Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

E, sto se tice pevanja, ja to radim za klasu bolje od labria.  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Jesi mi koleginica, al u LaBrie-ja me ne diraj! icon_smile.gif

On je na prvom albumu sa DT-om pevao 1000 oktava u sekundi! icon_smile.gif

To ochekujem i od tebe! icon_biggrin.gif

Sto je najgore, ja sam ozbiljna.  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Ok... drzhatju te za rech! icon_biggrin.gif

Posle snimljenih vokala, za svaki falshitj koji nadjem, dobijem pivo... icon_da.gif

...imaj obzira da imam slabu jetru! icon_smile.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sto se tice pevanja, ja to radim za klasu bolje od labria. smile.gifsmile.gif Sto je najgore, ja sam ozbiljna. smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

moilm te mi reci da se salis. samo za trenutak me je napustio smisao za humor, pa se bojim da mozda nisam shvatio tvoju poruku kako treba (zbog mnogo smajlija i izjave da si ozbiljna). biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E, ja ne mogu da se snadjem na ovom novom serveru.....'bote, ko da sam corava...

A i nestalo mi nekih postova. Elem, najbitniji (a nema ga) je bio: Nadji jednu moju ozbiljnu poruku i imas pivo....upuceno je...nekome... ne znam nik...nije ni bitno, bitno je da sam ja neozbiljna...ozbiljno! icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ja ne mogu da se snadjem na ovom novom serveru.....'bote, ko da sam corava...

A i nestalo mi nekih postova. Elem, najbitniji (a nema ga) je bio: Nadji jednu moju ozbiljnu poruku i imas pivo....upuceno je...nekome... ne znam nik...nije ni bitno, bitno je da sam ja neozbiljna...ozbiljno! icon_twisted.gif

ta poruka je bila upucena meni, i ako se dobro secam, trebalo je da nadjem dve tvoje ozbiljne poruke da bih zaradio pivo...

 

elem, posto je sajt bio padnut icon_smile.gif, nisam ih nasao, ali radim na tome. uskoro cu objaviti kako se zavrsila moja potraga. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E kada moze moja seka mogu i ja!

Niko da nije zezao Angele, ako pusti glas na vas, gotovi ste!

Pomoc ne trazite! icon_rolleyes.gif

Koliko poznajem basistu, Angele je ozbiljnija od njega!

Neozbiljni pozdrav za basistu! pivopije.gif

Ajd, pozdrav i za sve ostale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hmmm...pitam se ko li se krije pod ovim nickom?! rolleyes.gificon_smile.gifpivopije.gif

Pa takodje se i mi pitamo ko se krije pod nickom-Invictus?!

Znam sigurno da ti mene poznajes, a drugu mene nepoznajes ili drugu mene poznajes a prvu mene nepoznajes, ili znas i mene i drugu mene, a mozda ne znas ni jednu mene, znam a i ja druga znam da ti poznajes i mene i mene jer ja i ja znamo tebe!!! E te tvrde glave, ko kaze da smo glupi! icon_biggrin.gificon_rolleyes.gificon_twisted.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_uhoh.gif Neznam, meni je to nedokucivo... icon_redface.gif

A sta se ti pravis pametan, bre!!! violent.gif

Nemoj da odgovaras na pitanja "nekog" gospodina Invictus, postavljeno pitanje nije tebi upuceno, grrrrr!

Ustvari, a ko si ti uopste??? icon_razz.gif

Ma tako je najiskrenije! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nema smisla, nasli smo na ozbiljnoj temi da se zafrkavamo, ko je prvi poceo? mad.gif

Samo za clanove Moondive-a veliki, veliki pozdrav!

Ajd moze i za ostale!

A koju sam vec pozdravio, tebe ili sestru? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Kako god, Smiljka, da li si ti medju zivima? Pozirao sam 20ak dana kod dragog nam Lazara, pravili smo nikad jace kuhinjske specijalitete (prosirili smo jelovnik sa przenica i supice u kesi), a i Bolero te ceka...

 

I snima li se taj album (tacnije, peva li se taj album icon_smile.gif )?

 

RESPECT!

 

p.s. i ubice me vise Queensryche po potpisima wallbash.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja bih malo da vas uputim u tok stvari oko Moondive-a... icon_biggrin.gif

 

Finalna verzija "The Bad In Me" stize u ponedeljak u BGd, i vokali bivaju gotovi nedelju dana kasnije, a zatim sledi moj dolazak i zavrshavanje tog "prokletog" albuma, koje se oduzilo toliko da bi se chak i Enti iz LOTR-a smorili... icon_smile.gif

 

Pomenuta (nabudzena, skoro 700 konja) verzija "The Bad In Me" tje izatji na nekoj kompilaciji tu, verovatno vi bolje znate od mene o chemu je rech....

 

Aj pa kad se zavrshi taj album, da se napijemo ko ljudi... pivopije.gif

 

Uzivajte! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOO, hvala bogu i neke novosti da cujemo iz Beca!

Sto bi VRAG Ywan rekao, crveni tepih je odavno pripremljen, a trenutno slavlje za neciji dolazak iz Beca pripremamo! Pa tek onda sledi pijancenje, jedva cekamo!!! pivopije.gif

Neka taj dolazak i sve ostalo sto se sprema bude sto pre!

Pozdravi svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama-ko si ti uopste?

 

Btw-jel cuo neko nesto o mis-pacovu skoro?da nije stradao od neke macke? laugh.gif

 

PS:Zina-ne diraj si se i si ga!

 

Ma-don't mind me,I'm bored.... icon_redface.gif

Vidimo se u utorak ujutru, pokusacu da to bude u 00:00h! Ili nesto posle (daj boze da bude pun mesec, lepse cu da se osecam!) mrred.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...