Jump to content

Hell


Spaskerock

Recommended Posts

Juce su bili Amon Amarth/Carcass/Hell :)

Gled'o u subotu. :wub: Hell odlična svirka, pevač malko smorio. btw Veze nisam imao da je to ovaj Hell, do dan pred svirku sam tripovao da je to norveški Hell na turneji (ako nisma pomešao sa norveškim gradom :ph34r: ), onda saznam da je britanski, ali i dalje nisam znao da je ovaj. Ako je bio ovaj. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Moguce da je malo i pod uticajem onog najboljeg jebenog live spota ikada, ali mi je "Darkhangel" ubedljivi vrhunac albuma i najbolja Hell pesma.

 

LET THE EARTH BEGIN TO BUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRN :rockdevil:

 

Inace sam album bas sasvim dobar, neki rang kao i prosli.

 

 

~

 

Zaintrigirao me je bend kada su mu se pridruzili Sneap i Walkyier pre par godina, bas nakon ubistva doticnog, kako bi konacno snimili album (nekih 20-25 godina nakon raspada), i tada se zaleteh da skidam demose misleci da je nesto bas dobro...kad mucak, ispod-prosecni do prosecni NWOBHM. A i Walkyier ispao sa projekta izgleda, tako da mi je tek sad nezanimljivo.

 

Govno jedno licemerno.

  • Upvote 3
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Cenim da sam jedini na ovoj temi koji kanda bio...hm, "anti-Hell", i bas uz to otezavah sa pustanjem albuma, nista ne ocekivah...i sad bih da se iskupim :haha: Anyhow, moram priznati, bas je grower album. Na prvo slusanje sam bio indiferentan, a vec od drugo sam krenuo sa istinskim uzivanjem. Jos samo ove dve duze da svarim (Blasphemy i Weapon), pa ce sve pasti na mesto. Ta (ukupna) duzina mi je najveci minus albuma, kapiram da su hteli svaki mogucu pesmu napisanu da stave na album, ali jebes ga, oteze mi se, posebno pomenuta sredina zna da me pogubi. Mogao je neki cut na oko 50minuta da padne...

 

Plusevi... Pa prvo, produkcija. Skidam kapu Andyu, em album zvuci kao da je 2011e napravljen, em pesme jos uvek zvuce kao da su sa pocetka 80tih. Immaculate work. Dalje, ovaj matorac na vokalu, gde god da ga iskopase, stvarno cestitke. Em na findu, em na njegovom performansu. Em je propratio verno vec postavljene vokalne melodije em ih doprineo na visi nivo. Ovde ima svega, od NWOBHM vokalisanja do glumljenja lucifera. Covek je definitivno prevaga koja album cuva od 'prosek' kategorije i baca ga pravo u 'jedan od boljih heavy izdanja godine'. Postovaje mom favoritu Martinu, ali cenim da on ne bi napravio takav input. Osim vokala, pesme, rekao bih, nisu nesto preterano aranzerski dirane, ako uopste, s tim sto nekako uz ovaj moderniji sound jos vise diverse zvuce nego sto su bile, tako da ovo nikako ne moze da se okarakterise kao cisti NWOBHM album...sto je i glupo nazvati nesto u 2011., vec vise kao "otvoreniji" heavy album.

 

Svega i svacega rekoh, i verovatno ce i ove duze da mi legnu...za vrh godine definitivno.

 

PS. Sad procitah intervju ovaj, stvarno svaka pohvala Andiju na trudu i posvecenosti i postovanju....pored produkcije koju vec spomenuh.

 

Ooo,ju,ju,ju...pa sad gad ovo proćitam ovo je još licemerniji ćmaroliz nego prethodni moj kvout.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...