Jump to content

Ascension


morbid god

Recommended Posts

+1

 

Realno čemu god sam se nadao u metalu poslednjih par godina, izjalovilo se.

 

Dobro, osim poslednji Aosoth koji je jebao mile majke.

Ja se ničemu više ne nadam, samo skidam nove albume za koje mislim da mogu da valjaju i onda ih i ne preslušam :haha: Nagomilana mi stoje govna i iz 2013. godine, a ja sve više istražujem starije stvari, pa uživam kao blesav i preskačem skoro sve novo.

 

Da napravim spisak ovogodišnjih albuma koje sam želeo da čujem, pa nisam ni pipnuo, ne bi mi verovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skoro sve sto skinem ostaje zapakovano u arhivu jel plejer moze da pusti i tako :D

Neka, ovako se svako malo iznenadim nekoj nanovo otkrivenoj zanimljivosti.

A kao znak da mi se nesto svidja raspakujem arhivu da ostane folder pa da moze na fon :D

 

A ono gore je folder samo sa novitetima i za nesto sto senpropustilo, da ne pominjem onaj soulseek rusvaj + silne diskografije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš to

nije to praćenje mediabooma slušanje muzike

skidao sam pre brdo govana odatle, sve nešto zaliči na dobro ili je dobro ili je čak i sjajno, ali toliko toga, previše je, na kraju ni ne znam šta sam slušao, slušam ali ne pamtim, a kamoli da istinski osećam.

 

sada, što se tiče metala, povremeno istrkeljišem death i black forum na jumu, eventualno stoner ako mi je baš dosadno, teme sa preporukama i novitetima, dobri ljudi tu lepo proberu (bitno je da nema više onog ivana spamera, jelte).

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene baš obrnuto. Uglavnom slušam novu muziku jer stare albume znam napamet pa mi nije toliko ni zanimljlivo da ih slušam po hiljaditi put. Što se mene tiče ove godine je bilo baš dosta dobre muzike. Fala bogu, vodim računa šta skidam, uglavnom albume koji izlaze za probrane izdavačke kuće ili ako baš vidim da je neki album nahvaljen i retko kad mi nešto promakne, bar kad je black/death u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da je lakše kada je muzičko polje manje, ja bih na sve strane. :)

 

baš to

nije to praćenje mediabooma slušanje muzike

skidao sam pre brdo govana odatle, sve nešto zaliči na dobro ili je dobro ili je čak i sjajno, ali toliko toga, previše je, na kraju ni ne znam šta sam slušao, slušam ali ne pamtim, a kamoli da istinski osećam.

Sa akcentom na poslednje. Kada pustiš album, pa te pukne na prvu. Ili kada pustiš stari album koji voliš, pa te sve vuče, uneseš se, jedva radiš nešto drugo osim što ga slušaš. Nije dovoljno skinuti album od Rusa i reći "sasvim fina vožnja", jebeš to refreshovanje Mediaboom-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...