Jump to content

2011.01.26. *SKC Novi Beograd* N I L E, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria + Darkrise


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

DEW SCENTED 23.1

 

Intro

Downfall

Arise From Decay

Turn To Ash

Cities Of The Dead

Never To Return

5. A Critical Mass

Soul Poison

Condemnation

Acts Of Rage

 

MELECHESH 23.1.

 

Illumination : The Face of Shamash

Sacred Geometry

Deluge of Delusional Dreams

Ladders To Sumeria

Grand Gathas Of Baal Sin

Triangular Tattvic Fire

Ghouls Of Nineveh

Rebirth Of Nemesis

 

NILE 23.1.

 

Kafir !!!

Sacrifice Unto Sebek

Hittite Dung Incantation

Serpent Headed Mask

Ithyphallic

Those Whom The Gods

The 4th Arra of Dagon

Permitting the Noble Dead

Sarcophagus

Lashed To The Slave Stick

Black Seeds of Vengeance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad motam Nile listu, meni vala sasvim dobra. Ne vidim ništa čudno u tome što ide toliko pesama sa novog (kad sam gledao Morbide na Heretic turneji svirali su 8 pesama sa njega) koji je meni odličan, jedino bih zamenio Dagona za Cast down the heretic i Blessed dead ali šta da se radi.

Dew scented je mogao nešto sa Inwards i Incinerate a Melecheshu su i dve sa novog mnogo ali 'ajde... možda mi se i svide live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vatas 83 i ides preko mosta tj cim prodjes Usce izadjes tu

e sad tu cekas bus 72,75(ne mogu se bas setim jos buseva) i izadjes na drugoj stanici,posle stanice kod kruznog toka

znaci idu ovako stanice

Kruzni Tok

Fontana

Politehnicka(tu treba da izadjes)

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, mala pomoć... Šta bih mogao da hvatam sa glavne železničke do Fontane? 83 preko mosta ili...?

 

 

vatas 83 i ides preko mosta tj cim prodjes Usce izadjes tu

e sad tu cekas bus 72,75(ne mogu se bas setim jos buseva) i izadjes na drugoj stanici,posle stanice kod kruznog toka

znaci idu ovako stanice

Kruzni Tok

Fontana

Politehnicka(tu treba da izadjes)

Sa Železničke možeš 78 i 83 i dalje kao što reče Mita. Uz dodatak da možeš da čekaš tri autobusa: 72, 75, 77. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno lista je uzas,karta skupa a ja bez prebijene pare,reko' da dodjem da bijem ovog pi da izvucem novi crowbar,ali je toliko lista losa da mi se ni sa tom varijantom ne isplati.mozda odem ako bude kakve rabote,mada tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. :pivopije:

 

Hvataj najbolje 83 (na kurcu te nosam tri), izađeš kod Fontane, tu ufatiš 72, 75, 77 i izađeš na drugoj stanici, staje bukvalno ispret. Oprez za kontrolu, ima ih kod Ušća najviše :twisted:

 

reko' da dodjem da bijem ovog pi da izvucem novi crowbar

 

Džaba ti sve, ni tako ga ne bi dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezano za zvuk Nile-a, meni je jednom prilikom neki Italijan pricao kako je Nile imao los zvuk kad ih je gledao (u Italiji negde, Milano valjda, jebem li ga sta mi rece)... Doduse to je bilo 2006-2007, valjda je postignut neki napredak sto se toga tice, ja se iskreno nadam da ce da bude bolji zvuk nego prosli put. Nile setlista onako, meni je najbolja pesma sa novog Iskander, te mi nije jasno zasto ga nema. A za Melechesh setlistu, ajde dobro, ali zasto samo 8 pesama? Koliko ce vremenski da sviraju bendovi uopste, zna li neko?

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...