSHKE I BLAGOSLOVA OD MENE MOONDIVE-U!!!!

 

I love you all!

G O O D L U C K ! ! ! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...zelim samo nesto da napishem sto mi lezi ovako na srcu kako se to kaze, .... nesto sa 22 strane na ovom forumu MOONDIVE .

zelim po malkice da nesto (olaksam sebi misli ... posto sam procitala neke stvari -besmislene i bespotrebne- koje mi malkice MNOGO smetaju)...

1) moj muz se oshishao iz licnih razloga, zato sto je imao zelju da to uradi - ne zato sto se ozenio!!! Smatram da svako ima prava u zivotu na promene, bez obzira da li je kako to pojedini kazu "metalac" ili ne. On je veoma ql lik, pozitivniji od gomile drugih koji se oblace u crno, neznaju dalje od nosa, i misle da sve crno vredi zlata... Time zelim da kazem da metalac trebash ako to zelis, biti kao prvo iz srca, dushe - a ne iz mozga i radi metal-mode i zato sto to svi rade.... (sto ima veze i sa banalnim pubertetom koji mnogima i sada jos bije u glavi...).

 

2) Smatram da je mizeran komentar na to sto se ozenio sad kao ima neki pravac da bude u ocima drugih "eh, vidi ovoga...ma sranje, kako se chovek upropasti kad se ozeni,...nije vise isti..." takve i slicne komentare zaista mrzim, ...ali to nije ni bitno ovde...

To sto mi smeta je, banalnost,prostakluk i nezrelost...

 

3) Sto se tice vojske, ima tu dosta toga sto je onaj lik u pravu!!!

U vojsci ti malo izmasiraju pamet da te makar nateraju da znash sistem zivota ... odnosno ono sto mnogi nemaju prilike da nauce .... da zive van "hotela 'mama' " i da nauce da neko sa 20 ili 23 bi trebalo malo vise da bude zreo u mozgu (ima vas ovde koje znam da jeste zreli i veoma odgovorni ljudi...i cenim vas duboko)...

Zao mi je sto postoje neki koji neznaju nista o pravom samostalnom, radnom i mukotrpnom zivotu, ... neki ga nikad (zahvaljuci okolnistima) ni upoznati...., Koliko je ovde ljudi moralo da se bori sami za sebe??? Da radi? Da snosi odgovornost sam za svoje postupke? Da placa svoje racune...mesto da to pustim caletu i kevi ... jer "oni i tako to moraju, ko ih jebe .. sto su me pravili... ". Jos jednom da kazem, ima vas takvih koji ste to preziveli i znate za samostalnost i rad..onaj pravi rad... i svaka vam cast zbog toga.

Ja znam za takav zivot, mozda i gori nego sto su ga neki od mojih vrshnjaka imali... (time ne kazem da sam bolja zbog toga).

Zao mi je samo to sto oni koji nemaju odgovornost u zivotu, ocenju druge oko sebe, a neznaju ni sami sebi nos da obrisu kako se to lepo kaze... sad.gif to me rastuzi uvek ...

 

Zaista se izvinjavam svima koji su ovo mozda svatili onako, kao da im je namenjeno,...sorry, ali ... zaista ... pokusajte da ovo samo vidite kao moje misljenje, kao komentar ...

 

Mogu i zelim da kazem to, da je Vlakey nesto posebno, chovek kakav se retko srece, neko ko je metalac zato sto voli metal - ne zato sto je freek i zeli da ga zivi i sto je to ql biti u crnom i drati se kraj neke bine gde nemas mnogo puta pojma ni ko je na njoj ... On je fenomenalan virtuoz na klavijaturi , osoba koja zna svoj posao, radi ga od srca i ima umece u tome, stila i smisla za to sto radi, i znam da ce me Moondive makar ovde podrzati !!! I jos oni koji su ga imali prilike da cuju ..!

 

Na komentare koje sam procitala mene bi pomalo okarakterisali neki od prisutnih kao ... hm fanserku..hehe, uzas a ja slusam Dream Theater i slicno... strasno kako su neki fiksirani izgledom...prosto bolno...

 

oprostite mi zaista, ali nemam komentara na neke stvari .....

