Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Chula sam toliko divnih rechi u vezi ovog benda... samo josh da chujem bend  :roll:  

 

Trebalo je da vas konachno chujem u Holideju u proshli petak (valjda), ali mi je neshto iskrslo i otishla sam pred sam nastup  :ne:  

nachula sam neshto u studiju, dok smo se jednom prilikom pakovali ( beshe to letos na Kanarevom brdu, mislim) ali to je bilo samo raspevavanje, a i mislim da Maya nije bila...

 

Inache Mayo, Mateja i Stefan su mi prichali da imash sjajne glasovne mogucjnosti! Samo napred! Valjda cju te chuti jednog dana  :roll:   biggrin.gifa:  :wink:

 

MatIja verovatno i Stefan?pozdravi ih...nisam ih videla 100 godina...tacnije-Stefana nisam....letos na kanarevom...ja celo leto nisam bila tu...a koliko ja znam Moondive nema tu probe...

 

Hvala na podrsci,samo mislim da nece biti u skorije vreme prilike da se to cuje...live...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaaa Matija :oops: Sorry... greshka.

 

Pa ne znam da li je to bio Moondive, ali devojka iz benda je tako smarala i vrishtala ( i nervirala me...) jer je dotichni bend videla.. jedva smo je zadrzhali da ne ode tamo i pochne da patetishe kako je pevachica njen idol... bla bla :roll:

 

Mozhda je pogreshila smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

 

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

 

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

 

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

 

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

 

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

 

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!!

 

Tebe sam spazio jos ranije...

 

Predlazem ti da se ili izgubis sa Domace scene i ovakvih tema (imas black i death forume, pa tamo prosipaj svoje gluposti), ili da se uzdrzis od ovakvih debilnih komentara.

 

Pazi, lako bih ti mogao brisati sve postove ovde u buducnosti, a to ne treba ni tebi ni meni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebe sam spazio jos ranije...

 

Predlazem ti da se ili izgubis sa Domace scene i ovakvih tema (imas black i death forume, pa tamo prosipaj svoje gluposti), ili da se uzdrzis od ovakvih debilnih komentara.

 

Pazi, lako bih ti mogao brisati sve postove ovde u buducnosti, a to ne treba ni tebi ni meni!

 

Brutalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ne mogu da verujem da postoje ljudi kao Astral a da ozbiljno misle ono sto pricaju. Ne da im nije mesto na ovom forumu, nego im je mesto u nekoj ordinaciji da im cika doktor kaze gde je doslo do prekida u mozgu.  :da:

 

Da li problem u mozgu ima on koji je izrazio svoje misljenje o ljigavosti ovde ili ti koji sebe vidis kao svinju i hoces da postanes dobra slanina?! 8O :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti ih Apeiron, vidis da su opaki smile.gifsmile.gif

 

Divim se ljudima koje ne mrzi da idu na teme o bednovima koje nevole (da ne kazem mrzi) i da pljuju po njima, i jos su oni kao iskreni a mi smo pozeri, nevezano za kvalitet benda........(sta sad su meni svi koji vole Cradle pozeri..svasta gluposti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

 

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

 

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

 

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!!

 

Nevidim nikakvu povezanost ove 4 stvari....

Metal i ljubav? sta ako neko slusa metal nemoze da prica o ljubavi???

I kakve to veze ima sa evropom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

 

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

 

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

 

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!!

 

Nevidim nikakvu povezanost ove 4 stvari....

Metal i ljubav? sta ako neko slusa metal nemoze da prica o ljubavi???

I kakve to veze ima sa evropom?

Pa,pobogu! :roll: Koji jos metalac je zalljubljen?Ako jesi zaljubljen,onda nisi troo biggrin.gifa: biggrin.gifa: A,Evropa se sada przi samo za troo stvari biggrin.gifa: :roll: Sada ti je jasno.Metal i ljubav nikada nisu isli zajedno,niti ce ako budu svi kao Astral.On je troooooooooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ne mogu da verujem da postoje ljudi kao Astral a da ozbiljno misle ono sto pricaju. Ne da im nije mesto na ovom forumu, nego im je mesto u nekoj ordinaciji da im cika doktor kaze gde je doslo do prekida u mozgu. biggrin.gifa:

 

Da li problem u mozgu ima on koji je izrazio svoje misljenje o ljigavosti ovde ili ti koji sebe vidis kao svinju i hoces da postanes dobra slanina?! 8O :?

 

Pa ljudi koji ozbiljno misle da je mrznja prava stvar definitivno nisu normalni. A ako je tebi neko pored osecaja za normalne stavove u mozgu prekinuo i osecaj za humor, tebi je onda lekar potrebniji nego onom nesrecniku sto misli da je uzasno ljigavo biti dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li problem u mozgu ima on koji je izrazio svoje misljenje o ljigavosti ovde ili ti koji sebe vidis kao svinju i hoces da postanes dobra slanina?!

_________________

Krv mora da tece...

Balijska krv!!!

 

 

 

 

PA, BRE DA LI SI TI BRE NORMALAN :ne: :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem ima onaj koji umislja da je mnogo opak baja zato sto slusa metal i da ga to obavezuje da ima zao poged i da jede sirovo meso.

Ako se pricaju ljigave price na ovom forumu, a nekom to smeta, to je sasvim OK. Ja nisam citao ni jedan post, samo sam prokomentarisao bend. Kada sam rekao da onome treba lekar nisam to mislio zbog toga sto je izrekao svoje misljenje, nego zato sto covek ima bolesnicku nalozenu ideologiju da mu se gadi svaka prica o ljubavi i da pljuje na ljude koji uopste mogu da pricaju o ljubavi...i to zamislite, na METAL FORUMU! Onda doticni nesrecnik kaze:

 

" preznojio sam se citajuci ove zadnje stranice!!!!!!

ljudi, kakvi ste vi odvratni hriscani, na metal sajtu pricate ljubavne pricice !!!!!!!

pa ne mogu da shvatim gde ovo vodi!!!!!!! i vi mislite da cemo mi tako u evropu????

nemate vi pojma, pozeri odvratni!!!!!!!!!

pljujem na takve!!!!!! "

 

...znaci ovom zlom evropljaninu ne smeta ljigavost kao nesto sto smara, nego smu smetaju hriscanske price o ljubavi .... E sad ne znam kako vi pobornici zla to kapirate ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...