Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Ne, necemo svirati na toj promociji iz vise razloga:

1. nemanje stalnog klavijaturiste nas ometa da imamo probe i da zvucimo kako treba,

2. ne uklapamo se u sastav bendova, ljudi su masovno protestvovali sto sviramo, imamo mi nasu publiku i necemo da smetamo drugacijoj publici,

3. ne svidja mi se ono "imamo redosled nekoliko bendova a nek' ljudi odluce kad ce Moondive da svira"... treba nam malo profesionalniji odnos i volela bih da se tako odnose prema nama naredni organizatori. Po mogucstvu nek' se obrate meni  icon_twisted.gif

Neverovatno!!!

 

Najvise me nervira zbog tog protestvovanja!!! Pa zaista nije u redu! Kada ce se ljudi opametiti?! Eto! Zato Srbija nikada nece imati metal scenu!!! NIKADA wallbash.gifno.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno!!!

 

Najvise me nervira zbog tog protestvovanja!!! Pa zaista nije u redu! Kada ce se ljudi opametiti?! Eto! Zato Srbija nikada nece imati metal scenu!!! NIKADA    wallbash.gifno.gificon_mad.gif

Ne podrzavam protestvovanje, al ne bi bilo u redu da Moondive zavrsi

kao Djule Van Gog na koncertu Metallice.

Edited by Ingwar, JR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi zavrsili tako, jer bi na ovaj koncert dosla ekipa samo zbog njih, koja ne bi protestvovala sto sviraju trash/death bendovi!!!! Jednostavno, nasi "me(n)talci" su netolerantni sto nije odlika metala. Ako ti se ne svidja, LEAVE THE AREA!!! Bar ja tako radim kada svira neki bend koji mi se ne dopada! A ponekad ostanem da ih podrzim bez obzira sto mi se ne svidjaju.

 

Anyway, MOONDIVE moze, i ne sumnjam da hoce, napraviti koncert za ljude koji vole ono sto oni sviraju. NE DAJTE SE LJUDI!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, necemo svirati na toj promociji iz vise razloga:

1. nemanje stalnog klavijaturiste nas ometa da imamo probe i da zvucimo kako treba,

2. ne uklapamo se u sastav bendova, ljudi su masovno protestvovali sto sviramo, imamo mi nasu publiku i necemo da smetamo drugacijoj publici,

3. ne svidja mi se ono "imamo redosled nekoliko bendova a nek' ljudi odluce kad ce Moondive da svira"... treba nam malo profesionalniji odnos i volela bih da se tako odnose prema nama naredni organizatori. Po mogucstvu nek' se obrate meni icon_twisted.gif

Ma pusti levate, ionako nisu metalci!

 

Nego...., kad ce te vi u Banja Luku!?

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo ocigledno Van toka...

 

ali dobro, kako odlucite tako ce i biti...

 

Vidim Tales of Dark su se toliko ''uklapali'' u promociju prvog pa su prosli jos i najbolje .. Nije vazno dal se uklapate ili ne .. trudimo se da bude sto raznovsniji koncert. znaci ne black, ne death, ne goth, ne progressiva vec METAL ..

 

..a sto se tice profesionalnijeg odnosa. Da sam napisala Moondive svira poslednji a Anestezija pretposlednja onda bi bilo.. Eto, oni vise podrzavaju thrash pa su nas stavili na poslednje mesto. Ko god pristane na svirku prvi uslovi su necemo ni prvi ni poslednji da sviramo. E zato, da ne bi mi snosili posledice, zato smo odlucili da fanovi to odrede...

 

a ako budete vecno terali inat onima koji Vas ne vole nece nikada biti pravog benda od vas... ne postoji nijedan bend koji vole svi na ovom svetu

 

elem..javite nam na vreme. Posto ste vec na plakatima i na flyer-ima... Obavestite nas na vreme da li svirate ili ne, da ne bi Vas najavljivali na televiziji i drugim medijima..

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam, kunem ti se rekla da ako budem videla ijedan post vise od onoga koliko sam ja zaista postovala pod imenom gothsbl (posto ocigledno ja vise ne upravljam njime) sjebacu te za sva vremena...

 

koliko smo ozbiljni ili ne nije tvoja stvar, ali u ovom postu sam itekako OZBILJNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam, kunem ti se rekla da ako budem videla ijedan post vise od onoga koliko sam ja zaista postovala pod imenom gothsbl (posto ocigledno ja vise ne upravljam njime) sjebacu te za sva vremena...

 

koliko smo ozbiljni ili ne nije tvoja stvar, ali u ovom postu sam itekako OZBILJNA

 

Uh sva sam se uplasila... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

Slusaj devojko mnogo sam opasnija od tebe zato pazi kome pretis!

