Jump to content

2011.01.26. *SKC Novi Beograd* N I L E, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria + Darkrise


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Uh ,dobro je da nisam došao,ko da sam predosetio da će biti neko sranje!Dew-Scented nisu svirali a to je jedini bend koji me je interesovao,dobro je osloniti se ponekad i na svoj osećaj!Baš naši organizatori metal koncerata nemaju sreću,mora da su nekome ostali nešto u prošlosti dužni pa im se to sada vraća!Zato se u martu ide u Ljubljanu na Lazarus ad i Bonded by Blood,to ne može da omane!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricam ja u srbiji prvo od opreme furman regulator napona pa onda sve ostalo:) Al povlacim rech za nile ovo je bila razbijachina !!!!!!!!Za melechesh nisam znao da menjaju neke aranzmane za live u toj meri,prektratko svirali jebem li ga mozda sam previse ocekivao

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sve u svemu - debelo govno.

Pizdeo sam juce ceo dan jer nisam otisao, ali po postovima vidim da bih se gadno izdrkao. Prekratke liste, od Melechesa tako malo stvari, zvuk standardno los, a kasnjenje od 3 i po sata... jos veci standard.

Nije mi jasno da se iz godine iz godine, iz koncerta u koncert ponavljaju ista sranja. Jebes vasu struju i organizaciju.

Lepo napisete na kartu, pocinje i 21:00, ali racunajte na 23:00 i svi srecni i zadovoljni.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja oglasim, svirka do jaja, zvuk bio perfektan, momci iz Nile-a se malo razočarali što nisu imali semplove zbog tog sranja sa strujom, ali svirka je bila do jaja. Iz nekog razloga, nisam bio na guest listi, ali mi je Kollias poklonio DVD da mi nadoknadi. Sjajan lik, mogao sam da pričam 100 godina sa njim u bekstejdžu, ali su morali da idu. Pokidaše. Jedino mi žao ljudi koji su došli zbog drugih bendova, ja sam došao isključivo zbog Najla, tako da nisam ništa propustio, ali mogu samo da pretpostavim kako su se oni osećali. Dobio sam trzalicu od Krisa, ali zaboravih da tražim palicu od Džordža. A, jbg, i DVD je dosta. :D

 

Za ono kasnjenje stvarno nema objasnjenja, 3 i po jebena sata! Sto se preostalog vremena tice, Melechesh je bio dobar, ali nije me nesto posebno odusevio. Nile bio odlican! Napravili su fantasticnu atmosferu, Sanders pogotovo. Iako nisu nastupali, ovi momci iz Zonarie bas su bili lepo raspolozeni i kulirali sa publikom. Jako dobro vece, iako je bilo technical difficulties ;)

Mislim da sam tebe video u masi, ali nisam uspeo da se javim, taman sam uhvatio Kolliasa, imali smo o nečemu da pričamo. :)

 

' date='27 januar 2011 - 11:54 ' timestamp='1296125682' post='2293893']

 

Moram da dodam jos nesto. :D Otisao da mi Karl potpise booklet, i on se kezi kao sto se celo vece i kezio i zvrljne nesto, dve crtice. I ja kazem kao "Thats it!?". On crce od smeha, uzeo onaj booklet i napisa "To my dearest best bestest friend Bob ever" i nacrta malo srce. :mhihi::mhihi::mhihi: Veliki kralj. :)

 

 

Hahahah, car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budući da živim preko puta škole, namerno sam natenane jeo i došao oko 20:30, jer sam znao da neće početi na vreme - a čak i da je počelo, nijedna od tri predgrupe me nije zanimala posebno. Ne mogu sad da se setim kada su pustili unutra, ali bilo je više od 20:00 kada sam ušao. Da sam bio sam, tek bih se smorio. Fala kurcu za devojke, drugare i pivo.

 

Organizator je izabrao varijantu preskakanja bendova zarad poštovanja satnice, što je meni odgovaralo, jer me nije bilo briga za pregrupe, kao što rekoh, ali jebem mu mater, čitao sam ovde šta ljudi pišu, oštrili su se da gledaju neke od tih bendova i pojeli govno, što nikako ne može da se opravda. U inostranstvu je dužnost organizatora i onoga ko drži mesto održavanja svirke da obezbedi uslove za sviranje, ispravite me ako grešim. Čini mi se da sam video Frubija kako se smeška pored Karla kao da ga savršeno boli kurac. Inače, bilo je prijatno iznenađenje videti Karla kako sve vreme stoji pored majica i smeši se, lepo ostvaren kontakt sa publikom. :da:

 

Konačno sam oko 23:00 video ćelavu glavu kako prolazi ka bini i skontao da kreću Melechesh. Zvuk blago ujeban, druga gitara se jedva čula, a vokal valjda tiši da bi nalikovalo miksu na albumima. Ali atmosfera odlična, čak i nove pesme zaista zvuče bolje uživo, budući da me album nije oduševio. Kratko, ali slatko, možda će biti još prilike da se vide ovde.

 

Nile izlaze oko 23:45 i počinju da jebu mame. Zvuk bolji nego pre samo pola sata, obe gitare se čuju, mikrofoni svi podešeni kako treba (Dalas i Karl objasnili kako se to isprobava za pola minuta), bubnjevi dobro umiksani. Ne znam gde je stajao Black Jesus, ali ovo je zvučalo mnogo bolje nego prošli put, gitare su bile jasne, sweep-ovi su se čuli savršeno, a bas bubanj je bio jasan kao na albumu. Sve sam čuo, za razliku od prošlog puta. Kada sam čuo "Execration Text", osetio sam se kao da ponovo imam 16 godina, potpuno neočekivana izmena u listi i moram da dodam da bi mnogo bolje bilo da su tu pesmu ubacili umesto "4th Arra Of Dagon", a da su zadržali "Those Whom The Gods Detest". Novi basista se proserava sa onim ložačkim pričama, baš se upinje da bude opaki metalac, još pravi imbecilne grimase dok svira, a ostatak ekipe riljaju sa osmehom na licu, vidi se da vole to što rade. :) Đorđe je dobar deo svirke držao zatvorene oči i dizao glavu na gore. :haha: Sve u svemu, jebanje, škola gitare i bubnja u sat vremena svirke. Drago mi je što nisam propustio zbog setliste. :D

 

 

P.S. Javi seee, Frubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk je bio dobar tj. bolji od onog u skcu (ne samo za nile nego i od vecine koncerata u skcu). E da, jel zna neko shto je broj karata limitiran na 350, koliko sam primetio u onu salu moze da stane oko hiljadu ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...