Jump to content

2011.03.13. *Klub Route66, Novi Sad* Bombarder + Mad Goya + Wolf's Hunger


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

Prvenstveno veliko hvala ljudima iz Kraljeva, Arandjelovca, Bijeljine, Beograda... Ljudima kao sto su Ana, Brdja, Andra, Uros, Denis, Mihajlo... i jos da ne nabrajam sve koji su bili prisutni na ovom fenomenalnom dogadjaju! I ovim putem bih pozdravio sve koje nisam iznad nabrojao! :)

A za novosadjane samo jedna ogromna k*rcina! Jebem ti grad gde "glavni treseri" imaju stav: "necu u route 66, to je fensi mesto"...

U svakom slucaju, veliko hvala svima koji su prisustvovali, ovo vece se pamti dugo!

:pivopije:

Jos jedan veliki pozdrav za legende BOMBARDER i za WOLF'S HUNGER! I hvala Milanu Rakicu za organizaciju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme mamo dernečenja.WH ubio!!!!Vrhunac večeri Likantrop,a tek kad odklepaše Hellerov Inferno :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: :twisted:Bilo je tu Krv Moja Srpska,Zejtinlik,Hail Perun Hail,Put Za Irij...ma zlo zla. Zatim legende Bombarder...Bombarder,Kuga,Pakao,Propast,SM Manijak,Novo Meso,Gubavi Kralj,Mržnja i Patnja,Horde,Glasnik Smrti...pa opet Bombarder za kraj.Zvuk odličan,da je bila i druga gitara bilo bi još bolje.Nešo je stalno nešto izvaljivo,teško se sjetiti svih provala.U publici gaženje do koske,penjanje na ogradu,krvljenje i tako tokom cijele svirke.Goya majstori su zatvorili svirku pred 50-ak die-hard fanova koji su i pored iscrpljenosti ipak pružili dostojnu podršku.Širili su se thrash/crossover zvuci koji su džigare odbijali.Redale su se Crni Dom,Čekić u glavu,Duha je...,I hate you,Mercinary,Divizija,Metalni Bog...Sve su svemu jedan pravi metal spektakl gdje su svi bendovi odrali,zvuk na nivou,masa poznatih ljudi i šta čovjek više da poželi?Sjeb mi je jedino što sam vozio pa nisam mazno 2 deca rakije da upotpunim događaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra fantastican dogadjaj! Svirka za sve pare! Zvuk i atmosfera nikad bolji! WH sam prvi put gledao i, iako su previse black za moj ukus, bili su veoma ubedljivi. Respect za Inferno. Neocekivano! :muzicar::rockdevil: Bombarder.... Sta reci... Razbijanje kao i uvek. Neso, velika carina... Malo me je iznenadio nedostatak druge gitare, ali i ovako je bilo preterano dobro. Ceka se repriza!!!! :pivopije: Mad Goya... ponavljam, razbijanje kao i uvek. :muzicar:

 

Pozdrav i veliko hvala organizatoru za ovaj dogadjaj! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za prva dva benda ali moram malo prokometarisati nastup Mad Goya-e. Sto se mene tice oni su jedan od najboljih thrash metal bendova kod nas. Momci prze samo tako, pesme su im do jaja, vokal je odlican ali UBISE SA KENJANJEM IZMEDJU PESAMA. Aman ljudi, jbt, koji ce vam to kurac? Da sam hteo slusati kako neko kenja toliko otisao bi na knjizevno vece, zajebite te svoje hvalospeve i preseravanja. Odlicno svirate, radite to, ovo drugo moze samo odbiti ljude...

 

Sa ovim komentarom nisam imao nameru nikoga da uvredim a pogotovo ne clanove benda Mad Goya. Nadam se da cete znati ceniti kritiku kao sto ste spremni da cenite i pohvalu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za prva dva benda ali moram malo prokometarisati nastup Mad Goya-e. Sto se mene tice oni su jedan od najboljih thrash metal bendova kod nas. Momci prze samo tako, pesme su im do jaja, vokal je odlican ali UBISE SA KENJANJEM IZMEDJU PESAMA. Aman ljudi, jbt, koji ce vam to kurac? Da sam hteo slusati kako neko kenja toliko otisao bi na knjizevno vece, zajebite te svoje hvalospeve i preseravanja. Odlicno svirate, radite to, ovo drugo moze samo odbiti ljude...

 

Sa ovim komentarom nisam imao nameru nikoga da uvredim a pogotovo ne clanove benda Mad Goya. Nadam se da cete znati ceniti kritiku kao sto ste spremni da cenite i pohvalu.

 

E da znas, uvredio si nas, evo Blaza sedi u cosku i place dok ga Toma miluje po glavi... Pa jel ti imas srce???

Hahaha, ma opusteno, znam da smo udavili sa pricom, ali eto jbg, kao moglo nam se, svirali smo poslednji itd. itd...

Hvala na iskrenosti u svakom slucaju! Pozdrav i hvala sto si bio!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da je Blaza presao u pedere :lol:

 

Znaci ako moze da se tako razume, neko sigurno hoce bas tako razumeti... :mrtav:

C c c, pa nije on presao u pedere, vec ga Toma bodri da ce "sve biti okej" :bigblue:

Eh kad moram sve objasnjavat'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra fantastican dogadjaj! Svirka za sve pare! Zvuk i atmosfera nikad bolji! WH sam prvi put gledao i, iako su previse black za moj ukus, bili su veoma ubedljivi. Respect za Inferno. Neocekivano! :muzicar::rockdevil: Bombarder.... Sta reci... Razbijanje kao i uvek. Neso, velika carina... Malo me je iznenadio nedostatak druge gitare, ali i ovako je bilo preterano dobro.

 

Veoma mi je zao sto nisam bio na ovom spektaklu , sto nisam imao para a i nije mi do koncerta , jer mi je majka bolesna ...

Pozdrav za Bombarder i nek Neso i company sviraju jos najmanje 10-ak godina.

A ko je izostao od gitarista ?

Neso je legenda to odavno svi znaju ali meni je posle njega najdrazi Predo jer od Bg. clanova on je najveci lik u Bombarderu ikad .

Veliki pozdrav za mog idola Nesa , a i za najveceg lika , kad mu se omakne da popije - Preda . Ziveo Bombarder, Kuga i cuga i ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Spaskerock: Pa izostali su i Jaksa i Rastko. Gitaru je svirao Glavoseca. Predo je bio nesto statican i miran tokom svirke.

 

Znaci Gvozden je samo svirao ,a sto ,sta je sa Raletom, a Predo nista nije pravio lom . Aj postavite neki snimak sa svirke , makar sa sa mobilnog. Bas bih voleo da vidim kako je bilo , posebno neku izvalu Nese tipa :vidi onog tamo zaspo - neda mu stara poslje 12 , ili onu : u nasim tekstovima ima malo krvi , malo ljubavi , malo groblja i malo majcinske ljubavi o djeci bez glava . Tunel ,tama , smrad, trulez , lesevi , bolest Kugaaa....

Kada ce nesto sa crnih dana da sviraju - odlican album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra provod bio.

mada... nastup Bombardera dosta bled, barem meni... Stvarno se videlo da su bili umorni.. puno price, malo svirke, 1 gitara.... mislim ne bacam nikakav hejt niti pljuljem po bendu.. samo iznosim svoje utiske o njihovom nastupu.

 

pozdrav Kragujevcanima, Sidjanima, ljudima iz Bljenine, Blazi i svima ostalima.

 

nadam se da na DARKNESS / Eure Erben / War-Head dolazi veca ekipa iz SU :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...