 

 

no.gif

 

musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo ocigledno Van toka...

 

ali dobro, kako odlucite tako ce i biti...

 

Vidim Tales of Dark su se toliko ''uklapali'' u promociju prvog pa su prosli jos i najbolje .. Nije vazno dal se uklapate ili ne .. trudimo se da bude sto raznovsniji koncert. znaci ne black, ne death, ne goth, ne progressiva vec METAL ..

 

..a sto se tice profesionalnijeg odnosa. Da sam napisala Moondive svira poslednji a Anestezija pretposlednja onda bi bilo.. Eto, oni vise podrzavaju thrash pa su nas stavili na poslednje mesto. Ko god pristane na svirku prvi uslovi su necemo ni prvi ni poslednji da sviramo. E zato, da ne bi mi snosili posledice, zato smo odlucili da fanovi to odrede...

 

a ako budete vecno terali inat onima koji Vas ne vole nece nikada biti pravog benda od vas... ne postoji nijedan bend koji vole svi na ovom svetu

 

elem..javite nam na vreme. Posto ste vec na plakatima i na flyer-ima... Obavestite nas na vreme da li svirate ili ne, da ne bi Vas najavljivali na televiziji i drugim medijima..

 

pozdrav

Ne radi se ovde o teranju inata,Moondive za ovu svirku nema klavijaturistu.Kada sa novim klavijaturistom budemo spremili repertoar sviracemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja koliko sam razumeo veci je problem klavijaturista nego publika. Ali mora se priznati da nije lako da neki bend svira pred ljudima koji ce da ih izvizde!!! A i vi ste krivi!! Pozovete sve death ili thrash i sl. i samo MOONDIVE kao jedini bend power/progressive vrste!!! Pa sledeci put razmislite koga zovete! Znate kakvi su nasi me(n)talci! Meni ne bi smetalo! Bez ljutnje, ovo nije svadjanje vec moj pogled na celu stvar! icon_wink.gif

Edited by Planet_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja koliko sam razumeo veci je problem klavijaturista nego publika. Ali mora se priznati da nije lako da neki bend svira pred ljudima koji ce da ih izvizde!!! A i vi ste krivi!! Pozovete sve death ili thrash i sl. i samo MOONDIVE kao jedini bend power/progressive vrste!!! Pa sledeci put razmislite koga zovete! Znate kakvi su nasi me(n)talci! Meni ne bi smetalo! Bez ljutnje, ovo nije svadjanje vec moj pogled na celu stvar! icon_wink.gif

Slazem se sa tobom icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode ima li nesto ovde sto ja, kao organizator ove svirke, ne znam ??

Moondive nece da svira ili sta ??

Zbog reakcije ljudi na yumetalu necete svirati ? Ok, samo ste trebali da mi javite, sta da radim sada kada su plakati gotovi i flyeri podeljeni?

Ti se kao organizator najmanje pitash icon_biggrin.gif

Elem,ovo shto se desilo je zaista glupo...To shto se tiche reakcija oko "fanova" je u krajnju ruku smeshno...I stvarno nije fer shto Smiljka na ovaj nachin saopshtava da necje nastupiti...a ovo me podsecja na neprofesionalnost vishe nego bilo shta drugo...Nemojte da mislite da imam neshto protiv benda,ali stvarno ovo nije u redu...mislite o tome...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se kao organizator najmanje pitash icon_biggrin.gif

Elem,ovo shto se desilo je zaista glupo...To shto se tiche reakcija oko "fanova" je u krajnju ruku smeshno...I stvarno nije fer shto Smiljka na ovaj nachin saopshtava da necje nastupiti...a ovo me podsecja na neprofesionalnost vishe nego bilo shta drugo...Nemojte da mislite da imam neshto protiv benda,ali stvarno ovo nije u redu...mislite o tome...

Ne vidim sta je problem ako neko otkaze svirku zato sto nema klavijaturistu.Sto se tice fanova ne verujem da su otkazali svirku zbog njih nego zbog ljudi koji su fanovi nekih drugih bendova i koji bi se verovatno smorili slusajuci Moondive. Jedino sto moze da bude problem sto je sve to kasno javljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta je problem ako neko otkaze svirku zato sto nema klavijaturistu.Sto se tice fanova ne verujem da su otkazali svirku zbog njih nego zbog ljudi koji su fanovi nekih drugih bendova i koji bi se verovatno smorili slusajuci Moondive. Jedino sto moze da bude problem sto je sve to kasno javljeno.

To je dobro receno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto uopste postoje bendovi kao sto ste vi i Alogija?

Да би идиоти попут тебе, чим би се регистровали на овом форум, постовали с апсурдном реченицом, мислећи да су рекли нешто врло паметно.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...