Jump to content

2011.01.26. *SKC Novi Beograd* N I L E, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria + Darkrise


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

jel se koncert odrzava u tom skc na nbg?

i gde je koj moj taj skc na nbg?

i zasto na sajtu tog skca na nbg ne pise nista o koncertu veceras?

i jel mogu da se kupe karte pred pocetak koncerta?

i jel staje tamo negde 17ica?

Edited by Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Melechesh setlistu, ajde dobro, ali zasto samo 8 pesama?

Zato što ima 5 bendova na turneji + lokalna podrška (kod nas mislim da je nema, ali ima gde ima) i jednostavno bendovi nemaju vremena duže da sviraju. Jedino ako Frubi opet ne kaže Nile-u da produže (što bi bilo kul). :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se koncert odrzava u tom skc na nbg?

i gde je koj moj taj skc na nbg?

i zasto na sajtu tog skca na nbg ne pise nista o koncertu veceras?

i jel mogu da se kupe karte pred pocetak koncerta?

i jel staje tamo negde 17ica?

Tema ima deset strana, a o lokaciji i prevozu do iste smo pričali na svakoj drugoj strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što ima 5 bendova na turneji + lokalna podrška (kod nas mislim da je nema, ali ima gde ima) i jednostavno bendovi nemaju vremena duže da sviraju. Jedino ako Frubi opet ne kaže Nile-u da produže (što bi bilo kul).

 

Ja sam se istripovao da ima 4 benda + lokalna podrska DarkRise, a ono svajcarci :D

 

 

Btw, Frubiiii, dovedi Ihsahnaaaa!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast momcima iz Nile, još jednom su pokazali da su jedan od najboljih DM band-ova!

Onakav entuzijazam još nisam video, kao da su na početku karijere. Neverovatno pozitivni i nasmejani, svaka čast.

 

Samo mi je krivo što takve legende sviraju po takvim rupama i onakvom krš ozvučenju. Ono je žalosno, imali su zvuk kao neki amateri iz Dangube. Samo pršti na sve strane, ni B od bas bubnja, gitare se preklapaju, bas neću ni da komentarišem...

Koncert iz 2007. je bio duplo bolji. Lista malo smor, ali ok.

 

PS. Dallas je skroz čudan onako ćelav. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali su samo Melechesh i Nile, pritom prvi uz skraćenju setlistu.

 

Ja sam, realno, došla najviše zbog Zonarije koji zbog užasne organizacije nisu svirali (kao ni još 2 benda). Inače, rekoše mi likovi iz Zonarije da niko nije isplaćen (ono, tipična srpska posla).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi je krivo što takve legende sviraju po takvim rupama i onakvom krš ozvučenju. Ono je žalosno, imali su zvuk kao neki amateri iz Dangube. Samo pršti na sve strane, ni B od bas bubnja, gitare se preklapaju, bas neću ni da komentarišem...

Koncert iz 2007. je bio duplo bolji.

 

??????

Je li ovo neko zezanje?

Nile je sinoć bio sve što nije bio 2007. Sve se čulo perfektno, odličan zvuk je bio. Sabili su neverovatno, uništenje totalno. Melechesh isto vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nile su bili extra!!! Setlista je bila odlicna, mozda je mogao da uleti i Ramses, Cast Down The Heretic i jos poneka pesmica, ali nema veze. Zvucali su dosta bolje nego 2008-e. 10/10... Zao mi je sto Dew-Scented nisu svirali. Zbog njih (i Nile-a) sam i dosao na svirku. Sta da se radi...nekom drugom prilikom... Sto se tice Melechesh-a, iako ih ne slusam, priredili su veoma zanimljivu svirku.

 

:)

Edited by Thrasher
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo čudna noć, ali i Melechesh i Nile su pokidali za vreme koje im je dato, Melechesh bih mogao satima onako da gledam a nove stvari zvuče mnooogo bolje uživo.

Nile kraljevi, sjajan zvuk, The Execration Text!!! :rockdevil:

Organizaciju neću da komentarišem, bio sam sa Brunhildom kad su momci iz Zonarije to pričali, haos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo čudna noć, ali i Melechesh i Nile su pokidali za vreme koje im je dato, Melechesh bih mogao satima onako da gledam a nove stvari zvuče mnooogo bolje uživo.

Nile kraljevi, sjajan zvuk, The Execration Text!!! :rockdevil:

Organizaciju neću da komentarišem, bio sam sa Brunhildom kad su momci iz Zonarije to pričali, haos.

opa svirali su Execration text!

super bash. drago mi je da su pokidali, ja ipak nisam otisao (bilo je vise razloga, nekih vise nekih manje opravdanih), ali mi je drago da su Nile raspicili labrnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set liste:

 

MELECHESH

 

Illumination : The Face of Shamash

Sacred Geometry

Deluge of Delusional Dreams

Ladders To Sumeria

Ghouls Of Nineveh

Rebirth Of Nemesis

 

NILE

 

Kafir !!!

Sacrifice Unto Sebek

Hittite Dung Incantation

Ithyphallic

Execration Test

The 4th Arra of Dagon

Permitting the Noble Dead

Sarcophagus

Lashed To The Slave Stick

Black Seeds of Vengeance

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, ono nije bila organizacija. Ono je bila smejurija. Tri i po sata kašnjenja za dva od pet bendova.

 

Što se bendova tiče, Melechesh je odličan. Jedino mi se nije svidelo što koriste te jeftine eho trikove.

Nile je pokidao. Zvuk odličan. Nemam šta drugo da kažem, sa svima sam se pozdravio, devojka uhvatila Sandersovu trzalicu. Bajka.

 

I jeb'o lokaciju. Želim da se u budućnosti nijedan koncert ne održi tamo.

 

Eto, my two cents.

 

P.S. Grobe, odlična koreografija za vreme Melechesha. Trebao si na binu, čoveče! :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ono kasnjenje stvarno nema objasnjenja, 3 i po jebena sata! Sto se preostalog vremena tice, Melechesh je bio dobar, ali nije me nesto posebno odusevio. Nile bio odlican! Napravili su fantasticnu atmosferu, Sanders pogotovo. Iako nisu nastupali, ovi momci iz Zonarie bas su bili lepo raspolozeni i kulirali sa publikom. Jako dobro vece, iako je bilo technical difficulties ;)

Edited by Black Label

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chak je i taj merch bio jadan.

Nile je imao samo nov album na cd-u + saurian excorcism. Zatim DVD snimanje albuma (2500din!) i jos neko sranje, nisam ni zagledao dobro.

 

Ali zato Dew Scented - sta pozelis. :) Uzeli smo plavusa i ja Invocation na plavo/crnom vinilu. :)

 

Moram da dodam jos nesto. :D Otisao da mi Karl potpise booklet, i on se kezi kao sto se celo vece i kezio i zvrljne nesto, dve crtice. I ja kazem kao "Thats it!?". On crce od smeha, uzeo onaj booklet i napisa "To my dearest best bestest friend Bob ever" i nacrta malo srce. :mhihi::mhihi::mhihi: Veliki kralj. :)

 

@ Gojko:

 

Zao mi je sto te nisam video juce, rece mi Karla del ponte da si svratio na blic.

Cekam prvo info od frubija kako se zavrsilo na kraju sinoc, posto se sa pravom raspravljao sa njima i nije hteo sve da im plati. Maksimalno ga podrzavam. Dosta ljudi je doslo da cuje Dew Scented (ukljucujuci i mene) i puklo fine pare i na kraju nista. Bice sigurno ljudi koji ce mu traziti pare nazad.

Edited by [Nocturno]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...