 

Zelim svu srecu Moondive-u!!!!!!!!!!!!! Volim vas vi NORMALNA BICA MOJE REALNOSTI!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, veoma zreo post, podrzavam sve receno.

 

Sto se kose tice - glupa je to prica. Nije metalac onaj koji ima kosu na glavi, vec mozga u istoj.

 

Vojska - sigurno da uozbilji, promeni, ali licnosti koje jos nisu izgradjene. Ako znas sta zelis u zivotu, to ces shvatiti kao nesto neminovno, fazu koja mora da se prozivi. A sad, zbog vojske prestati slusati metal, to je smesno...

 

I malo da razbijem ovu ozbiljnost situacije - i ja bih se zenio sa devojkom koja slusa dream theater, sad shvatam Vlakeya biggrin.gifsmile.gifbiggrin.gif

 

Pozdrav i tebi i njemu, definitivno najboljem klavijaturisti kojeg sam ja imao priliku da gledam uzivo (a gledao sam mnogo njih, a i sam sviram taj instrument od rodjenja).

 

Naravno, sva podrska i ostatku benda, ali znaju oni to i da ne kazem biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeiron, hvala na ovom komentaru / tebe isto eto poznajem i znam da svirash bubnjeve i veoma te smatram dobrim muzicarem sa te strane! Ja i sama GOTIVIM OBOOOOOZZZZZAAVAAAAAAAAAAMMM BUBNJEVE - moze se malkiiiiceee reci da sam mini-freek ehhehehh =))) tongue.gif

..no to na stranu...

hvala ti sto tako mislis tj sto imash zreo stav-cenim to!

 

 

Telcontar - i tebi isto thx za ovo....

 

ko sto bi rekao Marko iz Moondive-a "ih bre, znash ti kakav je muzicar vlada? ja cu morati da se cimam godinama da to dostignem" (marko sad.gif ovo nije citat tebe, sorry - aj chastim te postovanjem - cim te vidim...ne zameri...thx! ).

 

 

sve u svemu - cenim mog Vladu - i znam da je on neko ko vredi - i jedini pravi covek za mene koji je ikad postojao...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moju podrsku imash u svemu, my love!

biggrin.gifa: =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angel of love,

svidja mi se kad neko govori pametno. Tvoj post je u potpunosti tacan, znaj da te podrzavam u takvom nacinu razmisljanja. Svaka cast! Ovom prilikom pozdravljam tebe, Apeirona i Telkontara. biggrin.gif

 

Ja sam se inace u Holideju super izigrala sa Mayom, tako da srecice pozdravljam i tebe i ostatak benda 8)

 

Hasta luego!

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hvala puno Aruena, =) moram priznati da mi je drago sto ima onih koji misle da je moje misljenje ok i mozda cak i vise od ok... thanks!

 

(sad malo shale)

Pa mislim, ja sam veoma rigorozna kada je moj muz u pitanju =) hehehehe tako da mora se znati da nikad necu nikom dati da mi ga dira (Angel rezhi necujno..hehehhehehe) =) av av .

 

Shalim se. Vlada je neko ko je vise od polovine moga zivota! I cenim to sto je takav da ne pravi razliku izmedju metalaca (u crnom) i onih sto nose jeans i dux u boji. Tako da mi je ok i to sto se oshishao. Ja ga volim, podrzavam i postujem i nikada necu smatrati da nije vise ql jer nije onaj sa slike iz "banda" ili kako god neko zeli da ga okarakterishe.

 

Ima vas ovde dosta koje znam licno - i isto ste tako ql kao i Vlakey - i znam da ste ok ljudi koji ne nose svi dugu kosu i crnu odecu =) hhehe.

Kada bi vas nabrajala - trebala bi citava vecnost ali zelim da ostanete onakvi kakvi vi to zelite, da nosite odecu koja vam prija, slusate ono sto vam prija i da svirate muziku koja vas inspirise i koja vas ispunjava!

Samo napred!

 

Big hug =)

 

PS: Vlado mmmm eh da nije ovo za svacije oci ja bih nesto tebi rekla ...al shapnucu ti kad mi dodjes kuci =) heheh :**** :oops: biggrin.gifa: biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...